Viewing 10 posts - 21 through 30 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • #10454
    agniusm
    Participant

    Ačiū už prognozes :) Aš kineziterapiją pasidarysiu pats. pramakaluosiu ir bus gerai, ne karo metas :D, o gal išvis nereikės, sekantis kartas seks iš paskos :)
    Patirtis gera vienžo, galvojau kad skauda žiauriai, bet pasirodo, nelabai.

    #10455
    Šarūnas
    Keymaster

    Terapijos taip nenurašyk iškart… Dabar matau nelabai įsivaizduoji kas laukia :) Užsirašyk, o po to galėsi atsisakyt, jei matysi, kad kietas esi :) Aš tai cypiau kaip mergaitė kai man sesutė pirštus laužė. Beje, mano pirštas sutrumpėjo 1cm… :)

    #10456
    agniusm
    Participant

    Tai gal pas tave daug rimtesne problema buvo. Man tik nulinko, tipo gal yra kazkas truputi atskile. O gal ir nera :)
    Siaip skausmo barjeras gana aukstas, kasdiene praktika tai pasidegti, tai nagus kampiniu pritrumpint, tai vielu prisibedi, vakare rankioji, tie kas dirba su metalu zino. Mano bendradarbio zmona daro ta kinezi, o kai miestelis nedidelis, eiliu tokiu nera. Va dar 28d. i Vilniu lazeriu mane papjaustys, tai bus pilnas komplektas. Viskas jau De Facto, dabar tik saibas is draudimieciu atsikovot :)

    • This reply was modified 8 years, 10 months ago by agniusm.
    #10459
    Martynas
    Participant

    o šiaip kas buvo negerai, kad tokios pasekmės? kartais ne per geras galinių ratų sukibimas su kelio danga, ko pasekoje apsivertei?

    #10460
    Šarūnas
    Keymaster

    Skausmas skausmu, aš turėjęs gal 6 lūžius per gyvenimą: koja, raktikaulis, pirštai.. bet šitas buvo konkrečiausias :)
    Tik negaišk laiko dėl ‘magneto’ ir ‘lazerio’ terapijos – visiška mokslo neįrodyta nesąmonė, veikianti tik psichologiškai.
    Be pirštinių buvai? Mane kažkiek išgelbėjo motociklinės pirštinės su kietais krumpliais, tai po gipsu bent žaizdų neturėjau :)

    #10463
    agniusm
    Participant

    Na lazeris, ten visai kita vieta bus tvarkoma, operacija, tik sakau, kad ispuole si menesi neblogai uzdirbt is traumu :D.
    Jo, nei pirstiniu, nei salmo, grynai lietuviskai:)
    Bet pamoka ismokta, jau bent driftui tai reikia ir kietu pirstiniu ir salmo ir gerai but alkuniu apsauga, nes truputi ekstrymas, ir tarka ant asfalto nemaloni, nes be pirsto ranka nutarkuota, pilvas, klubas ir slaunis, oda liko ivykio vietoj. Dar Linui sakiau kai is jo varikli emiau, kad greitis mazokas prie 48V – 36-40kmh. Cia viskas ivyko prie kokiu 15kmh. Tai va.

    #10470
    Mirtingasis
    Participant

    kai toks mažas sedėjimo aukštis tai tas 15km/h vizualiai lygus dviračiui lekiant 40km/h, reik būt atsargiam.

    #11223
    agniusm
    Participant

    Pirštas sugijo jau senai, terapijos nereikėjo, darbai privertė su skausmu išmiklint :), tai atsirado noras vėl pasportuot:) Nusprogdinau akuma del blogo BMS, bet reikia ir kitu upgrade. Šakė palinko įvykio metu, dabar ieškau 20″ BMX su montavimu diskiniam stabdziui. Gal kas matė ar turi?

    #12353
    agniusm
    Participant

    Pagaliau suklijavau sioki toki klipa:

    #12354
    Tyro
    Participant

    Paskutinis 720 laipsnių geriausias :)

Viewing 10 posts - 21 through 30 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.