Home Forums Skelbimai e-transporto pagalba, remonto paslaugos

Viewing 20 posts - 41 through 60 (of 85 total)
  • Author
    Posts
  • #10333
    Maksas
    Participant

    Dekui Martynai.

    Dėja bet su elektra labai mažai draugauju. Pažįstami elektrikai tikrino viską. Kai baterija kiek laiko pajungta, tai pradeda kaisti kažkas, taip kad net atsilituoja (kiek supratau kažkokia varža) ar tai ir yra mosfetas? Tiesa ačiū už nuoroda, paklausiu ar buvo taip tikrinama. Dėja su remontu jie man negali padėt, nes nežino tokių schemų ir nelenda. Geri technikai-teoretikai, bet ne ne praktikai.

    Nustatyti problemą dar vienas klausimas, bet antras ar taisyt, ar gerint, ar naują pirkt tokį pat (nes man čia tiesiog nepasisekė brokuoa gaut), ar kokį kitą (galingesnį?)

    #10334
    jonas
    Participant

    varža tai nėra mosfetas,varža tai rezistorius. Visa ligos istorija veda prie minties,kad kaista maitinimo rezistorius kuris yra +12;+5 grandinėje. Neaišku tik dėl ko. Teoriškai tai gali būti įgimta,arba kontroleris šiose grandinėse vartoja didesnį galingumą nei numatyta.

    #10335
    Maksas
    Participant

    Ar yra prasmė aiškintis kas blogai (ir ar galėtų kas nors apsiimt taisymu) ar geriau iškart ieškotis naujo iškarto ir tikėtis kad bus gerai.?
    Gal yra kas patartų kokį ir iš kur nusipirkti.?

    Ačiū visiems kas pasisakote.

    #10336
    sopkis
    Participant

    Ups, du kart pranešimas įsitalpino.

    • This reply was modified 8 years, 11 months ago by sopkis.
    #10337
    sopkis
    Participant

    Paskelbk telefoną (jei bijai skelbti porą skaičių raidėm parašyk) – kas remontuoja ar turi pasiūlyti naują kontrolerį susisieks. Galėčiau aš kada vakare prilėkti pažiūrėti kas ten negerai.

    #10339
    Maksas
    Participant

    8 647 347 penki trys
    Maksas (Vilnius)
    Ačiū.

    #10340
    jonas
    Participant

    aš manau,kad yra prasmė aiškintis ypač tiek kas nieko nekainuoja.Išardyti apžiūrėti, nufotkinti įtartinas vietas ir įdėti fotkes čia. Čia yra ne vienas kuris žino kurie komponentai ant pcb už ką atsakingi.Visi paprastieji kontroleriai padaryti pagal vienodą schemą,bent jau funkcionaliai vienodą.

    #10342
    Šarūnas
    Keymaster

    Taip, tik tam reikėtų susikurti atskirą temą, nes ši yra skelbimų lenta.

    #10349
    Maksas
    Participant

    Atsiprašau. Sukūriau atskirą temą, su nuotraukomis.

    #11320
    minde99
    Participant

    http://www.skelbiu.lt/skelbimai/scott-genius-mc50-elektrinis-dviratis-21722539.html
    normali kaina uz tokia komplektacija ar kazka geriau butu galima gauti?

    #11321
    agniusm
    Participant

    Tikriausiai pats kažką ir pigiau pasidarytum, bet reikia įvertinti ir dabo kainą.

    #11325
    Canis
    Participant

    Sutinku su Agniumi, iki pilnos laimės trūksta tik apšvietimo. Surinkta tvarkingai, viskas apgalvota. Už darbą, koks 1000 lt užsidėta, gal ir klystu nežinia kiek pats naudotas dviratukas kainavo.

    #11388
    agniusm
    Participant

    Aptikau tokia online firmele, gal daug kas ir zino, bet visgi,gal kas ir ne. Prototipo 3d gamybai, nekeliant kojos is namu http://www.shapeways.com. 3D spauzdinimas is plastiko, metalu ir kitu medziagu. Kainos nera mazos, bet manau jei reikia, tikrai nebloga vieta pasigaminti apciuopiama daigta.

    #11390
    raimis
    Participant

    Vilniečiai pasižaidimui nemokamai 3D gali atsispausdinti VU naujojoj bibliotekoje (saulėtekyje). Bent jau prieš pusmetį kai kalbėjau – tokia galimybė buvo. Aišku medžiagos turbūt nepasirinksi, nors iš tiesų nebandžiau, nežinau. Tik tiek kad buvau išsiaiškinęs patį faktą, bet naudotis neteko.

