Home Forums Skelbimai Variklis su kontroleriu

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #14417
    Tom
    Participant

    Sveiki visi, isauso ta diena kai ir as prisiruosiau kazka suburti :) taigi reikalingas variklis i galini rata nuo 1000w, nominalios galios, ir valdiklio jam. Prigriebciau dar ir krovikli akumuliatoriuj 48V.

    #14434
    Tom
    Participant

    Negi niekas nieko neturit??

    #14436
    Tadas
    Participant

    Turiu toki

    http://www.cnqsmotor.com/en/article_read_238.html

    Bet pas mane jis truputi pagreitintas prie 72V sukasi tusciai 775rpm.Daiktas naujas visiskai.Skirtas moto sakei 200mm.Realus galingumas prie 72v 3,1 kw.

    #14437
    Tom
    Participant

    Daigtas neblogas, bet man reiktu i dviratine sake, nesinori labai issiplesti su perdarymais visokiais, visgi pirmas blynas :)

    #14439
    Tyro
    Participant

    Labas,

    o kiek labai nori viska konstruoti ir kiek nupirkti gatavo? :)

    Aš turiu elektrinį dviratį kuriuo nebevažinėju (vis nebaigiu akumuliatoriaus). Juo esu važinėjęs anksčiau su kitu akumu iki jį išėmiau (atsijungė BMS laidas, o po prijungimo nebesurinkinėjau). Tad dviratis kaip ir pilnas tik be akumo. Galvojau pabaigti ir parduoti pilna, bet gal verėtu ir dalimis jeigu paimtum daugiau nei tik varikli.

    Siūlau: variklį 1000W, kontroleris (pamodintas, 12 FET, ~40-50A), greičio ir stabdžio rankenėlės (dešinė pusė) – jos pajungtos bendru laidu tam kad nebūtų laidų raizgalynės. Turiu dar įkrovėja 48V 4A.

    Dviračio foto – Foto. Laidas ant rėmo – nuo Wattmeterio. Paplyšęs balnelis :)

    Kiek dalių domintų? Gali rašyti AŽ.

    • This reply was modified 7 years, 9 months ago by Tyro.
    • This reply was modified 7 years, 9 months ago by Tyro.
    #14441
    Tyro
    Participant
Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.