Home Forums Akumuliatoriai / valdymo sistemos / įkrovikliai 36v 800w vaikiskas keturratis

Viewing 12 posts - 21 through 32 (of 32 total)
  • Author
    Posts
  • #16712
    sopkis
    Participant

    Tavo pasiūlytas variantas vertas 2-3 naujų kontrolerių kainos, nepasakyčiau kad tai nedidelės išlaidos. Poros zenerių ir varžos kaina ~0.5€, dar reikės testerio, lituoklio ir pusvalandžio sulitavimui į keturatį. Pats važinėju su TL431 reguliuojamo stabilitrono schema be jokio grįžtamojo apsukų ryšio, greitis 25km/h su +-3km paklaida, nežinau kaip tu matai tame 30% paklaidą (aš čia nekalbu apie važinėjimą dideliais kalnais). Tuo labiau kad temos autoriui tereikia kažkiek apriboti greitį, panašu kad dėl saugumo važinėjant vaikams, o ne tikslaus street legalisation ribotuvo.

    #16713
    Nemirtingasis
    Participant

    Gal ir gaunasi keliasdešimt eurų, bet būtent vaikams kad net ir nedidelėje nuokalnėje nenulėktu tai ir reikia tos geresnės ir tikslesnės apsaugos, suaugęs ir be jos susitvarkys, o dėl greičio, jei tu kalbi tik apie važiavimą lygiu asfaltu tai tu visiškai teisus, greičio paklaidos +-3km, o didžiausia problema ir kyla nuokalnėje, nežinau kiek esi bandęs dviračių ir testavęs greičius įvairiomis sąlygomis, greičių skirtumas didžiulis važiuojant į nedidelę įkalnę ir tokiu pačiu duty cycle važiuojant nuokalnę, net nekalbu apie gerą ir prastą kelią ar net žolę, esu daug dviračių tikrinęs įvairiomis pavaromis ir salygomis, skirtumas didžiulis, gali tai patikrinti http://electricbikesimulator.com , ten rezultatai atitinka realybe, esant variklio galiai ~500w, 5% įkalnės/nuokalnės skirtume gaunasi maždaug dvigubas greičio skirtumas, tą patį gaunu ir važiuodamas dviračiu, ir nereikia čia įrodinėti, kad be feedback sureguliuoji greitį, tai neįmanoma, nebent tik lygiu asfaltu važiuoji.

    #16714
    sopkis
    Participant

    Aš neįrodinėju, o sakau kaip aš važinėju savo dviračiu. O tavo simuliatorius deja rodo kad 5% nuokalne dviratis su duty cycle ribojimu važiuos su nulinėm energijos sąnaudom, kitaip sakant riedės pats dėl nuokalnės.

    View post on imgur.com


    Pabandysiu rytoj atsinešti GPS nuo dviračio ir sukelti GPX failus į kompą paanalizavimui, bus matyt kokiais greičiais važiuoju su paprastu ribotuvu.

    • This reply was modified 6 years, 5 months ago by sopkis.
    #16716
    Rimantas46
    Participant

    Vvytautass,jeigu patikesite keturratuko pertvarkyma Nemirtingajam,is anksto apsisarvuokite begaline kantrybe,nes pertvarkymo darbai gali labai ir labai uzsitesti…Jei pazades patvarkyti per tris menesius -gali tekti palaukti ir tris metus…Teko tai patirti,jokie pazadai ar terminai neegzistuoja…nors kaip nemirtingam , trys metai ,anoks cia ir laikas.

    #16717
    Nemirtingasis
    Participant

    Ponas Rimantai, vietoje 2 žadėtu savaičių užtrukau ilgiau ir sutvarkiau per mėnesį, iš kurių dar papildomai savaitę laukiau kol atsiųsite dalis, o jūs šmeižiate ir čia jau metus skaičiuojate ! tiems kas mane pažįsta ir žino kad darbus atlieku kokybiškai, tiems jūsų žodžiai čia nieko nekeičia, net jei ir užtrunku ilgiau nei pažadu, yra geras posakis “žmogus planuoja – dievas juokiasi”.

