Home Forums Informacija Žiniasklaida visame gražume

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • #9734
    Šarūnas
    Keymaster

    Praeitą savaitę sulaukiau Vidmanto Užusienio skambučio su prašymu pakomentuoti elektromobilių temą. Šiandien išėjo straipsnis:
    http://lzinios.lt/lzinios/Trasa/valdininku-kliutys-po-elektromobilizacijos-ratais/197350
    Išsaugota kopija: PDF

    Tik noriu pasakyti, kad dauguma neva mano citatų yra išgalvotos, mano vardu užstumta ant valdžios. Taipogi neatitinka įvairūs faktai (pvz. 2km nuvažiuojantys hibridai). Paprašiau redakcijos ištaisyti.

    Tiesiog pranešu, kad negalvotumėt, jog man jau visai blogai.

    #9736
    Martynas
    Participant

    nenoriu įžeist, bet rimtai elektromobilių ekspertas? Ar čia žurnaliūgų fantazija:D

    #9737
    Šarūnas
    Keymaster

    Nu neprašiau gi mane taip vadint :) Prieš kelis metus irgi kalbino, tada kalbėjau kaip įmonės atstovas ir pavadino taip. Dabar matyt kontaktuose susivedę ir toliau tituluoja… :) Aišku keistokai atrodo 5 metų senumo nuotraukoje esantis jaunuolis su titulu ‘ekspertas’. Aišku jis ten irgi nelabai gaudėsi net ko klausia, tai gal dėl to taip išėjo.

    #9738
    Martynas
    Participant

    o kalbant į straipsnio temą, tai Vilniuje pastaruoju metu gan dažnai tenka matyti važinėjančių antros kartos priurisų, jau netokia ir reta mašina patapo, o ir skelbimuose netrūksta parduodamų (visgi gaminta nuo 2003 tai jau ir į Lietuvą padėvėtos pasieka iš užsienio), bet kita vertus akumuliatoriaus talpa NiMH 1.310kWh dar parašyta Wiki, kad “The battery control computers keep the state of charge (SOC) between approximately 40% and 80%, (shallow cycling), where the average SOC hovers around 60%” kas praktiškai lygu mano turimo e-dviračio talpai (apie 0.96kWh):D na bent jau aikštelėje kelis šimtus metrų važiuoja tikrai tyliai:)

    #9739
    Šarūnas
    Keymaster

    Taip, tie senesni paprasti hibridai turėdavo 1kWh ir mažiau, tai žurnalistui ir sakiau kad būna vien baterija nuvažiuojamas atstumas 50, 20, ar net vos 5km. O straipsnyje kažkaip tapo griežtas 2km :)
    O gatvėje tenka visko sutikt, jau mačiau ir teslą ir BMW i8…

    #9740
    Canis
    Participant

    Ko norėt iš žurnalisto Užsienio, stengėsi žmogus “papuošė” kuo galėjo savo straipsnelį…. Dabar visi diskutuoja, įrodinėk kad esi zuikis o ne kupranugaris, vien.ž. geltonoji spauda.

    #9741
    vvaldasv
    Participant

    Šarūnai, žvelk giliau. Mano nuomone, artėja rinkimai, kažkas nori pakliūti prie valdžios lovio, o kad ten pakliūti, reikia kritikuoti dabartinę valdžią. Lengviausias ir pigiausias būdas būsimiems politikams – susirasti žurnalistą kuriam nepatinka dabartinė valdžia ir rašant nesvarbu kokia tema pridėti sukurtą tam tikros visuomenės dalies (šiuo atveju elektrinių tr.pr) kaip ir atstovo nuomone (nor ir išgalvotą). Manau tokių straipsnių yra begalė, pradedant elektriniais tr.pr., o tesiant iki begalybės, (sakykim koks kačiukų, šuniukų augintojas kalba apie gamtą, parką, o žiurnaliugos prideda, kad jis taip pat nepatenkintas esama valdžia).
    P.S. Jokiai valdžiai ar partijai nepriklausau, man dzin, tačiau ir aklam matyti, kad straipsnis “pakoreguotas” pagal kažkokio didesnio ryklio užsakymą. Neimk į galvą, bent jau taip e-transportą pastebėjo :)

    • This reply was modified 9 years, 1 month ago by vvaldasv.
    #9763
    Tadas
    Participant

    Sarunai ar zinai kad uz atlanto grupe gabiu studencioku naudoja jusu firmos gaminio varda? :)

    #9764
    Šarūnas
    Keymaster

    Oho, nežinojau.. :) Dabar net nepamenu ar prekės ženklas buvo registruotas pasauliniu lygiu, ar tik Lietuvoje.

    #9765
    agniusm
    Participant

    ..nu dabar jau privalės iš jūsų BMS nupirkt :D

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.