Home Forums Skelbimai ieškau valdiklio

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 56 total)
  • Author
    Posts
  • #15987
    Aurimas
    Participant

    sveiki,
    atėjo laikas atsinaujinti valdikli tai ieškomas programuojamas valdiklis.
    pagrindiniai reikalavimai kad galėtų dirbti iki 84v (72v pakrautas akumas)ir laikytų 2-3kw ilgalaiki apkrovima, bus naudojamas su mxus v1 3000 varikliu.
    mokėčiau iki 150€, grynai kinietišku nesiūlyti.
    tinka naudotas.
    niekur neskubu tai galit siulyt įvairius variantus.

    • This topic was modified 7 years ago by Aurimas.
    #15990
    bondas83
    Participant

    Man kazkaip pasirode kad labai jau pigiai nori :D

    #15991
    Aurimas
    Participant

    Man kazkaip pasirode kad labai jau pigiai nori :D

    Taip, noriu pigiau :D gal kam nereikalingas po atnaujinimu mėtosi tai sakau užklausiu. Aš kinietiškais skaitau tuos kur aliexpress po 40e pardavinėja,
    pvz manau užtektu ir tokio http://kellycontroller.com/kbs72101x40a24-72v-mini-brushless-dc-controller-p-506.html tai jei naujas ~140e tai už naudota manau butu realu truputi pigiau.
    variklis mxus V1 ar pakaktu tokio naudojant 72v sistema? 72v x 40A = 2,9kw

    #15992
    Tyro
    Participant

    Važinėjau su tokiu valdikliu, Bondas83 irgi dar važinėja (regis pas jį kaip tik MXUS 3000w). Labai patenkinti, geras variantas. Naujo Lietuvoje be 170 negautum ir tai čia pas tuos kur siunčia per įmones – siuntimai, muitai… Man kainavo brangiau. Be to kontroleris ne variklis, ne amortizatorius ar padanga – detalė kuri nedyla. Tad jeigu veikia tvarkingai kaina smarkiai nekris, o tik tiek kiek sumokėta ant mokesčių, kiek nukarpyti laidai. Bent jau mano tokia nuostata.

    #15994
    bondas83
    Participant

    Pas mane 50A pastovus bet, as jau i dvirati kita sumontaves, nes dviracio ir mano svoris didokas ir ausinimas vandeniu padarytas, tai panasu tik gerokai galingesni paimiau. O senajam ta diena maitinimas nusprogo – ime ir nustojo veikti, nes jungiau su kibirkstim, bet sake pataisys. Tai kaip Tyro raso ta kaina 149 + 40E pristatymas ir dar 21% pvm ir ~3% muitas 22E ismuitinimas
    ir gaunasi apie 257E vien savikaina.

    Net po pataisymo jei man net neprireiktu suo metu – neparduociau daug pigiau. O gal prireiks :)

    #15995
    Aurimas
    Participant

    o išvis koki valdikli butu įmanoma gauti neišleidžiant daugiau kaip 150e? ar tai neįmanoma?
    dabar naudojamas kiniškas 60v 40a už 40e tris metus tarnauja bet norisi geriau.

    #15997
    Linas
    Participant

    o ka reiskia geriau?

    #15998
    Aurimas
    Participant

    Na sitas kiniskas sunkiai tvarkosi, yra neprogramuojamas ir jau didesnes itampos nepalaiko nes variklis 5T tai sedant akumui greicio mazokai. Pagal apkrova girdisi skirtingas triuksmavimas is variklio, netgi pagal variklio triuksma jau galiu nustatyti kokia apkrova tuo momentu buna :D
    Manau daug kas yra isbande visiska kinieti ir rimtesni valdikli tai skirtumus zino ir gali pakomentuoti placiau kuo jie geresni.

    #15999
    bondas83
    Participant

    Vat sinusinis tai visai triuksmo neskleidzia. Bet visiskai kiniskas tai zinau kad torque nevaldomas, tai startas bjaurus.

    #16003
    Nemirtingasis
    Participant

    Už 40e pas kiniečius programuojamo nerasi, aš sau prieš 4 metus programuojamą 48V 80A iš kiniečiu pirkau, ir man su siuntimu ir muitais kaina gavosi apie 150e, dabar kainos apie 25% didesnės, neturi jis “closed loop” arba torgue – o to tai tikrai trūksta kai reikia švelnaus starto kai važiuoji tarp žmonių, negali keisti fazių srovės, ir ne sinusinis, bet bent jau man tas garsas-triukšmas netrugdo, aš nusprendžiau pasigaminti valdiklį, per keletą mėnesių iškepsiu.
    Sakei neskubi ? ar šiai vasarai planuoji išvažiuoti į gatves ? :)

    #16004
    Aurimas
    Participant

    o kas sakė kad už 40€ galima kinietiška programuojama valdikli nusipirkti? aš rašiau kad naudoju kinietiška valdikli už 40€.
    taip su atnaujinimu neskubu, bet į gatves su esamu valdikliu išvažiuoju beveik kasdien.
    pagrindine priežastis kad keisiu esama valdikli tai todėl kad šis per silpnas ir nepalaiko aukštesnes įtampos. jau po nuvažiuotu 15km atstumo duodant pastovų 40A(iš akumo) valdiklis taip įkaista kad net neprilietus jauti jog karštas o prilietus max kelias sekundes išlaikai.
    originaliai jis buves 48v 35a skirtas 1kw varikliui bet truputi modifikaves ir yra 60v 40a ir beveik pastoviai 1-1,5kw apkrova gauna o šiais metais kai variklis perjungas gauna pastovu 2-2,2kw ir sėkmingai jau atlaikė tris sezonus.