    #16721
    Rimantas46
    Participant

    Jeigu jauciates apsmeiztas,atsiprasau,bet tegu kalba faktai… Is anksto aptarta Magic Pie 4 ir Magic Pie 2 varikliu valdikliu galima gedimu prognoze (prasisuko asis,pazeisti laidai ).suderintas laikas remontui ( dvi savaites ), pristatyta o7.23. Po dvieju savaiciu paskambinus ,suzinau , kad dar niekas neaisku,nebuvo laiko paziureti,bet rytoi jau busiu informuotas tel. Man paskambinus suzinau ,kad Magic Pie 5 valdiklis sudeges,neremontujamas. Nauja gaunate per savaite. Atsiemima pavyksta isprasyti 09.08. Atsiimant,paaiskeja ,kad vienas is varikliu, Magic Pie 2 variklis neveikia …bet sumoku paprasyta suma uz abieju remonta ,plius uz atsiuntima ,kai bus sutvarkytas. Ir vel tas pats….Jusu teisinimasis laiko stoka,shemu paieskomis ir t.t. iki 10.25. Issiunciau zinute su trimis ??? Ir 10.28 gavau is Jusu siunta su neveikenciu ,suodinu varikliu. Taigi viso desimt savaiciu..(vietoj dvieju) seno zmogaus vedziojimo uz nosies. Bet nepykstu,taip seniems kvailiams ir reikia.. Sekmes projektuose.

    #16722
    Rimantas46
    Participant

    P.S. Atsiprasau sio forumo lankytoju uz asmeniniu problemu paviesinima …bet pamaniau gal kam bus naudinga si ta zinoti apie gan aktyvius sio forumo dalyvius. Jei klystu, administratorius istrins…

    #16723
    Šarūnas
    Keymaster

    Na bet tikrai, čia tam ne vieta, ir dar kito žmogaus temoje.. Visi mes turim darbų gyvenime, aš taip pat esu iš geros širdies paėmęs remontuot ir guli jau gal pusmetį. Imdamas įspėjau, kad gali užtrukt.
    Gyvenime į situaciją žiūriu kaip lėktuve avarijos atveju: pirma padėk sau, kad galėtum padėti kitiems. Jei netinka terminai, juk visada gali be dramos atsiimti ir nešti kitam, ar pasidaryti pats.

    #16724
    Nemirtingasis
    Participant

    Rimantai, trumpai priminsiu, pinigai buvo paimti už Magic pie 5 remontą ir Magic pie 2 nutraukto laido sutvarkymą, MP 4 sutvarkiau, MP 2 laidą taip pat sutvarkiau, kai atvažiavote atsiimti tai sumokėjote už tuos darbus, ir palikote man MP 2 ir papildomai paprašėte pažiūrėti kas jam galėtu būti, pažiūrėjau, bet neradau, ir papildomai jokių pinigų už tai neėmiau, ir beje, gal ten tik nustatymuose problema, bet kadangi neturiu jiems skirto laido pajungti prie kompiuterio tai ir liko nežinioje kas negerai, atsiprašau, kad užtrukau ilgiau.

    #16725
    Canis
    Participant

    Nemirtingasis versle toli trauks, moka paaiškinti, atsiprašyti ir supranta, kad klientas “visada” teisus. Susitvarkyti su kritika, gal kartais ir nepelnyta, ne visi sugebame. Pagarba.
    PS be ironijos

    #17581
    vvytautass
    Participant

    Keturatyje dar orginalus akumliatoriai. Stovi 3 po 12v.
    Ketvirti metai kaip vaikas naudoja keturati. Akumuliatoriai laiko puikiai. Tiesa as juos kraunu kiekviena atskirai su impulsiniu pakroveju. Ir neleidziu išsikraut mažiau negu 12v. Šitais ketiraciais prekiauja mototex. Tai jie ir akumuliatoriu turi turet. Mašininiai akumai netinka.

    #17594
    PauliusF
    Participant

    Reikia pagalbos( esu naujokas ).
    Sūnus turi elektrinį kinietiska keturatuka(36V 800W AC sepetelinis variklis) dalyvauja mini drag varžybose.
    Sudege kontroleris. Nupirkau ir įdėjau nauja. Senajame kontroleryje buvo 3 greičio padėtys (12km/h, 25km/h ir max)
    Varžybų esmė- negalima virsinti 12km/h.
    Naujasis kontroleris turi kitokias greičio padėtis (6km/h,15km/h ir max).
    Lenktynėm netinka.
    Klausimas toks- gal kazkas apsiimtu patobulinti keturrati? Reiketu pagaminti/patobulinti kontroleri/sumontuoti programuojamą kontroleri, kurio pagalba butų galima išgauti more torque ir limited speed?
    Ar tai įmanoma? Kokia maždaug butų sąmata?
    DIDELIS AČIŪ!
    Palieku savo kontaktus
    868328888
    [email protected]

Viewing 12 posts - 21 through 32 (of 32 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.