Home Forums Mūsų projektai / susitikimai e-dviračio priekaba

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • #7798
    agniusm
    Participant

    Nutariau pasigaminti priekabėlę visokiam šlamštui vežiotis.

    Pasiplanavimai:

    25x25x1.5

    Suvirinta:

    Daug maž išcentruota:

    Supjauta jūrinė fanera:

    Aliumo kambukas surišimui:

    Surinkimas:

    Liko išlenkti dangtį, padaryti tvirtinimą prie dvirkos, įdėti spynelę ir pakėlimo stumokliukus.

    • This topic was modified 9 years, 9 months ago by agniusm.
    • This topic was modified 9 years, 9 months ago by agniusm.
    • This topic was modified 9 years, 9 months ago by agniusm.
    #7816
    agniusm
    Participant

    Baigras remas:


    Nudazytas:

    Hitch:


    Deze:

    #7819
    Tyro
    Participant

    Dviračiams paprastai daro kitokius prikabinimus. Kur galvoji kabinti prie dviračio, spec kablį darysi?

    Dar buna su spyruokle tokiame uzkabinime
    Dar deda spyruoklę kitą kartą į tokį užkabinimą vibracijų perdavimui mažinti.

    • This reply was modified 9 years, 9 months ago by Tyro.
    #7824
    agniusm
    Participant

    Na tie gamykliniai man nepatinka. per daug vargo, prikreivaliuzintu vamzdziu ir pan. O kodel mano variantas blogas? Padariau per 10 min, vartosi i visas kryptis, ko dar reikia? Ten ideta nuotrauka kablio. Jis padarytas taip, kad atsukus du varztelius ant paspirtuko nusiima krepsys ir isimauna kablys priekabai. Kelios minute uztrunka, o po to nieko nebereikia, tik verzle uzsuki ir i trasa. Veliau idesiu kokia vaizduske kaip dirba.
    Praktiskai jau i pabaiga, beliko islenkti dangti, bet cia pas mus neimanoma to padaryti nes gali nusipirkti tik sudino lipalo. Moment d3 kurie dar normaliai klijuodavo nebevezami, nzn ar as cia taip uztaikiau ar kaip, kaip sako uzsikrusk :)
    Kol kas tiek:



    #7829
    aleksanderis
    Participant

    Koks svoris?

    #7830
    spicasss
    Participant

    Kokia prognozuojama keliamoji mase?

    #7831
    agniusm
    Participant

    Svorio nzn, bet tikrai ne human power dviraciui:) jau bent per pieva buvo sunku vilkt.
    Keliamoji mase manau sesi cemento maisai, turetu man pakakt. Dydis 650x1050x480

    #7834
    Tyro
    Participant

    Kakias medziagas klijuosi? Kleiberit gal tiks?

    #7835
    agniusm
    Participant

    Jei cia klausimas I cemento tema, tai neklijuosiu nieko, cia siaip parasiau nes tenka karts nuo karto kazka didesnio ar sunkesnio vezt ir siltu metu noriu atsisakyti automobilio, del to ir padariau priekabele. Po truputi darosi ir mano asmeninis dvirarukas/motocikliukas kuriam turetu pakakti galios vilkimui or tolimiau, man 30km reikia iki kaimo.
    Edit: Dar reikia suklijuoti 3 lapus 3mm faneros dangciui su islenkimu, bet va tik grizau is daugpilio, gavau ten moment D3, tai kaip ir nebereikia. O kad cia per klijai pas tave?

    • This reply was modified 9 years, 9 months ago by agniusm.
    #7841
    Tyro
    Participant

    Apie lipalą rašiau, ne apie cementą :)
    Klijai ne pas mane, tėtis visokiems medžio ir prie medžio darbams naudoja Kleiberit klijus. Seniai labai seniai nenaudoja jokiu lipalų ir kitų prastos kokybės klijų. Šie reaguodami su oru putoja ir šiek tiek išsiplečia, todėl nebūtina idealiai suglausti paviršius, kas retai įmanoma idealiai. Plėtimasis ne toks stiprus kaip makroflekso, o tiesiog šiek tiek išputoja. Labai stipriai laiko, laužant niekada nelūžta per siūlę o kur nors kitur. Galima dar klijuotu putą nes jos netirpdo ir kitus paviršius. Būna kartais senukuose, arba iš atstovų, labai plačiai nėra pardavinėjamas. Yra keletas rūšių, mes naudojam kur bankės po 1 litrą.

    • This reply was modified 9 years, 9 months ago by Tyro.
    #7845
    agniusm
    Participant

    #7846
    agniusm
    Participant

    #7847
    Šarūnas
    Keymaster

    Super atrodo. O vaikam džiaugsmo.. Šypsenos iki ausų. :) Agniui irgi ne ką mažiau :)

    #7848
    agniusm
    Participant

    Dekui. Man nuo vaiku juoko buvo, kaip trys parsiukai, is pradziu bijo lipt, po to sunku islaipint:)

    #7849
    Tyro
    Participant

    Super :)

    P.S. Gale atšvaitas ar pajungsi ten STOP’ą?

    #7865
    Buckis
    Participant

    nu maladec
    man iskilo klausimas, kokiu daigtu fotkini kiek megapikseliu?

    seip tikrai saunuolis daiktas gal ir praktiskas
    bet 30km tikriausiai pats nieko nevesi su tokiu daigtu ( nebent be galo isprotejes panasiai kaip as )

    kaip bebutu dar ilgai busi nesuprantamas aplinkiniu zmoniu arba kitaip sakant vietiniai tikriausiai ziuri kaip i ufonauta. kazkas naujo visi stebi nesupranta daiktas pats rieda o dar ir minti nereikia o cia blin ir dar priekaba

    kaip supratau filmavo antra puse-zmona. bent maniskei tai kai paziuri kuom as uzsiimu plaukai siausiasi, zinai kaip buna tikriausiai sita beda daugumai aktuali,

    persprasau kad ne i tema

    #7866
    agniusm
    Participant

    Tyro – gale 6 padeciu mirksiukas, nedarau papildomai nieko ko nereikia dvirkai :)
    Buckis – fotkinta galaxy note 2. Cia viskas I tema ;)
    Su zmonom kaip ir sakei, Linas ta pati tvirtina taigi matyt taip pas visus. Gerai, kad nezino kiek viskas kainuoja :d
    Dekui uz gerus ivertinimus.

    #7870
    Šarūnas
    Keymaster

    Dauguma vyrų sapnuoja tokį košmarą: po jo mirties žmona viską parduoda už tiek, kiek vyras sakė, kainavo… :)

    #7923
    agniusm
    Participant

    Issilenkiau dangti, klijavau 3mm fanera, 3 sluoksniai, kryziuoti. Gavosi neblogai:

    Jau pripjoviau pagal dydi ir apfrezavau kantus. Beliko gauti furnituros. Gal kas zino kokius butu galima naudoti vyrius su quick release? Dar reikia gauti kokia vintazine spyna nuo maskatuoklio.

    #8046
    agniusm
    Participant


    Beliko rast maskatuoklio spyna

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.