    #13044
    agniusm
    Participant

    Parašysiu apie CNC frezavimą. Kaip Šarūnas ir Linas darėsi laikiklius 18650, bandau ir aš. Taigi rezultatai tokie išfrezuoti 2 laikiklius 84 celėm iš poliacetalio (POM):
    SparnaiGFK – neapsiėmė nes turi daug darbo
    UAB Dastera – ~70EUR
    Frezuojam.lt – ~50EUR + PVM (kaip sužinojau kokybė pas juos bloga)
    Mivija – tokios detalės pagaminti negali
    Adgo reklama – Pasiūlė kreiptis į BCT
    Ideko – 0.3mm tikslumas gal nelabai buvo galimas, pasiūlė ieškotis kas su mažytėmis staklėmis daro.
    Miltecha – 100EUR + PVM
    Lėkis – abu už 25EUR + PVM (Šarūno rekomenduoti kainos/kokybės santykio pagrindu)

    Taigi. Reziumuojant kosmosas toj Lietuvoj nesibaigia, gali būti, kad baigsis deguonis didžiausiems kosmonautams kažkada :D
    Bandysim su Lėkiu dirbt.
    Visgi forumai ir bendraminčiai yra gerai, padeda sutaupyti ir laiko ir pinigų todėl rašom kas kokios patirties turim su įvairiom Lietuvos įmonėm.

    P.S. Tiesa, kokių 10 gamybininkų dar neatraše, tai jei sulauksiu atsako, papildysiu sąrašą.

    • This reply was modified 8 years, 1 month ago by agniusm.
    #13048
    Šarūnas
    Keymaster

    Įdėk sąrašą ir tų kitų, gal radai kokius naujus, nežinomus. :)

    #13049
    sopkis
    Participant

    O tau Agniau kažkokie reikalavimai yra, ar tik paprasti laikikliai reikalingi. Nes čia kažkadaise aptikau, https://www.fasttech.com/products/0/10004028/1290405-diy-18650-battery-holder-case-box-10-pack , vienam akumuliatoriui gaunasi 0.13€, parduotuvė patikima, virš 20$ jau ir tracking number nemokamai duoda, siunčia per Singapūro paštą, tai 2-3 savaitės ir jau turėsi, nebent šventės pas kinus kaip kad dabar arba prekės in-stock neturi.
    Kiek matau, tai lygtai Aurimas tokius panaudojo savo parduodamam akumuliatoriui http://www.e-motion.lt/forums/topic/akumuliatorius-36v-116ah , tik pas jį dvigubi tie holderiai sudėti, jie vos brangiau gaunasi.

    • This reply was modified 8 years, 1 month ago by sopkis.
    • This reply was modified 8 years, 1 month ago by sopkis.
    #13054
    agniusm
    Participant

    Na ne, tokius visi puikiai žino, krūvą turiu. Pas mane kūryba :) Kažkas kažkiek naujasnio, gal įdomesnio.
    Į tą pačią gamintojų temą.
    ką geriau daryti su vario šynelėm, nikeliuoti ar alavuoti oksidacijos ir laidumo atžvilgiu? Kaip aš manau, nissan leaf busbar alavuoti?! Pas ką daryti elektrolizę, galvanta nelabai patiko ir nesinorėtų vėl pas juos kreiptis. Reikia kokybiško rezultato

    #13055
    agniusm
    Participant

    Tiesa, gal patys vilniečiai ir nežino apie projektą green garage, o jei žino lai pasidalina. Kaip aš supratau, vieta su lazeriu, 3d spauzdintuvu ir panašiai, krapštukams kaip mes. nežinau ar mokamai ar ne, bet tūrėtų būti nuostabi vieta:
    https://www.facebook.com/intogreengarage/?fref=photo

    #13056
    Martynas
    Participant

    na vilniuje yra ne vien green garage (beto šis netaip senai įkurtas su savivaldybės pagalba ir labiau orientuotas į švaresnius darbus, kaina narystės gan nemaža, bet organizuoja renginius, atviras duris, o ir šiaip susidraugavus vienkartinius darbus gal ir nekainuotų) bet šiaip yra ir Padirbtuvės (labiau su medžiu dirba) ir hakerspacas techariumas su savotiška anarchija:D užsiima su medžiu, metalais, elektronika, šiek tiek meno, ir šiek tiek chemija

Viewing 20 posts - 41 through 60 (of 85 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.