Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 48 total)
  • Author
    Posts
  • #15401
    agniusm
    Participant

    Ko tai nebeveikia “edit” mygtukai…

    Tokios ieškau:

    #15402
    Buckis
    Participant

    Bus sunku, neradau aš jos per visą Google kai reikėjo, galiu pasiūlyti nebent standartine 19T arba jei rasiu sektiek mazesne, bet kaip minėjau reiks ivores, nes pagamint vientisą gana brangoka

    #15404
    agniusm
    Participant

    O kur ivore gaminai? At tekintojai gali padaryti vista splinui?

    #15405
    Buckis
    Participant

    Gaminausi pats, pirkau tokia dilde

    http://www.colonialtool.com/keyway-broach/

    Nes originali žvaigždė yra 19T dabar nepamenu apie 17T, o ratas 14″

    Ivore tikriausiai uz bonka istekintu LT. O grioveli reiks paieškoti kas padarytų, ir bus bėdų su žvaigžde nes ji grudinta, teks aukoti keletą peilių bet įmanoma

    #15406
    Buckis
    Participant

    Ant greičio pažiūrėjau 13T ir 14T turiu, galiu prigriepti savaitgalį galėtum prilekti pasiimti. Jei pasieniečiai neatims

    #15407
    agniusm
    Participant

    Na aisku. Tos per mazos, I kosmosa isleksiu:)
    Turku as tvirtinimo mechanizma tam varikliui kur apspaudzia as I. Reikes tik uzvirinti Ir nutekinti, bus paprasciau. Zvagzdziu 18t radau lietuvoje po 7.50.

    #15408
    Tadas
    Participant

    Agniau o variantas naujos asies tau neimanomas ar tiesiog per brangus?Jei pagal standartine moto zvaigzdute pasigamintum ir galetum keist kaip kojines jas kai prireikia :)

    • This reply was modified 7 years, 3 months ago by Tadas.
    #15410
    agniusm
    Participant

    Na tikrai pigiau bus ištekinti kelias įvores ir turėti kelias žvaigždes. Paprastai iš 2 kartų pataikau kaip reikia :)

    #15411
    agniusm
    Participant

    Man visai patiko ta taper lock sistema. Pagalvojau, paieškojau ir manau kad labai neblogas variantas būtų naudoti 1210 taper lock įvorę su #41 18T taper lock žvaigžde. Ašies apspaudimas bus daug geresnis ir galimtbė pasikeisti žvaigždę jei prireiktų, o kainos iki 10EUR už žvaigždę + pati įvorė.
    http://shop.mjtpower.com/epages/es146380.sf/en_GB/?

    #15412
    Šarūnas
    Keymaster

    Nors ir šiandien man neaktulu, nuoroda vertinga. Ačiū.

    #15413
    agniusm
    Participant

    Nuoroda tik pažiūrėjimui. Yra pigesnių įmonių, tiksliau pigesnių siuntimo atžvilgiu. Duotoj siuntimas – 24 svarai kai kitose 4-5, aišku priklausomai nuo svorio. Lygtais bearingbrothers yra tokia pigesnė.

    #15420
    agniusm
    Participant
    #15479
    agniusm
    Participant

    Gavau žvaigždę ir įvorę, galiu patvirtinti, kad #41 netinka 420 grandinei, šiek tiek per plati. Reikės nutekinti arba nušveisti.

    #15481
    Tadas
    Participant

    Agniau o del zingsnio garantuotas?Tikrai toks pat?

    #15490
    agniusm
    Participant

    Atrodo toks pat. D4jau prie galinės dantų. Na 100% neduodu, bet matysim

    #15494
    minde28383
    Participant

    Bus Navitas 400A ar 600A? pasirinkai tik 14S, ar del to kad Navitas iki 48V? 14S o kiek lygegreciai? su kokiom 18650 celem tiek daug kw leisi? na priklausomai kuri Navitas instaliuosi.
    Kaip itariu planuoji 20kw ar net iki 30kw peak’iniu Amperu :)
    Batarke lengvute ko gero ir jei 30kw tai bus linksma.

    #15495
    minde28383
    Participant

    Agniau, labai dideles siuntimo kainas paminejai. Jei ka siustis is uk tai galima pigiau, nei siunciantis tiesiai i LT. Neretai UK selleriai apskritai nesiuncia i LT.
    Reikia pasitelkti imones kurios uzsiima siuntiniu persiuntimu is UK i LT. Jau 5 metai per jas sekmingai siunciuosi.

    #15496
    agniusm
    Participant

    Navitas 400a. 16kw pikas su mano motoru. 14s nes pakanka, nematau reikalo aukstai itampai. Siuntima 5 svarai, man tinka.

    #15497
    Buckis
    Participant

    Patariu iškarto primeistravot aušintuvas ant valdiklio arba bent numatyk tokia galimybe, uzkaitus įsijungs limp, as išvis išmečiau originalią aliumo plokste ir prisukau prie didelio radiatoriaus

    #15502
    agniusm
    Participant

    Tai pas tave Agni variklis, jis gal du kart galingesnis nei mano.

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 48 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.