Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 56 total)
  • Author
    Posts
  • #12046
    Canis
    Participant

    Mūsų keliuose labai nesaugus aparatas. Kokia maždaug samata planuojama išlaidoms?

    #12047
    agniusm
    Participant

    Nelabai suprantu kodėl nelabai saugus, man atrodo saugesnis nei dviratis vienareikšmiškai. Be to velomobiliai europoje naudojami ir avarijų girdisi mažiau. Planuojamos šviesos, posūkiai, stabdžiai, galinio vaizdo plačiakampės kameros. Planuojama samata – tiek kiek reikės, visko iškart neperku, naudosiu fanera ir stitch&glue techniką. Kol kas nežinau kokią bateriją dėsiu, žinau tik kad 18650.

    • This reply was modified 8 years, 5 months ago by agniusm.
    • This reply was modified 8 years, 5 months ago by agniusm.
    #12050
    Canis
    Participant

    Galvoje turėjau ne tik gabaritus, bet ir mūsų vairuotojų “alergiją lėtaeigiams kelio guzams” Dviratis manevringesnis aparatas bėdai esant, o šitas…. Ar ne geriau kokį nedamuštą keturatį elektrifikuoti? Sorry nepagalvok, kad įžeisti noriu…..

    #12051
    Šarūnas
    Keymaster

    Pritarčiau, kad nelabai saugus… To priežastis – retas reiškinys. Vairuotojai yra pratę prie kitų automobilių, šiek tiek prie motociklų. Net dviratis pas mus gatvėse yra gana retas reiškinys ir labai daug vairuotojų užmiršta apsidairyti prieš sukant į dešinę ir panašiai.
    Šitoks daiktas vėl bus kažkas naujo ir vėl žmonės nepastebės. Susidūriau su tuo šiais metais ne kartą, vairuodamas itin žemą automobilį (smart roadster) – persirikiuodami tiesiog nepamato, kad aš šalia…

    #12052
    agniusm
    Participant

    Suprantu kodėl jūs taip galvojate, tik pamirštate, kad jūs gyvenate Vilniuje, o aš Zarasuose, man iki darbo 3-5 minutes, bet kur Zarasuose, bet kokiu metu, daugeliui vilniečių 30-60. Kitas eismo intenyvumas, kitas vairuotojų elgesys. Čia nepratę prie kitokio transporto ir paprastai sustoja ir praleidžia važiuojant šalutiniu keliu tam kad b
    geriau apžiūrėti :)
    Tiesa, o kas sakė kad bus lėtaeigis ? :D

    • This reply was modified 8 years, 5 months ago by agniusm.
    • This reply was modified 8 years, 5 months ago by agniusm.
    #12055
    Canis
    Participant

    Sunkoka tokį prietaisą įsivaizduoti greitaeigį. Ratus nuėmus labai jau primena…. Aš pats irgi iš provincijos, tad žinau, kad dažnam įkaušusiam japui, tai bus tik šiukšlių krūva kelyje. Agniau tu kūrėjas, kurio dirbtuvėse stovi dažnai ne vienas konstruojamas projektas ar nebus, kad kūryba pasidarė svarbiau nei važiavimo malonumas?

    #12056
    agniusm
    Participant

    Na nežinau ką primena, man sportišką transportą, na pvz formulę, aišku iš senesnių laikų. Reikia nepamiršti, kad čia tik eskizas be daug detalių. Įkaušusiam nesvarbu kas kelyje, gali ir tesloje užmušti keleivius. Man kūryba visada buvo svarbiau už važiavimą, važiavimas, tai priemonė tikslui pasiekti ir jei būtų galimybė teleportuotis, nevažiuočiau išskyrus pramogai, kam laiko pas mane nelabai lieka.

    #12057
    agniusm
    Participant

    Radau sau padangas pigiau. Lietuvoje po 32€ Schwalbe marathon plus pigiausiai cia https://www.bike-discount.de/en/ sumokėjau 24.90€. Patiko, kad siuntimas tekainavo 7€ su uodega per DHL kai tuo tarpu Lietuvoje paėmė 6.5€ už dviejų stebulių siuntimą.

    #12058
    Canis
    Participant

    Taip ir maniau, o kiek žmonių su malonumu apeitu paieškų, konstravimo, bandymų, klydimų, taisymų, tobulinimo etapą…

    #12060
    aleksanderis
    Participant

    #12061
    agniusm
    Participant

    Kas čia per laužas?

    #12068
    Canis
    Participant

    Kiek suprantu linksmas namiokas į mano mintis. Prancūzų spintamobilis….serijinis.

    #12070
    agniusm
    Participant

    Namiokas, kad išeis tok mėšlo gabalas ? :)

    #12072
    Canis
    Participant

    Nekreipk dėmesio, prancūzų dizainas visada buvo pamišęs, o čia dar Prancūzijos okupacijos, pokario laikai, žmonės biedni, fricų draudimai :)

    #12074
    aleksanderis
    Participant

    Ne taip supratai. Cia tik paliginimas ka bande anksciau daryti zmones. Idomu kas pas tave gausis, is kokio projekto ikvepimas? ar cia grynai tavo visas?

    #12075
    aleksanderis
    Participant

    Va i ka man panasus tavo kebulo dizainas

    #12076
    agniusm
    Participant

    Na, norejosi kazko vaziuoti dviem, dabar jau dviem su puse, su stogu, sildytuvu, vienu zodziu kazko kas pakeistu automobili nors 50%.
    Siaip labai patiko People padaryti prototipai. Is pradziu dariausi eskizus 4×4 isvaizdos, 4iem keleiviam bet , kad bus per daug jau naglai pries policija

    • This reply was modified 8 years, 4 months ago by agniusm.
    #12134
    agniusm
    Participant

    Atkeliavo padangytės iš Vokietijos:

    Ratai jau stipinuojami.

    #12140
    sopkis
    Participant

    Net dviratis pas mus gatvėse yra gana retas reiškinys ir labai daug vairuotojų užmiršta apsidairyti prieš sukant į dešinę ir panašiai.

    Galiu pritarti. Kaip tik vakar plafonistui veidrodėlį nuskyniau, kai manęs nepastebėjo atvažiuojančio ir iš sustojimo vietos į eismo juostą staigiai įšoko. Pas mane du prožektoriai po minimum 500 liumenų, gatvė apšviesta, aš su liemene buvau, bet jis mašinos artėjančios laukė, tai ir pajudėjo manęs nepastebėjęs. Gerai kad iš tolo lėkdamas pamačiau kaip jis šviesas įsijungė, tai supratau kad užvedė ir galbūt pajudės, tai greitį sumažinau. Lygiai taip pat sutemus prieš ~7 metus subaru vairuotojas manęs nepamatė, teko per kapotą skristi ir gan skaudžiai ant kelienių nusileisti. Tada jis pasakė kad automobilio šviesų tolumoje nebuvo, tai išvažiavo iš degalinės, o manęs visai netoli važiuojančio nepastebėjo.

    #12142
    agniusm
    Participant

    Tai kas man dabar daryti? Negaminti, nekurti, nes asilų pilna? Daug jūsų tokių pačių komentarų, bet jie visi šnabžda – nieko nedaryk, nuleisk galvą ir plauk pasroviui su visais morozais. Chebryte, čia ne vieta, per daug negatyvo, be to tie kurie turi dviračius perdarytus į elektrinius su keliais kilovatais turėtų labiau susirūpinti savo saugumų.

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 56 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.