Viewing 10 posts - 21 through 30 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • #12358
    Linas
    Participant

    Sarunai, kiniskuose bms dazniausiai 1 pinktas netaikomas, gali atjungineti, bet bms vistiek veiks.

    #14468
    Aurimasp
    Participant

    Nekurent naujos temos.
    Viskas yra taip bus kontroleris (45A MAX) tai manau jam reiktu 50A BMS, bet jei butu uzdetas koks pvz 150A BMS. Ka tai itakotu?

    #14474
    sopkis
    Participant

    Šiaip jau reiktų žinoti kad tai ką kinai rašo ant kontrolerio ne visada būna teisybė (mano su užrašu 30A ima 38-40A). O BMS srovė parodo kokią maksimalią atlaikys ilgą laiką neperkaisdamas ir nesudegdamas, priedo dar turėtų būti nurodyta maksimali atjungimo nuo perkrovos, ji būna didesnė nei BMS srovė. Taip kad tavo atveju BMS bus daugiau tranzų ant load išėjimo ir jie visiškai nešils, nes naudosi tik 1/3 nuo leistinos.

    #16389
    JustasM
    Participant

    Sveiki. Kažkaip nusprogo BMS vienas kanalas. Gal yra kažkokia bendra schema tiem kiniškiem bms? Gal kas žinot koks čia tranziukas ir šešiakojis stovi?

    #16392
    sopkis
    Participant

    Tipinę schemą internete tikrai rasi.
    Ps. dedant paveiksliuką su kilometrine nuoroda ją visada reikia patikrinti kitoje naršyklėje, nes dabar nieko nerodo.

    #16393
    JustasM
    Participant

    Kažkaip neleidžia editint posto. Kiek suprantu bus mosfetukas 2N7002K ir gate draiveris.

    https://photos.app.goo.gl/Psxt7Fl81Qaetj0y1

    #16394
    sopkis
    Participant

    Mosfetukas tai bet koks P-FET su kuo mažesne gate valdymo įtampa, o šalia jo SOT23-6 korpuse ne gate draiveris, o litium protection circuit Seiko S-8241 ar panašus, pagal esamą balansavimo įtampą.

    #16395
    JustasM
    Participant

    Dėkui. Matyt čia kažkur vietoj nerasiu to IC. Gal kas šroto turit? :)

    #16396
    sopkis
    Participant

    Aš čia tik įvardinau ką balansavimo schemoje mačiau, kas tiksliai pas tave stovi aiškinkis pats. Teks nukelti tą SOT23-6 korpusą nuo plokštės , sutikrinti ar pagal pinout sutampa su mano minimu S-8241, ir išsiaiškinti kokioms įtampoms jis skirtas. Ir tik po to ieškoti šroto žinant ko tiksliai tau reikia.

    #16397
    JustasM
    Participant

    Pavyko išsiaiškinti: IC – HY2213-BB3A, ir N-Fet’as. Čia matyt tik kieniečiai padės.

Viewing 10 posts - 21 through 30 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.