Home Forums Skelbimai dėžė akumui

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 29 total)
 • Author
  Posts
 • #10728
  Nerijus
  Participant

  kas galėtų padaryt dėžę akumui iš 1 mm skardos (gal tiktu ir aliuminis ) 270x170x185

  Kaune

  #10729
  Buckis
  Participant

  1mm aliumas jei virint sunkiai kas apsiims- sutampys kaip razinka, vaizdo neliks, is cinkuotos skardos, cinkas nieko gero su virinimu, gal nerudyjantis plienas? o gal rinktis 2-3 mm aliuma?

  1mm aliuma galima daryt su uzlankstymais vietoi virinimo bet gal nori labai graziai tai tada netiks. kai tokios ismieros manyciau paprasciausiai bus paciam susilankstyt- itariu ibrezus su astriu daiktu pvz 1050 aliuma jis links kaip popierius

  • This reply was modified 7 years, 8 months ago by Buckis.
  #10731
  Nerijus
  Participant

  aš įsivaizduoju tai be jokių virinimų tik išlankstytą iš dviejų dalių – viena – pati dėžė su dugnuu 170×270 ir kitais šonasi užlaonkstytais ir užkniedytais bei dangtis kuris prisisuktu varžteliais prie dežės . Pati dėžė su turiniu svers apie 10kg . Dar planuoju tai dėžei pritaisyt kokią rankeną. Norėtusi mažiau svorio dėžei neprarandant tvirtumo

  #10732
  Šarūnas
  Keymaster

  Kadangi turiu patirties gaminant baterijų dėžes iš aliuminio ir nerūdijančio plieno, kitą kartą daryčiau tik iš kieto plieno. Tą patį rekomenduoju ir kitiems. Išimtis tik švinui – pagal saugumo reikalavimus turi būti nerūdijantis plienas.

  #10733
  sopkis
  Participant

  @Nerijus – ieškokis firmų kurios elektros spintas gamina, išlankstys. Tik tiek kad ne visi turi lenkimo stakles, kurios gali 90° sulenkti, kai dugnas ir šonai panašių matmenų, plius dar jei reikia šonus kniedijimui lenkti, tai išvis sunku ištaikyti išklotinę ir matmenis kad tiksliai gautusi. Aš savo dėžę kai dariausi, tai teko 4 dalis lankstyti – dugnas, priekis galas iš vieno gabalo, du šonai su užlenkimais kniedijimui ir viršus su keturiais lenkimais sandariam uždengimui. Galėsiu įmesti nuotrauką vakare.

  #10734
  Šarūnas
  Keymaster

  Jei dėžė paišyta su solidworks ir sulenkta pakankamai tiksliai pagal brėžinį – gaunasi idealiai. Išklotinėje visos lenkimo deformacijos kompensuojamos.

  #10735
  Buckis
  Participant

  Tik vat bėda su kuria aš buvau susidūręs tai pakankamai gili ir siaura dėžė ir nieks nesuka galvos dėl lenkimo liežuvių keitimo ant staklių, nes tarkim liežuviai metro pločio įdėti . Bet jei 1mm aliumo įrezti kažkuo aštriu manyčiau ir lenkimo staklių nereiks.o su solidworks tikrai neblogai braizos,

  Jei tarkim daryt iš nerūdijančio tai ji virint lengviau

  #10736
  agniusm
  Participant

  Galėčiau, bet pirštas vienas ne visai pilnai dirba. Parašyk kokios tolerancijos? As lenkiu šonus ir dugna, po to ivirinu du likusius sonus. Sau darausi iš 1.5mm aliumo laksto, 2mm butu paprasciau.

  #10737
  Nerijus
  Participant

  šiaip tai “mikronu gaudyt” nelabai reiktu agnius kaip su tavim susiekta butu galima ?

  #10738
  agniusm
  Participant

  Čia pora pavyzdukų kaip sau pasidariau:

  agniusmk at gmail dot com

  • This reply was modified 7 years, 8 months ago by agniusm.
  #10742
  arturasr
  Participant

  įdomu kaip tvirtinat dėžes, Nerijau planuoji kabint kažkaip ant rėmo ar į kokį korpusą? Domiuosi kaip prie vamzdžių geriau prikabint tokią stačiakampę dėžutę..

  #10745
  agniusm
  Participant

  Mano pasiūlymas toks:

  Dangtis iš šonų prisisuka varžteliais. Pliusas – lygus profilis, t.y. dėžes viršus ir apačia tokių pačių išmatavimų. Taip pat dielektrinis paviršius į kurį galima kombinuoti ir bullet jungteles ir visa kita.

  #10814
  Nerijus
  Participant

  agniusm tinka (palčiau žr emailą)

  arturasr – šita dėžutė bus papildomam akumui tolimesnėm kelionėm tai tikriausiai dėsiu gale ant bagažinės . Jei palanuojji det akumą dėt į rėmo trikampį tai geriau ir dėžę darytis pagal turimą rėmą .

  #10971
  Nerijus
  Participant

  vis dar aktualus dežės darymas . ar užtktų 0,7 -.75 storio skardos ?

  #10972
  Canis
  Participant

  10 kg akumui, mano galva silpnoka tokio storio skarda, tiesa priklausys ir nuo tvirtinimo. Koks aukštis, kiek dėžės vietų atremsi tvirtindamas.

  #10981
  Buckis
  Participant

  0.7 aliumo skarda bus tau kaip…. jei tvirtinimus galvoji tai nebent dirzas, nes ka prikniedisi ar privirinsi (ka as abejoju kad kas apsiims) bus kaip “mother pussy”

  #10982
  Nerijus
  Participant

  na 0.7 tai turėjau omeny tikrai ne aliumą :)

  #10983
  Tyro
  Participant

  taip, šis matmuo liaudyje dar vadinama nol’semke :D

  #10986
  Oldschooler
  Participant

  >>Buckis
  Nesakyk, nesakyk- turiu 0,6 mm aviacinio aliuminio lakštelį, tai dėžutė iš jo standesnė išeina, nei iš jūrinės “neržaveikės”.Tik specai sako, kad tas aliumas virinasi kažkaip keistai- praktiškai neįmanoma… Atseit, ne taip, kaip aliumas, skirtas virtuviniams puodams.

  #10988
  Canis
  Participant

  Jei kalba eina apie tai, tas aviacinis lydinys yra diuralis.
  https://lt.wikipedia.org/wiki/Duraliuminis

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 29 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.