Home Forums Akumuliatoriai / valdymo sistemos / įkrovikliai Ka rinktis patikrinto lifepo4?

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 23 total)
  • Author
    Posts
  • #1875
    agniusm
    Participant

    Na, truputuka sudegiau su A123 slamstu is kinijos, kadangi girdejau kad is oficialiu distributoriu jos kainuoja kosmosa, ka rinktis? Reikia sistemos 72V ir apie 20AH.

    Ziurinejau tokias: GBS-LFP20AHA Linkas

    ES forume sako kad nelabai tiks cargo dviraciui nes mazoka iskrova prie 2C.

    Kazkas pasiule tokias: Linkas

    Ka manot?

    #3779
    agniusm
    Participant

    Jau akys raibsta nuo ES forumo, labai daug zmoniu rekomenduoja si pardaveja: Link. Na, nezinau, niekada negali but tikras, bet man pasirode patikimai, jau bent yra atsiliepimu ir pats jis teigia kad naudojamos celes yra 100% A123. Klausimas kyla ar klausti jo paciu celiu ar pirkt (jei nuspresiu) visa packa kurio man reikia. Gal kas turi kokiu ziniu apie si pardaveja ir gali pakomentuoti is savo patirties tiek apie pardaveja tiek apie pacias A123 ANR26650M1A celes?

    Dekui

    #3780
    Karolis
    Participant

    Jeigu tai Cell-man tai juo pasitikėti galima. Ne vienas iš lietuvos yra pirkęs. Bet spėju pas jį bus B grade. Bet kiek teko girdėt jis visas testuoja celes. Kiek žinau Šaras iš jo yra A123 20Ah pirkęs.

    #3781
    agniusm
    Participant

    Jis puslapyje tikina kad jos tikrai a grade, manau niekada negali zinoti. Kyla toks klausimas, ar paciam bandyti packa gaminti ar palikti tuos vargus tiem kurie tai dare jau daugybe kartu ir sumoketi extra.

    #3782
    Linas
    Participant

    Is sio pardavejo teko ne karta pirkti, jis parduoda B grade celes, nors raso kad A :), tik viena gerai ,kad celes patikrina ir atrusiuoja kad butu vienodos ir vienodai dirbtu. deja jis parduoda tiktai mazas cilindrines 2.3ah celes ir pakus, prizmatiniu kol kas neturi.

    na o del tu GBS-LFP20AHA tikimo dar galima pagalvoti, nors ir neturi jos ypac didelio iskrovos C, bet pasiskaiciuok kiek tu noresi galios isspausti is savo cargo dviracio, galbut ir uzteks, dar variantas, jei tavo cargo dviratukas bus nemazas manyciau galima butu pagalvoti ir apie calb ar sinopoly 40ah celes…

    #3783
    agniusm
    Participant

    Jo, sunku cia. Na is esmes man skirtumo nera A ar B jau, manau jei patikrinta ir veikia tai tuo reikia ir remtis, praktika. Kazkaip labai labai lepus tie lipo akumai o ir daro kazka kas praktikoje sunkiai teisinasi ziurint i aprasus. Cia panasiai kaip su Wifi N. Tipo nepadarem iki galo, bet bapkes reikia kalt tai ir parduodam.

    40ah jau svoris man per didelis jau geriau tada V mazinti ir didinti talpa.

    #3784
    Šarūnas
    Keymaster

    Taip, maniškės 20Ah A123 iš cell_man. Su celėm situacija prasta, bet negaliu ant jų versti kaltės, nes pats su eksperimentais esu jas skriaudęs… Tik faktas, kad tai tikrai ne A grade. Kad “tikrai A123” tai neabejoju, tik kad antrarūšės, nepraėjusios quality controlo :)

    Realiai, kiek kol kas teko susidurti, jei ThunderSky/CALB celės yra naudojamas pagal gamintojo rekomendacijas, jos laiko labai gerai. 2C reitingas nėra labai didelė problema. Primeskit: kad su dviračiu nuvažiuoti bent 40km, jums reikės apie 1kWh akumuliatoriaus. Taigi, 2C yra 2kW. Tai yra ilgalaikė galia, ir tokiu režimu akumuliatorius išsikraus per pusvalandį. Akumuliatoriaus laikoma srovė yra didesnė, nei būtų praktiška… Na o trumpalaikė iškrova (bėgėjimosi metu), matyt, bus koks 5C, kas jau yra 5kW. Vėlgi, dviračiui per akis.

