Home Forums Skelbimai e-transporto pagalba, remonto paslaugos

Viewing 20 posts - 61 through 80 (of 85 total)
  • Author
    Posts
  • #13057
    Buckis
    Participant

    As uz nikeliavima lengva ir greitai, tikrai neverta nesti i firma jeigu nedideles dalys. pats sau nikeliuoju

    #13425
    Ynerka
    Participant

    Plastenai pabandyk paskambiniti.

    Parašysiu apie CNC frezavimą. Kaip Šarūnas ir Linas darėsi laikiklius 18650, bandau ir aš. Taigi rezultatai tokie išfrezuoti 2 laikiklius 84 celėm iš poliacetalio (POM):
    SparnaiGFK – neapsiėmė nes turi daug darbo
    UAB Dastera – ~70EUR
    ….

    • This reply was modified 8 years ago by Ynerka.
    #13833
    Martynas
    Participant

    gal kas Vilniuje turi paskolinti raktelį 12G stipinų sukiojimui? galvutė atrodo 4.1mm

    #13836
    sopkis
    Participant

    Aš tai pamatęs gerų raktelių kainas juos pasigaminu iš sulūžusių veržliarakčių. Bulgarke pjaunu galą pusiau, apdirbu elektriniu galąstuvu, randu vamzduko rankenėlei, pora taškų kempu, ir pjovimo diskeliu padarau reikiamo pločio išpjovą. Gaunasi maždaug taip:

    View post on imgur.com

    #13837
    Martynas
    Participant

    galima ir iš kinijos parsisiųst yra pora baksų, bet savąjį šiauliuos kažkur palikau ir nerandu:D tai labai ilgai lauk reiktų

    #13843
    Šarūnas
    Keymaster

    Man kai reikėjo, tiesiog pirmą pasitaikiusį metalo gabalą bulgarke įpjoviau ir per dvi minutes tapo raktu. :)

    #13847
    agniusm
    Participant

    Aš taip pat metalo gabalą įpjoviau. Jei rato nereikia surinkinėti tai pilnai užtenka

    #14657
    agniusm
    Participant

    Gal kas naudojo šį įrankį ir gali papasakoti ar tinkamas dviračio žvaigždėm?

    http://www.idleamusements.com/?page_id=367

    #14662
    Tadas
    Participant

    Agniau as naudojau versija 2 berods tik ji ne online bet aisku esmes nekeicia.Siaip viskas gerai ispjove man plazma keleta moto 11 ir 56 isbandyta ir dviraciam tinka tas pats 420 standartas.

    #14725
    agniusm
    Participant

    Susiradau 4130 arba 42CrMO4 analogą gaminamą europoje skirtą motosportui. Vadinasi Docol R8. Charakteristikos lenkia 4130 ir virinasi geriau. Sukontaktavau su atsakingu asmeniu Lietuvoje, sužinos ar įmanoma atgabenti mažesnį kiekį iš Švedijos.
    Atnaujinsiu kai bus daugiau informacijos.

    #14732
    agniusm
    Participant

    Parduoda meracing.com švedijoje. kaina pvz 25x1mm – 130SEK+PVM už metrą. Vamzdžiai po 5.9m. Perkant 1-2 ilgius -10%, 3 ilgius -15%, 4 -20%, 5-9 -25%, 10 ir daugiau -30%.

    #15957
    Vytautas41
    Participant

    Sveiki, turiu anthrotech trike triratį http://www.anthrotech.de, kadangi turiu problemų su kojomis norėčiau įrengti elektrinę pavarą. Gal galėtumėt padėti šioje situacijoje? Mano tel. 869885109.

    #16310
    agniusm
    Participant

    Reikia pagalbos. Gal kas gali gerai suklijuoti magnetus į paprastą dc variklį. Nuo korozijos atlipo. Naudojami zoliapjoveje.

    Jei tokių nėra, gal kas patars kokiais klijais rekia klijuoti ir kur jų LT gauti, o gal žinote kas tuo užsiima profesiinaliai ir su suprantamom kainom?

    #16311
    Tyro
    Participant

    Esu klijaves magnetus su dvieju komponentu klijais UHU. Radau internete foto, mana atrodo buvo šie http://media2.supermagnete.com/photos/medium/3879.jpg . Pirkau, atrodo, RC detaliu parduotuveje. Pavadinima buvau isguglines. Kad tvirciau suliptu dziovinau orkaiteje ikaitines iki 90 laipsniu. Isdziuvo per gal 45minutes. Tas variklis buvo inrunner’is, magnetams tikrai didesnės apkrovos nuo išcentrinės jėgos, bet per testavimus atlaikė.

    #16331
    Nemirtingasis
    Participant

    agniusm, esu klijavęs ir ne vienam varikliui su 2 komponentų klijais (epoksidiniais) neodymio magnetus ir nebuvo nei karto atšokę, šiaip jei nori kad laikytu tai nuvalyk rūdis nes tai pagrindinė priežastis dėl ko nelaiko, nudažyk ir klijuok, ir neturėsi problemų ;)

    #16334
    agniusm
    Participant

    Dėkui. Nusipirkau kažką labiau specifinio:

    Suklijavau, dabar žiūrėsim ar laikys :)

    #16736
    sopkis
    Participant

    Gal kas žino parduotuvę, kur galima būtų nupirkti dantračius mxus XF07 varikliui?

    #16737
    sopkis
    Participant

    Jau radau aliexprese. Pasirodo kompu ieškant daugiau informacijos matosi nei per programėlę telefone.

    #17131
    zilvinasn
    Participant

    Sveiki, reikia žmogaus, kuris galėtų suvirinti tris baterijas.

    Juosteles ir celes turiu. 6 jungiamieji taškai :)

    Duokit žinot kas galėtų pagelbėt aplink Vilnių ar Kauną (jei link savaigalio).

    867723645 <kontaktui

    #17132
    Šarūnas
    Keymaster

    Labas Žilvinai, galiu pagelbėt. Parašyk paštu: sarunas eta e-motion taškas lt.

Viewing 20 posts - 61 through 80 (of 85 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.