UAB Elektromotus ekspozicija parodoje ALT 2011

Sveiki visi. Jau buvau kažkur užsiminęs apie UAB “Elektromotus”. Tai įmonė, kurią įkūrėme su bendraminčiais. Visa ši košė užvirė po to kai pirmą kartą apie mano motorolerį parašė spaudoje – Lietuvos Žinios (labai ačiū Ilonai). Straipsnelį perskaitė dabartinis kolega Gintautas ir pasiūlė kartu įkurti įmonę. Taip pat šia mintimi pasidalinau su elektromobilio “3E” autoriumi Mindaugu. Taigi, šiuo metu esame trys lygiaverčiai akcininkai ir jau nuo 2010 metų lapkričio mėnesio stipriai plušame: kuriame ir gaminame elektromobilių komponentus. Su mūsų pagamintais komponentais jau važinėja du kitų Lietuvos įmonių pagaminti elektromobiliai, taip pat keli užsienyje. Ir netgi kateris vienas.

Dirbam jau pusę metų, produktai gimsta gana lėtai, tačiau šiuo metu pradeda išvysti dienos šviesą. Kaip mums sekasi galite sužinoti aplankę “Elektromotus” stendą ALT 2011 parodoje (Litexpo, Vilnius) gegužės 6-8 dienomis (3 salė, Lietuvos Elektromobilių Asociacija). Pažadame įdomų stendą. :)

Paroda mokama, bilieto kaina 10 Lt. Pats daugybę metų ten nebuvau ir nežinau kokia tvarka, bet paskutinėmis parodos dienomis, lyg ir, padarydavo nemokamai. Jeigu ką, turime nemažai pakvietimų ir galime jais pasidalinti. Šiandien, gegužės 5d., atvykite į UAB “Elektromotus” būstinę Vytenio g. 10 ir atsiimkite pakvietimą (15-24h., vienam žmogui vienas pakvietimas, pasakykit kad iš e-motion blogo). Tik iškart atleiskit, neturėsiu laiko pasakoti ką veikiam – labai daug darbo reikia nuveikti iki parodos, trūksta vienos nakties, kaip visuomet. Galėsim pabendrauti parodoje. Iki!

5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.