Home Forums Motorai / perdavimas Clyte X5303

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    Posts
  • #6661
    agniusm
    Participant

    Gal kas galėtų pakomentuoti X5303FWD motoriuką? Niekaip nerandu info apie jį. Reikia išmatavimų šakei, kokia galima pastovi galia ir optimaliausiai RPM/V.
    Dėkui

    #6665
    aleksanderis
    Participant

    Naudoju galini x5303 135mm asies atstumas kaip ir standartas, Tai manau kad priekinis irgi bus standartas 100mm. Su 86A prie 66v su 24coliu vazioja 72-74 kmh. Rytis galetu savo pakomentuot pas ji ir srove ir greitis biski didesni.

    #6666
    agniusm
    Participant

    Dekui. Idomu ar pavyktu priekini varikli uzdeti gale? As pasidariau sake ir atstumas 130mm. Sakau jei kokius spacer’ius uzdejus gal butu gerai tik neaisku ar asis pakankamai ilga.
    Del greicio man apie 40-50 butu tai gerai, svarbu galios nemazai butu nes krovininis dviratukas

    #6668
    aleksanderis
    Participant

    Tau reiktu tada geriau x5304 arba x5305 ju sukimo momentas didesnis.

    #6672
    agniusm
    Participant

    Na as del to klausiu nes yra vienas UK parduodamas uz 1000lt bet priekinis. Pas mane ratlankiai 17″ mopediniai 1.6″ plocio tai su padanga pvz 2.75 butu apie 23″ diametro. Maniau sukimo momento pakaktu kadangi daug mazesnis ratas nei paprastai naudojamas 26″. Dar vienas klausimukas, ar pakankamai dideles skyles stipinam, naudoti stambesnius? Nepamenu stipinu diametro(rodos 12 gauge) bet skyle nipple’sui 6mm.

    #6674
    aleksanderis
    Participant

    Pas mane tilpo 3,5mm stipinai motocikliniai ir nieko nedariau su skilem variklio.

    #6725
    agniusm
    Participant

    Kal zinot koks deklaruotas rpm? Gal yra duomenu apie rpm/v

    #6728
    Linas
    Participant

    paprasciau turbut butu pabandyti i simuliatoriu susivesti duomenis, ten yra 5303 varikliukas:
    http://www.ebikes.ca/tools/simulator.html

    • This reply was modified 10 years, 1 month ago by Linas.
    #6730
    agniusm
    Participant

    Aha, jau dariau.

    #6731
    agniusm
    Participant

    Kaip galvojat ar vertas keitimas hs3540 su 24 ratlankius ir hookworm I x5303 su 20 ratlankiu ir hookworm?

    #6732
    Tyro
    Participant

    x5303 laiko patikimesniais, daugiau jegos, greicio. Nors pagal simuliatoriu jis ir silpnesnis, jis vistiek greitesnis uz HS3540. Tuomet ziurek ko tau labiau reikia.

    • This reply was modified 10 years, 1 month ago by Tyro.
    #6737
    aleksanderis
    Participant

    Ispatirties man x5303 yra geresnis visais parametrais negu hs3540. Vientik del statoriaus malaniau apsukas isvisto negu hs.hs ant mazu apsuku labiau vibroja del tiesaus statoriaus. Naudoju abu, tik hs ziema nes pigesnis ir turi diskinio stabdzio tvirtinima. Butu pasirinkimas tai pakeisciau hs i x5303 nors ir mano x5303 neturi diskinio stabdzio tvirtinima,didziausias minusas, su kurio vistiek renkosi x5303.

    #6759
    agniusm
    Participant

    Ten priekinio rato variklis ir su diskiniu stabdziu. Desiu i gala.

    #6807
    agniusm
    Participant

    Gal keitet fazinius laidus? Jei taip tai kas galima sukisti? Gal dar kazkokiu patarimu patobulinimui? As noriu tureli laidus einancius is motoro pakankamo ilgumo, kad prie valdiklio jungti be papildomu jungciu. Noriu ji uzsmaugti iki pamelynavimo. Galvoju daryti skyles ir forced air ausinima, turiu minciu siokiu tokiu, kad sviezu ora ne siurbtu padarytos skyles, o pustu ant statoriaus priverstinai. Kitas reikalas lakavimas. Linas pasakojo, kad kazkur merkia, po to kaitina, gal Vilniuje yra vieta kur ta galima prof. atlikti?

    #6810
    Šarūnas
    Keymaster

    Esu sutalpinęs 8 kvadratų laidus, ir šalia dar holų. Tik jau reikėjo lupti skūrą ir saryti naują iš plonų termo kembrikų. O kitam motorui tiesiog pratręžiau ašyje papildomas skyles ir pravedžiau 8 kvadratų kabelius su silikonine izoliacija.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.