Viewing 7 posts - 21 through 27 (of 27 total)
  • Author
    Posts
  • #15469
    minde28383
    Participant

    pries pusmeti buvo klausimas apie leaf akumus. Tyras jau parase normalu atsakyma.

    Tarkim zmones ieskos em-otion forume info apie leaf akumus ir ras tavo prirasyta apie virtuvinius indus.
    Jei turi ka pridurti apie leaf akumu specifikacijas tai prasom.

    #15470
    sopkis
    Participant

    Aš tikiuosi kad žmonės šiame informacijos amžiuje pirmiausia gūgliaus klaus, jei ten atsakymo negaus, tai tada bandys forumuose domėtis. Kadangi skaitau lietuviškus, rusiškus, angliškus ir kitom kalbom forumus, tai matau kad pradeda nemėgti tokių gudručių, kurie visiškai nededa savo pastangų ieškodami atsakymo į klausimą, o iš karto forumuose kodėlčiuoja. Tikiuosi ir šitam forume bus daug vertingos informacijos, o ne primityvūs klausimai apie leaf akumuliatoriaus specifikacijas, kur atsakymas per minutę sugūglinamas. Man pradėjus domėtis elektriniu transportu irgi kilo begalė klausimų, bet net nekilo mintis juos uždavinėti šitam forume, nes visus atsakymus susiradau pats. Dar minusas su tokiais klausimais, kad kažkas gali atsakyti neteisingai, niekas nepataisys, arba tu ne taip suprasi ir liksi su klaidinga informacija. Pats šią savaitę apturėjau vieną idomią diskusiją, kai žmogus gavo neteisingą atsakymą, ir juo taip įtikėjo, kad aš visas savo žinias naudodamas nesugebėjau jo įtikinti kad jis klysta.
    Galim baigti šitą oftopiką, bet siūlau ir pačiam ieškotis atsakymų, ne tik klausinėti forume.

    #15471
    minde28383
    Participant

    Suprantama, pasidalini gyvenimiska patirtimi, aciu, tikrai nieks neabeajoje kad tavo pasirinktas informacijos ieskojimo kelias yra absoliuciai pats teisingiausias, bet kaip ten bebutu… – prie papildomos informacijos pridejimo apie leaf akumu specifikacijas tai neprisideda, o kaip jau ir galima butu pastebeti sis topicas yra butent apie tai. Rasyma ne i tema galima butu pavadinti spaminimu o rasantiji spameriu.

    #15472
    sopkis
    Participant

    Sakai rašymas ne temą -spaminimas? Nueik į wikipedia ir paskaityk kas tai yra. Nebent tau atrodo kad aš čia gūglo reklamuoti atėjau.

    #15473
    minde28383
    Participant

    google nebereikia reklamuoti, googleje mes gyvenam.
    apauginai maurais mano topica apie leafu akumus.
    Apie leafus viskas aisku jau. nerasim teisybes. nera jos.
    sakei kad skaitai angliskus forumus, tai angliskai supranti.
    Cia tarp kitko:
    fighting for peace is like fucking for virginity.

    #15474
    karpis
    Participant

    sugrąžinsiu į temą, nors jau atsakyta :-) manau saugu neviršyti 4C-5C nuolatinės (120-150A), nes esant maždaug tokiai 3-4 minutes (man važiuojant į kalną) ‘pako’ korpusas, taigi celės truputį šyla.

    žinau kad tokia maždaug srovė, nes esu matavęs ir matęs kad perkopia 100A, kol nesusvilo kiniškas matuoklis (nuo srovės įkaista ir išsilituoja šuntas).

    taip kad ‘peak’ 9C ar 10C nerekomenduoju. reiktų tikslesnio išaiškinimo dėl to ‘peak’ – kiek laiko tai gali trukt. Bet kokiu atveju ekstremalios srovės trumpina celių amžių..

    #15475
    Tyro
    Participant

    Taigi, man irgi užkliuvo – aprašyme paminėta, kad pikai yra 9C, bet čia taip pat paminėta, kad nėra niekur pažymėta kiek laiko jis gali tęstis. Tad kiek laiko saugu taip gręžti jau neaišku. Tam reikia minimum bent jau matuoti celių temperatūrą.

Viewing 7 posts - 21 through 27 (of 27 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.