Home Forums Motorai / perdavimas golden motor klausimukas

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #1759
    agniusm
    Participant

    Sveiki “elektrikai”. Smagu kad yra Lietuvoje elektriniu transporto priemoniu entuziastu. Pribrendo ir man reikaliokas koki dviracioka sukonstruot, mergaite mano paprase i darba vazinet. Mano ideja daryti rema paciam, recumbent tipo su normalia pilna sedyne. Kol kas renku info apie dalis esmines. Issirinkau 1kw 20″ is golden motor. Gal ka nors galite patarti koki kontroleri rinktis ir kokios talpos baterijos reiketu 50km pasiekti. Ji sveria apie 54kg, kol kas negaliu pasakyti dviracio svorio. Kaip ten yra su tais lifepo4 akumais?

    Kaip tam motorui sekasi su kalvom, gal zinot?

    #2692
    Šarūnas
    Keymaster

    50km nuvažiuoti, jei nelėks >30 km/h, reikia apie 1kWh energijos.

    1kW yra per akis tokiam svoriui vežti į kalną bent 35 km/h greičiu.

    #2693
    Linas
    Participant

    Laba,

    su kontroleriais kol kas didele problema, labai gero uz prieinama kaina nelabai yra, bet paprastam hubui turetu uztekti ir rinkoje prieinamu, kad ir tie patys golden motor, crystalyte ar modifikuoti infineon (kad ir lyen). pats bandziau lyen, sarunas daugiau apie clyte ir golden papasakotu. kiek bandziau susipazinti su siulomais rinkoje tai man labiausiai patinka clyte varikiai ir ju arba lyen kontroleriai.

    Kas del lifepo4 akumu, tokiem kaip e-dviraciam, e-recumbentam daugiausiai svetur naudoja Headway ir ping gamintojo produkcija (ping silpnesniem, o headway galingesniem aparatam), dar labai megiami akumai is RC modeliu – licio jonu, mat jie nesunkiai ir pigiai ju nuperka, del siuntimosi kainu i LT jau reikia labai skaciuotis ar verta pirkti.

    zinoma geresnis variantas butu kad ir cilindrines a123 celes, bet jos brangesnes ir be garantiju, bet is praktikos matosi, kad jos tikrai neblogos.

    Kaip tik dabar bandau konsultuoti zmogu kuris darosi trirati (tik jau ne visai recumbenta, normalia pakaba ir galbut uzdengimu nuo lietaus, bet principas tas pats), tik jis naudoja RC varikliuka, o ne hubini varikli.

    #2694
    agniusm
    Participant

    Dekui uz info. O gal zinote kur lt galima rasti daliu recumbent tipo? As ieskau asiu kad butu galimas tvirtinimas is vienos puses. Jei aikiau butu, bandysiu darytis hub-center tipo priekine pakaba.

    #2695
    agniusm
    Participant

    Dekui uz info. O gal zinote kur lt galima rasti daliu recumbent tipo? As ieskau asiu kad butu galimas tvirtinimas is vienos puses. Jei aikiau butu, bandysiu darytis hub-center tipo priekine pakaba.

    Del akumo tai reikes tada jau bent 20 ampu tada.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.