    #16005
    agniusm
    Participant

    Belieka modifikuoti dar kartą ir aušinti vandeniu.

    #16006
    Aurimas
    Participant

    neverta, geriau palauksiu gal kas pasiūlys koki normalesni valdikli o jei ne tai teks kelti kainos limita.

    #16078
    Gedass
    Participant

    Gal kas yra išbandę ir gali pasakyt nuomonę apie Sabvoton valdiklius? Pvz http://www.sabvoton.com/product/72v-6kw-brushless-motor-controller.html#.WSBSYcYlGUk Kaina visai nebloga jų, sinusiniai, programuojami. Ar geriau kelly kls serijos?

    #16079
    Tadas
    Participant

    As naudoju 72v 150A toki.Minusai butu gabaritai ir tai kad programavimui reik turet xp arba panasia os 32 bit.Man bent jau nesigavo instaliuot usb draiveriu 64 bitu sistemai tarkim win 10.Siaip veikia gerai ir patikimai.

    #16080
    Tyro
    Participant

    Pritarčiau kad minusas yra gabaritai. Ne kiekvienas dviratis sutalpins. Kitoms tranporto priemonėms kur dydis ne toks svarbus tinka labai gerai. Patirtis šiaip pati geriausia, viską moką ko noriu, ir tai daro gerai. Žinoma, jeigu užsakinėdamas nepamiršti to paminėti jog tau reikia. Nes kintamos regeneracijos gali neturėti jeigu “nepageidausi” papildomai. Kaip ir dar kelių kitų “ne kiekvienam reikalingų” funkcijų. Gal vienintelis minusas buvo pirmas nustatymas (fazės-holai), nes sunkus ratas ir sunkiai pasigavo fazes. Bet iš kelinto karto viskas pavyko. Nuo tada važinėju ir džiaugiuosi – puikus galios valdymas, puiki valdoma regeneracija (galinių stabdžių nebenaudoju), galima naudoti overspeed’ą ko kolkas dar privengiu. Bet mėginau – jis veikia.

    Dėl draiverių tai 32bit OS ne prie ko. Pas mane net keliuose kompiuteriuose su 64bitų Win10 konfiguravimo softas veikia be problemų.

    #16084
    Aurimas
    Participant

    atnaujinu paieška, skubiai ieškomas valdiklis tinka bet koks svarbu kad laikytu 67v ir kad būtu bent 30-40A.

    865421085 [email protected]

    • This reply was modified 6 years, 11 months ago by Aurimas.
    #16086
    sopkis
    Participant

    Ups, ne ten pataikiau.

    • This reply was modified 6 years, 11 months ago by sopkis.
    #16089
    Gedass
    Participant

    Pritarčiau kad minusas yra gabaritai. Ne kiekvienas dviratis sutalpins. Kitoms tranporto priemonėms kur dydis ne toks svarbus tinka labai gerai. Patirtis šiaip pati geriausia, viską moką ko noriu, ir tai daro gerai. Žinoma, jeigu užsakinėdamas nepamiršti to paminėti jog tau reikia. Nes kintamos regeneracijos gali neturėti jeigu “nepageidausi” papildomai. Kaip ir dar kelių kitų “ne kiekvienam reikalingų” funkcijų. Gal vienintelis minusas buvo pirmas nustatymas (fazės-holai), nes sunkus ratas ir sunkiai pasigavo fazes. Bet iš kelinto karto viskas pavyko. Nuo tada važinėju ir džiaugiuosi – puikus galios valdymas, puiki valdoma regeneracija (galinių stabdžių nebenaudoju), galima naudoti overspeed’ą ko kolkas dar privengiu. Bet mėginau – jis veikia.

    Dėl draiverių tai 32bit OS ne prie ko. Pas mane net keliuose kompiuteriuose su 64bitų Win10 konfiguravimo softas veikia be problemų.

    Galima plačiau apie tas kitas ne kiekvienam reikalingas funkcijas? Iš kur geriau jis pirkt? Tiesiai iš kiniečių ar dealerių europinių?

    #16090
    Aurimas
    Participant

    kas galėtu pasakyti kokia saugi mosfet temperatūra kad jie neperkaistu? datasheet rašo 175c bet nelabai tikiu.

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 56 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.