Home Forums Skelbimai Pirksiu elektrinio motorolerio rėmą

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

Turi būti su tvarkingais dokumentais…
    Kas ir kaip – vėliau.. :)

Manau zinau ka reiskia tas kas ir kaip :) Pas mane toks planas jau 2 metai tik as neturiu garazo o atlikus “korekcijas” daiktas tampa per sunkus i rusi ivaryt laiptais arba tiksliau sakant istempt is rusio.Kita beda greitis L1e ribojamas iki 45 km/h o as dazniausiai naudoju uzmiestyje transporta savo.Taigi svilpiant 70+ realiai jokios naudos is dokumentu netureciau..Ar as cia visai nepataikiau? :)

Dauguma lietuvių, nusipirkę 50cc birbynę iš salono, važiuoja tiesiai į garažiuką ribotuvų išpjaut. Turėjau tokį 50cc pežo, važiavo 80km/h. Jokių problemų nesukėlė. Numeriai yra, draudimas yra, toliau jau sėkmės klausimas.

O siaip kad jau tema uzvesta tau reiktu viso remo ar tik nedideles jo dalies su tam tikrais simboliais?Nes Vilniuj va toks pardavinejamas: https://m.skelbiu.lt/skelbimai/elektrinis-motoroleris-aqk1200-72w-30216187.html?gallery=1#photoArea
    Tiuninguot visa beprasmiska o va panaudot remo dalis su rastmenimis jau visai kas kita.

Man reikia dalims :) 700€ kiek brangoka vien dėl to. Nebent kam nors reiktų viso kito, ar kur kaime ne keliais važinėt, tai pasidalintume. Spalva šita man tinkama :)

Kreipkis į Lina pas mane jo e, motoroleris, kažkur ir dokumentai voliojosi, jei nerasiu naujus teks išimti.

Jau kalbėjom su Linu, deja kiek brangokai gaunasi :) Orientuojuosi į 100 eur.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.