Home Forums Elektronika / programavimas bms, ka rinktis?

Viewing 19 posts - 1 through 19 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • #1862
    agniusm
    Participant

    Ieskau BMS. kiek skaiciu labai daug s.. rinkoje. galu gale ka rinktis kad moketi viena karta? es forume radau pora entuziastu, kal kas daugiau ismanantis gali patikrinti aprasa ar is patirties pakomentuoti.

    endless-sphere.com/forums/viewtopic.php?f=14&t=26554&hilit=zepher+bms

    evlithium.com/html/PCM/133.html

    Gal galite patarti ka kito 24s konfiguracijai a123 20ah prizmatinem celem

    #3652
    Paulius
    Participant

    Gaila, kad neturiu aš daug patirties, bet pagal aprašus ir pateikiamos info kiekį, man asmeniškai pasirodė zefyras geresnis (kokybiškesnis, daugiau funkcionalumo, galimybių ateičiai). Kiek supratau, zefyras yra dalinai modulinis (jį gali praplėsti ir į rimtesnį aparatą), taip pat, jis palaiko daug skirtingų konfigūracijų celių sujungimui, ko antras variantas neturi (gal; neradau parašyta).

    #3653
    Šarūnas
    Keymaster

    A123 celėms, manau, aš kažkada išleisiu variantą, tokį kaip mano motoroleryje yra.

    Tu jau turi celes ir reikia BMS jau dabar? Man gali užtrukti porą mėnesiukų…

    #3654
    Linas
    Participant

    na nelabai as apie bms daug nusimanau, bet keleta turejau ir bandziau, pirmasis tai kiek sekant foruma jau pora metu vis tobulinamas analoginis variantas.

    antrasis tai bubu primityvus kinu bms kokiu as kelis turejau ir dabar laukiu keleto pargrystant is kinu, na jie irgi kaip suprantu analoginiai, balansuoja mazom srovem, na bet veikia.

    O siaip kaip Sarunas pasakytu tai abu yra visiskas S….

    na bet rinkoje tik jie ir tera maziem akumu pakam, zinoma galima deti tikrai superini Saruno kompanijos gaminama kurini, bet tada jo kaina santykinai su mazu paku pasidaro didele, zinoma turint finansu tik ja ir verta naudoti.

    #3655
    Paulius
    Participant

    Pritariu Linui dėl minties naudoti Šarūno daiktą :) Šarūnui nepritariu dėl ilgo produkto gamybos laiko :D O jei rimtai, daugiau pagooglinus, atsiliepimai tokie, kad perdaryti reikia dar pačiam tą kinietišką prekę, kad veiktų tikrai gerai.

    #3656
    Linas
    Participant

    na as turejau pora, ir bedu su jais nebuvo, gal pasiseke :)

    dabar 4vnt parkeliauja, bus idomu paziureti kaip su jais bus, pagrindinis dalykas kas juose nepatinka, kad ju akumo iskrovimo pagrindines sroves eina per bms (na tas gal nieko bloga kai eina kalba apie 10-20a, bet jei norim jau daugiau, tada gal nelabai), ta galima isspresti ji apeinant, bet reikia siek tiek patobulinti, kad bms atjunginetu ne akuma, bet pvz kontroleri…

    #3657
    Linas
    Participant

    beje, su beveik visom kinietiskom prekem yra taip, kad pries naudodamas turi viska patikrinti ar gerai veikia ir ka reikia pataisyti…

    #3658
    agniusm
    Participant

    viskas aisq, kinai valdo :D del Saruno bms aisq, nieko kita negalvociau, visgi geriau moketi saviem, nuo to tik patiem geriau, kaip sakant jei yra lietuviska preke, renkuosi ja ir negeriu absoliutu :) laukti 2-3 menesius tikrai galiu ir niekur neskubu, vat idomu tik kiek Sarunai tavo bms atsieis su visais moduliais 24s pack’ui? kaina yra rodiklis nemenkas. Norejau tik paklausti ar jus negalvojate savo produkcijos gaminti kinijoje pagal jusu specifikacijas ir pan. Manau kaina nukristu, nes ten darbo kastai dau mazesni. Mastau garsiai…

    #3659
    Paulius
    Participant

    Anksčiau užsiėmiau bateliais prabangiais moteriškais iš kiniečių, tokiais kaip lebutinas ir t.t. Jeigu nori, kad kinietis pagamintų tokią kokybę, kurią būtų negėda pasiūlyti pirkėjui, turi ir kainą normalią sumokėti.

