Home Forums Motorai / perdavimas kontroleris audi varikliu

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • #15609
    Mantas556
    Blocked

    variklis is audi 100 vokiskas 12-36v prie 12v 500w o prie 36v 1500w jeigu viska gerai supratau tai ji naudosiu ant elektrinio paspirtuko tai noresiu kad jis veiktu ant 36v ir 1500w prie variklio dar dadesiu ausintuva kad nekaistu.

    tai yra viena problem koks kontroleris naudoti nes kur buvau rades tai buvo tik besepetelem varikliu o sitas su sepetelais.

    #15611
    Tom
    Participant

    Nekurk nauju temu o rasyk viska vienoj temoj apie ta savo paspirtuka, rasineji cia per desimt temu ir pats toks jausmas nezinai ka darysi, aiskaus kazkokio plano neturi, metaisi i visas puses. Ir jeigu naudosi si varikli tai kam kitose temose rasai apie akuma, kad darysiesi 13s?? Tau reikia 10s prie 36V. Ir pamirsk tu tas laptopines celes, nieko su jom nebus, klausyk ka tau pataria kol dar visiem neatsibodai.

    #15612
    Mantas556
    Blocked

    neprieko cia celes tiesiog klausiu kur man gauti toki kontroleri nes visi breshless variklems nebent iki 1000w

    #15613
    sopkis
    Participant

    O tai tu savo smegenėles pajudinti sugebi? Įsijungti google moki? Va tau kontroleris, http://www.heradas.lt/elektrinio-keturracio-kontroleris-36v-800w , šuntą pakoregavus bus tau ir 1500W, jei stipriai kais tai tranzistorių įdėsi su mažesniu Rdson ir važinėk. Arba ieškok Aliexpress jei pats perdaryti kontrolerio norimiems parametrams nesugebėsi ir gali palaukti mėnesį kol atsiūs.

    #15614
    login
    Blocked

    as situose controleriuose nesuprantu jau nekalbant apie kazkoki rdson ir koregavima o per aliexpress tai ten virs 1.5kw controlerai visi besepetelem varikliam

    #15615
    Mantas556
    Blocked

    o tai gal geriau butu naudoti 1000w 36v kontroleri gal netaip kaistu

    #15618
    aleksanderis
    Participant

    Sopki nesinervuok :) Dabar dauguma pilieciu nori negalvoti, ir gauti rezultata. Cia yra paprasciausias budas gyvenimo, negalvoti darbe ir gauti 1000eu.todel ir vaziuja visur kur uz braskiu renkima moka 4 kartus daugiau negu pas mus.Vakare grizai po darbu,suvartojai alaus ir issitrine smegeneles kitai dienai vel gali konvejerija dirbti :) romantika.

    #15620
    agniusm
    Participant

    Padavė paskutiniu metu veikėjų. Naujokam auksinis patarimas: pasivartykit aliexpress, bus ir pigu ir visokiom primityviom matematikos daugybom ir dalybom laiko gaišt nereiks. Čia rekasi liaudis baigę 5 vidurinės klases:)

    #15629
    spicasss
    Participant

    Pievos, komikai ir primatai :D

    #15632
    Canis
    Participant

    Taigi visi nuo to pradėjom, ir nieko užaugom :)

    #15636
    agniusm
    Participant

    Na nežinau, aš pradėjau nuo skaitinėjimų ir domėjimosi ir savo pirmą A123 akumą kuris iki šiol stabiliai veikia susiradau ir nusipirkau iš kitajcų pats. Nereikėjo niekam aiškinti, šiek tiek apie C vertę ir tiek.
    Visi nori, paimti ir pirmą kartą pasigaminti stebūklą nieko nesidomėję, aš savo paspirtuką gaminausi negalvodamas apie kosmosą, o norėdamas išmokti procese. Paklausiau Lino ko man reikia, kad važiuočiau tokiu greičiu, pardavė variklį, valdiklį ir pirmyn.

    #15637
    Canis
    Participant

    Yra žmonės prie technikos ar inžinerinio lygio kaip jūs, yra ir tokie kurie vinies įkalt nemoka paveikslui pakabinti, nors kelis aukštuosius baigę… O čia kalba apie penktokus :)

    #15644
    agniusm
    Participant

    Todėl ir parašiau, kad yra aliexpress;)

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.