Home Forums Mūsų projektai / susitikimai Susitikimai 2016

Viewing 14 posts - 81 through 94 (of 94 total)
  • Author
    Posts
  • #14931
    Karolis
    Participant

    Ok, būsiu.

    #14932
    spicasss
    Participant

    Ir aš būsiu

    #14937
    sopkis
    Participant

    Ok, būsiu.

    Kur per susitikimą minėjau, kad gali pagaminti detalę iš norimos medžiagos, tai Daugėliškio g. 32, https://goo.gl/maps/JhRfuwzZNoo .
    O šiaip esu labai dėkingas @Karolis ir @spicasss , kad davė pralėkti su galingais aparatais – buvo daug gerų įspūdžių po mano nesėkmingo e-dviratavimo šią vasarą.

    #15005
    karpis
    Participant

    Tai kaip, Kaune/prie Kauno šiais metais susitikimo nebus? :-) Paskutiniai dar galbūt šilti savaitgaliai. Tuomet tik kitais metais.. lauksim įdomių realizuotų projektų!

    #15007
    Nerijus
    Participant

    jei būtų prisjungčiau

    #15035
    karpis
    Participant

    Kad nėra nieko aktyvaus iš Kauno :-/ o pats irgi užsivertęs darbais, toks niuansas pas architektus, ypač šį spalio mėn., nieko negaliu organizuoti, tik atvažiuoti kurnors. Kaip Tadas, Kęstas, ar ką subūrė važiuojančio, gal nori parodyt?

    Turėjau dar vieną pasiūlymą kol buvo šilta – pvz.kad ir Jonavoje susitikti, dabar dar spalio 15 d. yra drag’o renginys Rukloje: https://www.facebook.com/events/1300932189931580/ Gal kas sakytų kad nori atlėkti su E-transportu,
    tai galbūt ir aš tada (su elektriniu, o jei nespėčiau pasiruošti, su plentiniu
    dviračiu atminčiau, tik su sąlyga kad oras sausas).

    #15041
    Nerijus
    Participant

    tai gaižiūnų poligone tas renginys ? galima but ir nuvaryt . o del oro svarbu oras sausas

    #15042
    Tadas
    Participant

    Nerijau jei nesuklydau kad tave maciau i darba vaziuodamas per ta lietu tai galiu pasakyti tau tas sausas oras nera butinas :)Va cia tai ebikeris.Nekoks oras? px..Lauke apie 4 silumos? px.. Lauke 4 silumos ir pila kaip is kibiro? px!!!!!!!!! :D

    #15045
    karpis
    Participant

    Dėl 15 d. kur siuliau, deja – per daug aplinkybiu kad “ne”, negaliu. Gal apie/po lapkričio 1 d. dar bus dienų su >4 šilumos, galim susitikti ir 2, bet įdomiau bent >3-ise. Jei ką rašykit PM. (Kaunas/Kauno r.)

    #15058
    Nerijus
    Participant

    kaip sakom nera blogo oro tik netinkama apranga.

    ps. nen link Karmėlavos raketų bazės nuo A6 įsukt už Karmėlavos 2- žvyrkelį nuo Kauno dešinėn .

    • This reply was modified 7 years, 5 months ago by Nerijus.
    #15094
    karpis
    Participant

    Nerijau, kokią sausesnę dieną -susisiek PM ir pavažiuosim kur nors. Arba aš susisieksiu. Karmėlavos raketų bazė man jau gana pabodusi, buvau kokius 4 kartus, bet aišku galim, galima ir artimesniu žvyrkeliu pasiekti, jeigu susitikti prie Karmėlavos (aš ir dviratis dažniausiai ten), bet sutarus galiu ir Kaune kurnos atvažiuot

    #15096
    Nerijus
    Participant

    šiap man kokie ~10 km iki Karmėlavos galim nebūtinai į tą raketų bazę varyt…

    #15101
    karpis
    Participant

    Parašysiu tau PM, kai bus panašu į galimą dieną, arba laukiu PM iš tavęs kurios dienos patogesnės, arba kur Kaune tau arčiau. Šiaip dviratis turi važiuoti gerai ir be elektros, tada papildomos dešimtys KM nebaisu. Jei esi kažkur lyg Petrašiūnuose, tai man iki ten beveik 20km, nes važiuoju pro Neveronis (Ateities pl.-nerizikuoju). Braižiau praeityje maršrutus, vienas iš jų.. Galim kad ir to maršruto viduryje susitikt (pvz.Neveronių pervaža), na arba Palemone kurnors :-) neatsiras trečio norinčio dalyvio?

    #15108
    Nerijus
    Participant

    savaitgalį galim planuotis . Mniškis dabar tik elektra varomas – nėra graninės bei pedalų . Bent jau man nebaisus tas ateities pl. turbut smagu nuo to 10% kalniuko nulekt nuo Ramučių link Neveronių

Viewing 14 posts - 81 through 94 (of 94 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.