Home Forums Skelbimai Keletas el. dviracio daliu

Viewing 20 posts - 61 through 80 (of 82 total)
  • Author
    Posts
  • #3063
    Linas
    Participant

    1200 lietuvisku jau iskaitant dvigubai storesniu laidu isvedima ir papildomu pramoniniu lakavimu. zinoma galimas ir standartinis variantas uz 1000, cia kalba eina apie HS3540 modeli

    #3064
    Romualdas
    Participant

    labas linai noreciau suzinoti kaip veike tavo naujas tipo hubzilijos variklis mane domina galingesnis variklis ir ar galima butu ji pritaikiti i standartine sake dvirati cube xc comp.

    #3065
    Linas
    Participant

    su siuo varikliuku jau pravaziavau virs 1000km, tik ji kol kas kankinu su <100a srove, mat prototipo kontrolerio ausinimas nera pritaikytas didesnei galei. varikliukas veikia normaliai.

    beveik visu dviraciu drop’autus imanoma pritaikyti, tiksliau reikia gaminti specialius sutvirtinimus ir mano nuomone jie turi buti individualus kiekvienam remui.

    #3066
    Romualdas
    Participant

    http://s41.radikal.ru/i094/1208/45/c10e2baab499.jpg cia mano donoras.Puiku Linai gal galetum kaip sau siusies prigriebti man viena varikliuka ir paruosti ji man zvaigzdute,stabdziu diska tvirtinti ir kiek kainuotu.projektas nedega kada galesi aciu.

    #3067
    Romualdas
    Participant

    http://s41.radikal.ru/i094/1208/45/c10e2baab499.jpg cia mano donoras.Puiku Linai gal galetum kaip sau siusies prigriebti man viena varikliuka ir paruosti ji man zvaigzdute,stabdziu diska tvirtinti ir kiek kainuotu.projektas nedega kada galesi aciu.

    #3068
    Romualdas
    Participant

    mano e pastas [email protected]

    #3069
    Linas
    Participant

    si dviratuka irgi ziurinejau uzsakovo konversijai, bet jis man nepatike del per didelio svorio centro jei dedant akumus i rema, mat apacioje gan daug vietos uzima amortizatorius, zinoma jei dedant nedideli kieki akumu, tada viskas ok.

    kas del varikliuko, jo kaina apie 1500lt jau su pilnu perdarymu ir siunciuosi as reguliariai kas kelis men. greitu laiku daugiau info bus mano svetaineje http://www.4motus.com ir jei kam ko reikia galite skambinti ar siusti uzklausimus ten duotais kontaktais.

    #3070
    Nezinomas
    Member

    Kokia sio donaro kaina?

    #3071
    Romualdas
    Participant

    1000lt

    #3072
    Oldschooler
    Participant

    >>romualdas

    Koks donoro dydis?

    #3073
    Romualdas
    Participant

    XL

    #3074
    Zigmaz
    Participant

    Klausimas Šarūnui, gal gali pasakyt kuo testuoji celes ?

    #3075
    Šarūnas
    Keymaster

    Mažas celes su iCharger 208B (iki 20A), dideles celes su savadarbiu aparatu (iki 350A):

    4ddad79a37972.jpg

    (nuotraukoje matosi tik kampelis, ten testavau 20Ah A123 celę)

    #3076
    Zigmaz
    Participant

    Tai kaip suprantu vyksta įkrovimas-iškrovimas daug ciklų ir fiksuojami šito proceso parametrai t.y. įtampa, srovė ir temperatūra, o vidaus varža išskaičiuojama iš gautų duomenų?

    #3077
    Linas
    Participant

    atnaujinu tema, jei kam reikia kokiu el komponentu, prasom kreiptis, atejus rudeniui pritaikysim siokias tokias nuolaideles. primenu kad galiu pasiulyti nuo 250w iki 5kw galios elektriniu dviraciu perdarymo komplektu.

    #3078
    Karolis
    Participant

    Linai, mane domina rėmas. Butu gerai, kad butu senesnės mados, nes mano celės prizmatinės. Gal turi kokių žinių ta tema?

    #3079
    Linas
    Participant

    su gamyba lt labai sunku, noriu pagaminti tikslu daikta, o technologiju tam teturi tik pora imaniu, tai jau atrodo priejau eile, ir tikiuosi greitu laiku turesiu bent 10vnt.

    senojo negaminsiu, o i naujaji taip pat bus galima sutalpinti prizmatines celes

    #3080
    Tadas
    Participant

    Senasis vertas demesio.Butent mano skoniui jis geriau atrode nors naujas siaip dizaino idomaus bet kaip jau kazkur rasiau cia kad skirtas daugiau ilgesniem zmogenam.Jei pirkciau tai tik senaji :)

    #3081
    Linas
    Participant

    Tadai nemaisyk, geometrija abieju yra vienoda, netgi naujasis yra universalesnis. cia tik dizaino klausimas, jei atsirastu kokie 5 zmones kurie noretu senojo (kampuoto), galeciau atgaivinti ir ji, tik kaina tikrai ne maziau 1800lt be akumu dezes.

    #3082
    Šarūnas
    Keymaster

    Gali dar taip nutikt kad aš savo rėmą pardavinėsiu… Paėmiau sau iš Lino, bet matau kad man nelemta turėt nuosavą daiktą.. Per daug laiko atima darbas ir šeima. :(

Viewing 20 posts - 61 through 80 (of 82 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.