Viewing 20 posts - 141 through 160 (of 165 total)
  • Author
    Posts
  • #2286
    Vilmantas
    Member

    Būtetn linai.. Nelabai tinka jis. O koks jo maždaug diametras?

    #2287
    Vilmantas
    Member

    Ir dar Linai, jai Derbis paleistas jau tai gal akumai mėtosi jo ? :) Būtų visai neblogi pradžiai.:)

    #2288
    Tadas
    Participant

    Akumu nera jie jau panaudoti kitur.O del variklio tai skonio reikalas tik ne techninis klausimas.As dabar jei vis dar svaigciau apie motoroleri o butent svaigau elektrifikuoti kazka panasaus i cagiva, honda cbr ar derbi gpr tai tikrai pirkciau is Lino ta zveri.Na bet del skonio nesigincyjama taip sakant :)

    #2289
    Vilmantas
    Member

    Aš šitą dalyką katik apmaščiau.. Iš vienos pusės neblogas variklis.. Kiek supratau tai ten tikrai ne my1020 ar dar koks kinų šlamštas? Realiai tai eitų išfrezuot šitiek alkūninio veleno vietą.. O tada per grandinę ant galinio rato ašies…

    #2290
    Tadas
    Participant

    Nezinau siaip pagal kaina tai MY1020 1 kW tikrai nera slamstas ir siaip tie varikliukai kantrus nors ir nepasizymi super efektyvumu.Aisku tu teisus Lino karinis daiktas tikrai daug geresnis.O tai tu donora turi kazkoki kad cia taip prisirisai prie to birbalo variklio liekanu?Nemanai kad butu lengviau susivirint kita sake galine kad rata laikytu ir tiek?Siaip dar vienas DC variklio pliusas tai ne toks brangus valdiklis.

    #2291
    Paulius
    Participant

    Va čia tai teisybė :) PMDC valdikliai labai pigūs :) Netgi pats gali paprastą variantą susilituoti (aš asmeniškai laukiu žiemos, nes kolkas važiuoti noriu). Iš esmės pas mane stovi MY1020 750W (nors ištiesų tai XYZ kažkoks, bet MY labai primena), kaista bjaurybė, bet susitvarkysiu ir su tuo žiemą, nebekais po visko :)

    #2292
    Vilmantas
    Member

    Praktiškai donora yra.. Piaggio typhoon 50. Bet kolkas jis dar puikiai važiuoja tai gaila kaškaip ir spėju kad iki žiemos važinėsiu su juo o tada jau tikrai skersiu nes kito sezono jau nelaikys…

    #2293
    Vilmantas
    Member

    Kažin ar apsimoka pirkti šituos akumus? Už 8 akumus manau užtektų kokių 850lt. : http://cgi.ebay.com/APC-RBC7-Replacement-Batteries-12V-18ah-SLA-2-RBC-7-/180681294637?pt=PCA_UPS&hash=item2a1171c32d#ht_692wt_1135

    O talpa gaunasi apie 1,7Kw/h. :)

    #2294
    Tadas
    Participant

    Jei jau nori butent svino tai patarimas pirk ne daugiau 4 kad turetum 48V ir uztenka.Svino vienintelis pliusas tai jo kaina visur kitur vieni minusai.Visu pirma tai 18Ah uzrasas tai simbolika ir tiek.Jei naudosi ji vasara kai turim +20 tai tada is jo galesi paimti 9Ah geriausiu atveju iskraudinedamas ji pastovia 3-4 A srove ne daugiau.Zodziu pirmam projektukui svinas tikrai nera blogai nes kainuoja salyginai mazai krovimas paprastas nereik jokiu ten BMS ir t.t Siaip Paulius paeme geros rusies svino akumus tai gali su juo pasikonsultuot.

    #2295
    Paulius
    Participant

    Taip, Pb gerai pradžiai ;) Bet SVORIS, pajėgumas ir t.t., na, pats turėtum suprasti. Asmeniškai, esu ganėtinai patenkintas švino reikalu. Pirkau iš LEMONOS. Bet, prisimink: Švinui nepatinka greitos didelės iškrovos, elementų svoris didelis. Paėmus pastaruosius punktus, išvada: švinas “nevalina” :) Turiu 36V 20Ah paketą (trys akūmai). Tai man su 110kg (čia su manimi) ir visu 1kW garantuoja ~20km atstumą normaliai važiuojant. Norėsi pasmaugti labiau? Tada ir GEROKAI mažiau nuvažiuosi :) Beje, maniškių kaina išėjo 600 pinigų lietuviškų ir dar vienerių metų garantija :)

    #2296
    Vilmantas
    Member

    Na taip iš švino niekoo gero.:) O kuriuos būtent pirkai ? http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=80806 Šituos ? Pasimčiau keturis akumus pradžiai. Tai gaunasi 48*18=0,85Kw/h Kažin nuvažiuočiau bet 25 Km su motoroleriu? Jai sistema būtų 1,5Kw. Poto galvočiau apie: http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9176 Ir rinkčiau kokių 2,5Kw/h akumą. Ir dar kokį greitį eitų pasiekti su 1Kw ? Manau kokius 35-40km/h ar klystu?

    #2297
    Paulius
    Participant

    Kad būtų smagi trauka su 1kW, Vmax=30km/h (mano 36km/h).

