Viewing 9 posts - 241 through 249 (of 249 total)
  • Author
    Posts
  • #12374
    Buckis
    Participant

    O svorio atžvilgiu? Kas gaunasi isdraskius lukštą. Nes mano dėžė su visais pribumbsais 45 kilai

    #12375
    agniusm
    Participant

    Jau rašiau. Nebepamenu kiek modulis, apie 3.6kg. Išmetus tarpines tarp modulių(pas mane apipjaustytos, nupjauti varžtai), įvores, skarbonkę ir 2 lapus mėlynos izoliacijos akumuliatorius pasunkėjo 1kg (12S vs. 10S)

    #13072
    Mu
    Participant

    Agniau, kaip gražiai nuėmei mėlyną izoliaciją? Nes bandant kad ir po truputį paprastai nulupt, susigarankščiuoja celės folija šiek tiek. Čia labai blogai ar nekreipt dėmesio?
    Galima 4 nuardytas (skardinė ir melynos tarpinės) laikyt vieną ant kitos, nesbus per daug spaudinimo? Ar geriau perskirt po dvi?

    #13075
    agniusm
    Participant

    Pašaldyk kameroj ir atlips graziai. Nulupes melyna plastika uzdejau kepimo popieriaus. Pas man jos staciai tai spaudimo nera

    • This reply was modified 8 years, 1 month ago by agniusm.
    #13562
    agniusm
    Participant

    Turiu bėdelę su pakrovimu. Padidinom akumuliatorių iki 12S, įtampa 50,4V, pakrovimas su CAR1248FP maitblokiu. Atsisuka iki 50,52V.
    Kai pajungi pakrauti, srovė 30A ir po kelių minučių sumažėja iki nulio ir įkrauna 500mAh. Ant pakrovimo laido pajungtas RC watt metras, gal sakau tas koks 50V ir kažką daro, nors jei būtų 50V paprastai iki 60V turėtų veikti? Nebepamenu kur pirkau ir neparašyta įtampos ant jo.

    P.S. Jo, watt metras iki 60V šitas: http://www.ebay.com/itm/Hot-FT08-RC-150A-Watt-Meter-And-Power-Analyzer-W-Backlight-LCD-Hight-Precision-/271594824343?hash=item3f3c502297:g:aGwAAOSwDk5UBUif

    PSU datasheet: https://drive.google.com/file/d/0B56NVZIdTBFOMnNJN3FBN21WeFk/view?usp=sharing

    • This reply was modified 7 years, 11 months ago by agniusm.
    #13564
    Šarūnas
    Keymaster

    Keista, man toks chargeris normaliai krovė, net pakėlus iki 70V.
    Gal perkaista?

    #13565
    agniusm
    Participant

    Na perkaist tikrai negali. Ganėtinai vėsu lauke, be to turėtų atsistatyti ir vėl bandyti krauti. Prieš tai 10S krovė be problemų visą sezoną. Reikės bandyti tiesiai pajungti apeinant pcm. Po to pabandyti 5a kitaiską pakrovėją. Keistai tikrai.

    #13566
    agniusm
    Participant

    Ah, kol kas radom, net gėda sakyt :D Persimušė įtampa. kai reguliatorių suki prie max persimeta į žemiausią įtampą, matyt nusukę buvom per arti tos ribos :D
    Jau įpūtė 2,5AH. Tfū

    #14982
    agniusm
    Participant

Viewing 9 posts - 241 through 249 (of 249 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.