    Gal ir tos pačios headway laikys normaliai, jei nebus ilgą laiką apkraunamos daugiau kaip 2C. Tokių testų nesu daręs, negaliu pasakyt. Ir deja šiuo metu nėra atliekamos įrangos tokiems testams daryti, yra svarbesnių darbų…

    Nežinau ką dabar rinkčiausi… Mano aparatas jau padarytas taip, kad tiks tik A123 20Ah, tai nebeišeis mėtytis tarp variantų, tačiau, kiek kol kas pastebiu, paprastos LiPO, teoriškai atlaikančios 300 ciklų, atlaiko jų daugiau nei visokios antrarūšės A123…

    #3785
    Karolis
    Participant

    Kalbant apie Headway jų įtampos kriitmas yra gan didelis. Ypač iškrovus iki 50% SOC jos jau meta įtampą. Pakeitus į A123 panašios talpos B grade (būtent Cell-man), to praktiškai nepastebima. Žinoma dabar rinkoj pasirodė su didesniu C headway (kaip jos nežinau). Mano pirktos A123 turbūt buvo A grade (pagamintos 2006-8 metais( kitaip tariant senos)), (naudotos, greičiausiai iš įrankių “DeWalt”) po 13000km rodo praktiškai tą pačią talpą, kai ir pirkau prieš >3 metus. Ir galios sumažėjimas jaučiamas tik likus kokiam 1km.

    Apie Lipo, jei imant Turnigy Nano-tech, kiek teko skaityt forume labai giria dėl jų C. Praktiškai A123 perspjauna porą kartų (žmonės rašo išbandę abu variantus). Tiek krovime, tiek išsikrovime. Kodėl aš neužsikeičiu į lipo? Mane gasdina, kad jos žiauriai nesaugios, manęs negasdina jų ciklų skaičius. Naudojant iš jų iki 80% dod teigia, kad galima viršyti 1000 zoną be didelių problemų. Bet saugumas yra didžiausias jų trūkumas ir tokį paką palikus dėl jų esi neramus. A123 jei nustips, tai nustips tyliai, jei stips lipo, jau esi nesaugus dėl “gal būt” būsimo fejerverko. Žinoma yra dar ir laiko faktorius, lipo sensta kur kas greičiau. Jei jų saugumas būtų vienodas šiuo metu pas mane jau seniai stovėtų Lipo tiek dėl svorio ir tūrio Wh ir C rate. Kiek teke paskaityt, kas atsikando Lipo, atgal sugrįžt nenori. Bet paskaičius kas su jomis gali atsikti į jas pasikeisti irgi neskubu.

    #3786
    agniusm
    Participant

    Gavau atsakyma is Maziven del A123 celiu, kaip linas ir sake kainos nedziugina vien tik koperuojantis ir darant sudetini uzsakyma 1000iui celiu kas yra sudetinga, o dar labiau perkant pavieniui atatinkamai 65USD ir 95USD uz vnt. Kosmosas. A123 cilindrines celes po 12USD perkant virs 1000.

    Belieka variantas cellman, arba naudoti headway ne daugiau kaip 3C, bet persasi tokia mintis, kad cargo baikas yra skirtas veziotis svori o prie svorio daugiau ir ampu reikia. Net nezinau, tikriausiai linkstu i tuos cellman packus, be to ir vargt nereikia prie to renkant packa i kruva

    #3787
    agniusm
    Participant

    ES forume radau si linka http://www.fentbattery.com. Rodos niekas nieko isamiai negali apie ju didziasias prizmatines celes pasakyti. Gal yra norinciu susideti ir kelias nupirkus pratestuoti, na ispausti viska ka galima is jos? Kainuotu beveik nieko jei daug prisidetu prie bendro tikslo, gal kokios geros info butu.

    #3788
    agniusm
    Participant

    Issiunciau uzklausima del pavyzdziu isiuntimo i Lietuva, 1 10ah, 1 20ah ir 1 30ah. Ziuresim kokia kaina bus.