    25km atstumą su motoroleriu sunkiai įsivaizduoju (dėl švino), nors manau įmanoma. Linas turi kinietišką, tai kažką ~16km, jei teisingai prisimenu. Žinoma, jei ką, Linas mane pataisys.

    Užmečiau akį į tavo nurodytus akūmus. NEJUOKAUK.

    Mano tokie: NUORODA.

    Palygink iškrovas. Talpos atrodo lyg ir nesiskiria, bet ištiesų, labai skiriasi. Maniškiai šaltuko nelabai bijo, o tie kuriuos parodei, kaip tik negali visai.

    Apie Ličius nelabai galiu ką sakyti drąsiai, čia jau tegul kiti visi, kas su jais patirties turi, kalba :)

    P.S. Suprantu, kad kainos skirtumas dvigubas. Bet čia jau nebepritaupysi. Aš “pritaupiau” 250LTL. Dabar voliojasi…

    #2298
    Vilmantas
    Member

    Na biški brangu.:) Aš su jais ilgai nežadu važinėti. Todėl brangu, o kaip tau toki : http://lemona.lt/index.php?page=item&i_id=103186 ?

    #2299
    Tadas
    Participant

    As tau patarciau neskubet su akumais.Supranti viso sito reikalo ka mes darom ir tu nori daryti esme tai yra pritaikymas daikto savo poreikiams per praktika.Jei pirkti pagaminta daikta tai tau gautusi pigiau net su zveriskais Lietuvos muitais ir PVM.Aisku gautum slamstelio kruva bet po 8 valandu krovimo galetum vazinetis sau isisiepes.Todel jeigu nori kazka gamintis tai pradek gaminti “gelezine” dali.Veliau pasieskai valdiklio ir mastai kur ji ikisti ir tik galiausiai kai jau truksta tik “bako” galvoji kur ikomponuot akumus.Patariu taip todel kad akumai yra net ir svino viena brangiausiu daliu gaminant elektrini transporta.Licio akumai pinga kasmet stipriai taigi nera tikslo pirkti ju iskart ir laikyti numestus juolab kad isleisi tikrai sumele su 3 nuliukais uz visa elektrine sistema su donoru be akumu dar.Aisku nebent turi besimetancius 5000 lituku ir gera donora garaze tada aisku griebi viska iskart ir susidedi po menesio viska.

    #2300
    Vilmantas
    Member

    Dėkui už gerą mitį.:) Taip ir bus.:) Pirma reikia gauti variklį ir jy ydėti… O tada matysim..

    #2301
    Vilmantas
    Member

    Turiu dar vieną klausimą. Turiu 250w24v varikliuką. Dėsiu jį y dviratį ir ar tiktų toks perdavimas, ant variklio 9 dantų žvaigždė o ant rato 80 dantų. Varikliukas 2500Rpm. Greičio norėčiau 25-30Km/h. O ratas 26 dydžio.

    #2302
    Paulius
    Participant

    Gražūs skaičiai. Bet per mažas perdavimas. Mano sistema: 1kw, 36V, 2800 RPM, priekis 11, galas 80. Ratas 20″. Greitis 36 km/h. Netemps tavo motoriukas. Jei darytum 20km/h maksimalų greitį, tada dar žmoniškai būtų, bet šitaip kaip surašei, nieko doro nelaimėsi. Mano asmenine nuomone, 1kw iki 30km/h yra gerai. Toliau, jei nori dvigubai didesnio greičio, tau reikės keturis kartus daugiau galios (šitą mintį, jei teisingai prisimenu, gerb. Šarūnas yra parašęs). Tadas, man atrodo turi (turėjo) tokią sistemą (su 250W), tai pas jį lyg ir 1:16 perdavimas buvo, maksimalus greitis ~19km/h, o ratas 26″. Na jei suklydau, jis mane pataisys.

    #2303
    Vilmantas
    Member

    Aišku. Tai kogero reikės daryti perdavimą dviejų pakopų..Pagal mane tai mano sistema vystytų ~40Km/h greitį (jai motoras būtų galingesnis).

    #2304
    Paulius
    Participant

    Mano motoras ir virš 50km/h vystė, bet trauka buvo labai apgalėtina, tikrai labai smarkiai kaito (virš 100*C). Neapsimoka žaisti su mažom galiom. Juolab, sukimo momentas tikriausiai taip pat tavo nelabai jau ir didelis?

    #2305
    Tadas
    Participant

    Paulius gera atminti turi :) Taip turiu pasidares dviratuka reik tik kosmetika pabaigt bet jau vazinejuosi po truputi.Varikliukas MY1016 250W prie 24V ir 13,7A berods.Naudoju du prastus akumus li-po is ebay ant kuriu parasyta 5700 mAh 14,8V ir 20C iskrova.Perdavimas yra planetarinis reduktorius 1:4 ir 11 dantuku zvaigzdute po reduktoriaus ir 44 dantuku gale.Greitis su katik pakrautais akumais apie 21 su GPS bet po kilometro krenta iki 19 kazkur.Trauka kaip tokiai pigiai sistemai tikrai padori.Siaip jei nori zaist su tokiu siulau pakelt itampa iki 36V nes prie 24V jis net neapsyla.Tada turetum apie 32 greiti su perdavimu bent 1:12 ne mazesniu.

Viewing 20 posts - 141 through 160 (of 165 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.