Home Forums Bendras Elektrifikavimui tinkami motoroleriai

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #1750
    Šarūnas
    Keymaster

    Čia rašau gal daugiau sau, bet manau pravers ir kitiems. Išvardinsiu motorolerių modelius, kuriuos, mano manymu, būtų lengviausia elektrifikuoti (mano metodu) ir prikimšti daugiausiai akumuliatorių. Sąrašas, kol kas, būtų toks:

    Jei turit dar kokių minčių – rašykit, papildysiu sąrašą.

    #2614
    Tadas
    Participant

    As suabejociau del visu iskyrus pezuka.Turejau abejoniu ir Linas beveik jas patvirtino pasisakydamas kad jo senda netaip sukosi su Turingy nei su dabartiniu.Pezuko ratai nedideli todel jam pakanka sukimo momento o va pvz CPI GTR turi realaus motociklo ratus tai manau truputi jaustusi silpnumas staigiau isibegejant.Aisku gal galima ten zaist su variatorium bet.. O siaip CPI GTR man gal net ir labiausiai patinka is isvardintu.Jei galeciau sau leisti tai isigyciau toki tarkim su variklio defektu ir isideciau koki Agni 95R va tada tai eitu :)

    #2615
    Šarūnas
    Keymaster

    Rato dydis čia visiškai jokio vaidmens neatlieka. Visiškai. Jei rato dydis skiriasi, reiškia jau gamykliškai yra ir perdavimas kitoks padarytas. Variklis juk praktiškai tas pats benzininis visuose sukištas, reiškia ir apsukos tos pačios, taigi ir sukimo momentas.

    O Linui ‘nepasiteisino’ tik dėl silpnos mechaninės konstrukcijos ir davus daugiau gazo prašokančio diržo. Viską išdirbus iki normalaus veikimo trauka būtų tokia pat.

    #2616
    Tadas
    Participant

    Tai tada dar manau visai tiktu Derbi GPR 50 kubiku.Mechanine 6 pavaru deze gal visai isnaudotu tinkamai toki varikliuka.Apsukos 10K RPM tai vadinasi mechanika megsta sukius.

    #2617
    Linas
    Participant

    Tadai, del mano derbi senda ne taip supratai, turnigy varikliukas tikrai nemazai galios turi, bet maniskis turimas DC variklis juk ~5x sunkesnis ir didesnis, ir is jo pam pavyko isspausti tik ~2x daugiau galios nei is turnigy, taigi, turnigy galios – dydzio, svorio santykis geriausias…

    Kas del derbi gpr, manyciau siek tiek neracionalu butu naudoti esama deze, baisia sunki, tepalu daug ir kiti niuansai. manyciau vertetu normalu dviguba perdavima padaryti ir viskas, o tu vadinamu pusbritviu tai tikrai yra nemazai, ten ir kokias 5kwh bateriju sukistum.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.