    PVZ.: Originalas ~1500EUR (nori, bet neperka)

    Kiniečio pigiena nekokybiška ~20EUR (tokios nieks nenori, bet kažkodėl perka)

    Kiniečio kokybiška (nuo originalo neatskirsi) ~300EUR (nori, bet perka sunkiai)

    Nemanau, kad Elektromotus kompanija yra tokie baisūs pinigų mylėtojai, kad keltų savo gamybą į Kiniją. Gamyba Lietuvoje, samdant tuos pačius lietuvius, kad ir studentus pagal autorinę sutartį, mano nuomone būtų geriausia. Keli mano pažįstami tiesiog įsimylėję lituoklį (nejuokauju). Jie iš to ir gyvena. Taigi Kinija – didelėms įmonėms. Taip pat pamąsčiau garsiai :)

    Sorry, dėl Offtopic’o

    #3660
    agniusm
    Participant

    Na mano nuomone ir buvo tokia kad jei paklausa butu didele manau nuo eksporto visiem butu gerai :) Ir kinui ryziam uztektu, o studentai laikui begant uz moksla nebeturetu moketi del tokiu pionieriu kaip Elektromotus :)

    #3661
    Šarūnas
    Keymaster

    :) Šiuo metu stipriai dirbam prie naujos kartos BMS ir aktyviai eksportuojam esamą produkciją… Lietuvoje dar nepardavėm nei vieno komplekto (na, techniškai, vieną – padovanojom).

    Parduodami kiekiai tikrai nėra ir, matyt, dar ilgą laiką nebus tokie, kad apsimokėtų gamybą iškelti už Lietuvos. Patys modulių nebesurinkinėjam – užsakom tuo užsiimančiose įmonėse. Kainos žiaurios, bet kito varianto su tokiais kiekiais nelabai turime.

    Dėl A123 celėms pritaikyto BMS kainos dar nieko negaliu pasakyti, bet, manau, bus 500-1000 Lt ribose. Čia su CAN komunikacija, softu Android/Windows mobile telefonui ir bluetooth moduliu… Skaičiuos jis ir kiek kilometrų liko važiuoti, rinks statistiką… Konfigūravimas per bluetooth/USB. Žodžiu, pilnavertis borto kompiuteris.

    #3662
    agniusm
    Participant

    Na Sarunai saunu jei toks aparatas iseis, is esmes galvociau kad priedai kaip BT butu kaip option ir jei sugebetumete itilpti i 500, tada galiu sakyti kur inesti pradini inasa :) 1000 manau Lietuvoje su esama situacija gana nemazi pinigai. Tikrai nebandau pasakyti kad produkcija bus neverta 1k, tik sakau kad nelabai kas isgali tokius pinigus siais laikais moketi. Buciau UK likes, uzsimerkes sumokeciau, bet cia LT sunkoka visgi.

    Android/windows palaikymas yra didziulis pliusas. Pats naudojuosi HTC HD2 ir jei dar galeciau ji jungti prie bms, nu super isvis.

    #3663
    agniusm
    Participant

    Dabar pagalvojau kodel jus neviesinat savo BMS ES forume? Arba as neradau. Jau radau:D

    #3664
    Šarūnas
    Keymaster

    Dabartinis BMS skirtas dideliems akumuliatoriams, paprastoms dviratėms transporto priemonėms jau nelabai optimalu. Tai natūralu, kad ES forume populiarumas nėra ypatingas.

    O dėl kainos ir priedų – Žinoma, tokie dalykai kaip bluetooth modulis – “optional”. tik tada lieka klausimas kaip tą HTC pasijungt. Kol kas BMS turi rs232, tai nebent per jį.

    #3665
    Tyro
    Participant

    Manau jis tuo atveju jeigu naudotu dviraciui tai jo nejungtu prie mob. tel., naudotu kaip eilini BMS kuris dazniausia tupi dezej ir priziuri akumuliatoriaus celes.

    #3666
    agniusm
    Participant

    Teisingai, ta prasme su galimybe velesniam laikui isigyti ir bt moduli

    #3667
    agniusm
    Participant

    Sveiki. Sarunai, norejau i prieki paklausti del BMS. Gal yra ziniu koks bus pajungimas celiu. Pas tave motoroleryje naudotas yra plokte per kuria tvirtinasi celes, ar sitame bus kazkas panasaus i sakykime headway BMS?

    #3668
    Šarūnas
    Keymaster

    Sveikas. Žinių turiu, bet jos liūdnos – BMS teks laukti dar ilgai, iki pavasario matyt. Todėl siūlau rinktis kažką iš esamų kiniškų variantų…

    Mano BMS bus toks kaip motoroleryje, t.y. montuojamas tiesiai ant celių.

    Yra numatomas ir centralizuoto tipo įmonės BMS, bet jis pasirodys dar vėliau…

    #3669
    agniusm
    Participant

    ar is esmes nerizikuojat del tokio pasirinkimo? del insyaliacijos ypatumu galite prarasti klientu. pirma det to, kad ne visi rinksis prizmatines celes, antra, projektai skirtingi ir tai ribos akumuliatoriu pozicionavima. Mano pamastymai

Viewing 19 posts - 1 through 19 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.