    #3789
    liux69
    Member

    Laba vakara visiems. Cia esu naujokas, tai visu pirma perskaiciau jusu visa foruma. Noreciau gauti patarimu. Ne is gero gyvenimo sugalvojau į darba vazinetis dviraciu, bet kadangi dirbu prie monitoriaus, moteriskam kolektyve, su uniforma ir kad atvaziavus nereiketu eiti i dusa kilo mintis, kad man reikia elektrinio dviracio. Mintis kilo pries koki pora metu, dabar tik igijau “zalia” supratima. Tuo labiau kad dabar ziema. Taigi is ebey atsisiunciau toki kit: http://www.ebay.com/itm/36V800W-26-Front-Wheel-Electric-Bicycle-Motor-Kit-E-Bike-Cycling-Hub-Conversion-/370554727601pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5646c86cb1.

    Apie baterijas is pradziu net negalvojau, galvojau deti 3 svino, bet dabar supratau kad net neverta (dviratis su amortizuojancia priekine sake, o galas kietas). Dabar zadu pirkti situos akumuliatorius: http://www.ebay.com/itm/36V-10AH-LiFePO4-Battery-Electric-Bicycle-Engine-Kit-Bike-Cycling-A123-18650-20-/140667880750?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item20c075852e

    Gamintojo puslapis: http://www.vpower.hk/product.php?id=18.

    Bet keista kad gamitojo puslapyje raso apie A123 26650 celes, o ebay – A123-18650. Kokia butu jusu nuomone. Aciu.

    P.S. Dar del uzpakalinio rato abejones- idejau hub’a ir palikau kiek priklauso stipinu (ratlankio nesisiunciau i lietuva), tai atrodo abejotinai, turbut irgi teks deti dvigubai.

    #3790
    liux69
    Member
    #3791
    Linas
    Participant

    na teko tikrau daug dometis del akumu, kaip tik dabar vieno gamintojo mazas celes bandau testuoti…

    siaip rekomenduociau nesvarstant imti headway celes (net is uzsienio nereikes siustis: http://e-motion.lt/bbpress/topic/144#post-1331 ) ir susirinkti akumuliatoriu, tikrai patikrintas dalykas ir galima bus is to varikliuko isspausti viska ka jis gali, nes vpower minetas akumas realiai tinka tik 300w varikliukui.

    #3792
    liux69
    Member

    Linai, tu turi omeny, kad man reiktu 20 Ah ? Ziurejau as tuos. Headaway, vienas dalykas kaip pradedanciajam biski per brangu ir per gerai, antras cia gaunu zuvi, druska, prieskonius atskirai, o ten jau gatavi koncervai. Tai va, idomu kaip tie VPower laikys, kiek gales km nuvaziuot, bet cia suprantu, kad yra labai individualu. Bet gal kas turi tuos VPower ir arba nudziugintu, arba nuliudintu.

    #3793
    Linas
    Participant

    na as issakiau savo nuomone, o rinktis tau, manau bendroje sumoje gausi net brangesni daikta :)

    #3794
    Gl_as
    Member

    Pries kokius metus buvau jau nusipirkes ebejui VPower akuma. Paskui staiga uzsimane papildomu 300$, jei neklystu, uz siuntima. Gerai, kad pinigus grazino…

    #3795
    Ynerka
    Participant

    O ka manot apie ceku tiekeja http://www.ev-power.eu/index.php?p=productsMore&iProduct=301&sName=lp12v17ahp-12v-17ah ? kaina gaunasi jei 4vnt su siuntimu 540euru

    #3796
    Tadas
    Participant

    Jei moki angliskai tai gali pasiskaityti ten aiskiai raso 1C max ir tai trumpam laikui.Vadinasi galesi labai trumpa laika paprasyt is akumu 17A sroves kas nera jau taip daug jei kalbam apie koki dviratuka nes tarkim net vaikiskas 250W turintis paspirtukas 24V turi kontroleri kuris riboja srove iki 20A.Kai tuo tarpu pas kazkuri is forumo dar yra HW 10Ah celiu po 65lt berods tai gautusi kad 16 celiu nusiperki ir dar paprastas BMS gaunasi is Lino uz ta kaina o celes tos gali laisvai atiduot 3C be jokiu problemu tai dvigubai daugiau uz ta pacia kaina.

    #3797
    Ynerka
    Participant

    Supratau. Dekui

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 23 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.