Viewing 5 posts - 161 through 165 (of 165 total)
  • Author
    Posts
  • #2306
    Vilmantas
    Member

    O gal gali Tadai numesti linka to reduktoriaus?

    #2307
    Šarūnas
    Keymaster

    Status update…

    Žinau kad žadėjau projektą užbaigti. Žinau, kad žadėjau praeiti techninę ekspertizę, užregistruoti kaip elektrinį. Ir kad bus pirmas savadarbis elektrinis užregistruotas Lietuvoje.

    Deja.

    Laikas bėga, motoroleris ilgai stovėjo. Pažiūrėjau gyvenimui į akis ir supratau kad viskam sutvarkyti reikėtų kur kas daugiau laiko nei aš galiu skirti. Todėl nusprendžiau pasielgti gan negailestingai: Išrinkau, pašalinau visą elektroniką ir surinkau atgal visus gamyklinius agregatus. Užvedžiau, suderinau… Praėjau TA, apdraudžiau.

    Šeštadienį (užvakar) su drauge apvažiavom ~150 km Vilnius-Trakai-Belmontas-Žalieji-kt.

    Traukia gan normaliai. Dviese susėdus važiuoja ~70-75. Šiandien pirma diena kai juo atvažiavau darban. Taip, mano rankos jau suteptos tepalu ir kuru. :(

     

    Motoroleris yra parduodamas. Kadangi sezonas jau baigiasi, matyt teks konservuoti žiemai iki pavasario – tada kainos jau logiškos būna.

    #2308
    Šarūnas
    Keymaster

    Hehe, atradau patentą tokio varžtinio celių sujungimo:

    http://www.google.com/patents/US20130045409?dq=battery+cell+heat+transfer+tab&hl=en&sa=X&ei=EL45Uf26EI7YsgbIk4CQDg&ved=0CE4Q6AEwCQ 

    US20130045409A1-20130221-D00005.png

    Pateiktas du mėnesiai po to kai aš paviešinau tokį sprendimą.. :)

    #2309
    Šarūnas
    Keymaster

    Na ką, panašu kad projektas oficialiai nutrauktas. Motorolerį šiandien pardaviau… Bus litų kitam žaislui.

    #2310
    agniusm
    Participant

    Na ir aisku tikekimes kad tas kitas zaislas isvis dienos sviesa visame grazume :-)

Viewing 5 posts - 161 through 165 (of 165 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.