Home Forums Mūsų projektai / susitikimai Antrasis e-dviratis

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 24 total)
  • Author
    Posts
  • #1721
    Šarūnas
    Keymaster

    Kai tik randu laisvą minutėlę, vis prisėdu prie A123 celių komponavimo prie rėmo… Vis viena reikės gaminti kažkokias konstrukcijas, taigi tam reikalui darau rėmo brėžinį. Kol kas vaizdas toks:

    bF4CZs.jpg

    Kaip matot rėmas dar nebaigtas. Yra ką veikti su brėžiniu, kai formos tokios “nestandartinės”…

    #2112
    Tomas
    Participant

    Su kuo čia braižai? 1:1 tokį rėmą atkartot iš tikro yra ką veikt.

    Gal be reikalo vargsti :)? Aš gavęs celes jau kitą dieną manau būčiau kaip nors sukabinęs ir išbandęs :D Ar išsitestavai jau visas?

    #2113
    Šarūnas
    Keymaster

    Braižau su SolidWorks – labai galingas įrankis… Iš dalies braižau dėl praktikos, mat labai praverčia tokių dalykų mokėjimas ir tokio sudėtingumo dar neteko daryti. Jau vien kaip atrodo SolidWorks darbų pristatymas ieškant darbo ir panašiai :) Iš tikro tai visi mano uždirbti pinigai ateina iš mano puslapiuose paviešintų darbų – geriau už bet kokį CV :)

    O kad sumesti belekaip ir lėkti pasibandyt tai aišku smagu būtų, bet yra tame ir didelė problema – tas “laikinai” greitai tampa “amžinai” :) Taip galima ir celes sudaužyti ir gaisro kuprinėje apturėti… Maždaug nujaučiu ko iš šių celių tikėtis, todėl labai neskubu daryti atmestinai, geriau jau iš kart gerai daryti. Bet vis tik “lomkės” žiaurios kankina, nenustygstu vietoje kaip noriu greičiau išlėkt. Ypač kai dabar saulė išlindo.

    #2114
    Tomas
    Participant

    Mačiau tavo hexapodą šia programa suprojektuotą :)

    O brežinyje viską milimetrų tikslumu atkartoji? Kaip BB taip pavyko tiksliai išsimatuoti? Pamenu kai dariau vieną projektuką, taip pat norėjau brėžinį pasidaryti (tiesa AutoCAD’u), tik niekaip nesugebėjau tiksliai perteikti kai kurių sudėtingų elementų :D

    #2115
    Šarūnas
    Keymaster

    Na, tokius dalykus kaip vamzdžių storius, kampus ir formas stengiuosi perteikti kuo tiksliau. T.y. tas vietas, kurios gali įtakoti celių tvirtinimo kokybę. Kitas vietas jau šiek tiek atmestiniau, bet vis tiek prilaikau dydžius. Su BB tai paprasta… Ten ta žvaigždė tai tėra gabaliukas apskritimo prasuktas per taškinį masyvą ir tada užapvalinti kampai. Nežinau ar gerai nupasakojau, bet maždaug taip.

    Beje, nelygint AutoCAD su SolidWorks… Pats esu nemažai dirbęs su autocadu, bet po to prireikė detalių tarpusavio sąveikų ir atsparumo modeliavimo, tai pabandžiau SolidWorks. Tai skiriasi kaip diena ir naktis, dabar tikrai negaliu sugalvoti jokios priežasties dėl kurios vėl grįžčiau prie AutoCAD. Kaina gal būt, jei būčiau priverstas pirkti. Bet tikiuosi to niekada nebus :) Ne mano lietuviškai kišenei…

    #2116
    Tomas
    Participant

    Na galėtum įmest pilną brėžinuką, jei jau pasibaigei :) O kontrolerį irgi galvoji sutilpdint vidun? Tavo dviratukas nors ir labai geras, bet nelabai dėkinga konstrukcija dėl mažo trikampio. Sunkoka ten visko daug sutilpdinti :/

    Pats vis ieškausi tokio rock machine rėmo

    a96602499a31.jpg

    Rėmas gal ir prastokas, bet iki 1000lt nieko geriau ir neišeina :D

    Beje galvoji paskui kokią nors formą iš stiklo pluošto ar konors gamintis? Kad paslėptum viską viduje :)

    #2117
    Šarūnas
    Keymaster

    Šitas dviratis kainuoja <1000 Lt? O_o Nelabai tikiu :)

    Šiaip turiu pasiruošęs stiklo pluošto kokius 10 kvadratų, bet dar nežinau ar naudosiu. Tikiuosi, kad ne. :) Labai jau daug terlionės…

    Savo rėmo brėžinio dar nepabaigiau – užsilaksčiau kitais reikalais…

    #2118
    Tomas
    Participant

    Ne visas dviratis, o tik vien rėmas :/ Visa kita turiu susidėjęs ant gan neblogo HT.

    Iš 10kv tai jau galima kažką gražaus ir įdomaus padaryt.

    Beje gal kur pigiau jo gauni?

    #2119
    Šarūnas
    Keymaster

    Tikrai nežinau, man draugas atidavė :)

    #2120
    Vilmantas
    Member

    O kiek amperų limita darysi ? galėsi daryt apie 200a.

    #2121
    Šarūnas
    Keymaster

    Taip, kol kas darysiu apie 150-200A. Pradėsiu nuo 150A, tada žiūrėsiu kaip į tai reaguoja variklis. Reikės integruoti temperatūros jutiklį…

    #2122
    Vilmantas
    Member

    Turėtum ant vieno rato labai lengvai pavažiuot.

    #2123
    Šarūnas
    Keymaster

    Tai kad ir su dabartiniu 100A limitu laisvai stojosi…

    #2124
    aleksanderis
    Participant

    O kaip miske kalnus iveikineja? uztenka sukibimo??

    #2125
    Šarūnas
    Keymaster

    Aš pagrinde važinėju tik asfaltu, todėl užmautos plentinės padangos, su kuriomis sukibimas miške šiek tiek prastokas, ypač kai drėgna. Važiuojant šiek tiek pasireguliuojant svorio centrą dar galima rasti tašką kai ratas neprasisuka ir priekis dar nekyla.

    #2126
    Tomas
    Participant

    Na gal kas naujo nuveikta?

    #2127
    aleksanderis
    Participant

    Nu jo, kada pagaliau meetas alektricku bus?? :D

    #2128
    Šarūnas
    Keymaster

    Kol kas nieko naujo nenuveikia – srebiu košę, kurios prisivirė kol keliavau po pasaulį…

    O dėl myto tai situacija paprasta: neturiu su kuo atvažiuoti. :) Kai pagaliau surinksiu baiką, reiks būtinai kažką galvoti.

    #2129
    aleksanderis
    Participant

    Sestadieni jau baikeriai atrodo atidaro sezona su benzinkem :) Reik ir elektrickom greitu metu :D

    #2130
    Tomas
    Participant

    O pagaliau Šarūnas atsirado :D jau mislijau kur čia prapuolei, kad jokios žinios :D

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 24 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.