Home Forums Mechanika / konstrukcijos Detalių gamyba iš kompozicinių medžiagų

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 39 total)
  • Author
    Posts
  • #15888
    Lukas
    Participant

    Sveiki,
    gal žinote, kas gamina detales iš kompozicinių medžiagų (anglies, stiklo puošto). Reikia dviejų nedidelių dėžučių. Formas turiu pasidaręs.

    #15890
    Oldschooler
    Participant

    >>Lukas
    Jei rasi gamintoją, duok žinią ir man- labai reikia!

    #15891
    Lukas
    Participant

    Kuo toliau tuo labiau matau, kad nerasiu… Bandžiau ieškot iš abs kas vakuuminiu būdu formuoja, bet taip pat normaliai neradau.

    #15892
    Lukas
    Participant

    O gal kas netyčia žinot kokį žmogų, kuris turi įrangą ir gali formuot ABS plastiką vakuuminiu būdu?

    #15893
    agniusm
    Participant

    Aš turiu. Važiuok pas man ir darykis kas reikia nemokamai ;)

    #15894
    agniusm
    Participant

    Tik pas mane DIY

    #15896
    Lukas
    Participant

    Labai dėkui už pasiūlymą. O kokie pas jus maksimalūs lakšto išmatavimai?

    #15897
    Oldschooler
    Participant

    >>agniusm
    Jėga! Ar iš 4mm PVC lakšto išeitų 80mm gylio dėžė? (Netaisyklingos formos trapecija, vidut. 3000 X 2000 mm)

    #15898
    agniusm
    Participant

    Galimi lakšto išmatavimai: 650mm x 450mm ir 340mm x 240mm
    Dėl storo plastiko išformavimo nžn. Daug nežaidžiau tai tik bandymo budu. Stačiais kampais formuojasi prasčiausiai, lieka sijonai kiek aš bandžiau. Reikia gerai padaryti formą ir sugręžti skylutes tinkamose vietose kad kampus pritrauktų.

    #15900
    agniusm
    Participant

    3 metrai ant 2 metrų, Kazimierai, kų tai maišot arba lt tokių išmatavimų nieks neformuoja, vargu ar europoj.

    #15901
    Lukas
    Participant

    O yra kur nors pirkt ABS 650×450 2-3mm lakštų. Mano formos paprastos, nėra aštrių kampų tai manau turėtų gautis. Tik yra toks niuansas. Mano formos yra ant riedlentės, o ji išlenkta. Man reiktų tada padaryti padėklus pagal išlenkimą, nes visa lenta netilps.

    #15902
    Oldschooler
    Participant

    >>agniusm
    Nu, ten po vieną nulį per daug :) Turiu galvoj 200 X 300.
    Ar formą galima daryt iš putų polistirolo? O sijonai kampuose įprastas dalykas DIY formavime, mano projekte beveik nekenktų. Kai reikia labai jau taisyklingo kubo, stūdžiai, mačiau, lipdo iš skudurų ir epoks. dervos. Bet čia jau ne man…

    #15903
    Oldschooler
    Participant

    >> Lukas
    Visokių plastiko lakštų yra ” Heliopolis” (Vln.)

    #15905
    agniusm
    Participant

    Lakštų reikia tirėt daugiau, gali iškart nesigaut. Dugnas turi būti prokščias.
    Dėl pitų nžn, įsivaizduok, plastiką priklausomai nio rūšies įkaitini gerokai virš 100c, ar neišsiludis tas polistirolas ir forma liks ne tokia kokia planuota?!

    #15906
    Oldschooler
    Participant

    >>agniusm
    Pamėginsiu , ar pučiant industr. fenu, greta padėjus polistirolą ir PVC viskas gerai.Jei PVC tinkamai suminkštės anksčiau, nei išsileis polistirolas- OK. Jei ne- galvosim iš naujo. Gal gipsas?

    #15909
    Lukas
    Participant

    O labai blogai bus, kad paviršius bus šiek tiek išlenktas?

    #15913
    Buckis
    Participant

    O nebandei pats pasidaryt iš kompozito? Aš gaminuosi pats, tik kad visas medzias turiu. Formos gamyba, matricos, poto detalės gamyba. Daug laiko užima. Rezultate Brangu. Galima peršokti kelis etapus, jeigu tik stiklo audinį su derva naudot. Bet deja atstumas ir kainų skirtumas šiai dienai ne tavo naudai. Bet manau jei turi patalpas gali ir pats pasigaminti su YouTube pagalba.

    #15914
    agniusm
    Participant

    Manau kad pavyks.tik ten kur bus pakilę nuo stalo vakumas itraus plastiką ir neišeis suformuoti kanto jei jo reikia. Šiaip jei terlintis patinka galima ir iš stiklo audinio daryt

    #15915
    Lukas
    Participant

    Ai gal su stiklo audiniu neprasidėsiu. Gal tiesiog iš faneros išlenksiu porą padėklų pagal lentos formą, iš apačios tiesų lakštą ir tarpus hermetiku arba silikonu užpurkšiu. Turėtų kažkas tokio būt:

    #15918
    agniusm
    Participant

    Paprasčiausias dalykas subraižyti ir duoti kam iš suklijuotos faneros išfrezuoti.
    Jei tau reikia su išlenkimu, tai but tiksliausias variantas jei lenkimą eina išsibraižyti.

    P.S. ar lenta išlenkta ne į kitą pusę turi būti? Tada ties formos viduriu turi gauti dauba, o ne išgaubimas

    Aišku galima išlemkimą ir į kitą pusę daryti, bet rankytėmis labai ilgai bružinti. Galiu duot kontaktus kas Vln nebrangiai CNC frezuoja.

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 39 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.