Home Forums Mūsų projektai / susitikimai E trasporto priemonė

Viewing 19 posts - 41 through 59 (of 59 total)
  • Author
    Posts
  • #11266
    Martynas
    Participant

    To serafanas: vilniuje bazuojiesi? dabar aš ir pats neturiu jokio 1kw RC variklio tuo labiau su holais, tik maži ir dižiausias 35mm 900kv kas transportui netinka, nebent crystalyte hs3540 hubas ant dviračio

    #11267
    Martynas
    Participant

    to Šarūnas: ten tranzai tai labai galingi panaudoti tik aušinimas neišspręstas, reik tada kažkaip kaip sumuštinį suspausti su radiatoriais, arba naujai plokštę visą per maketuot

    #11268
    Šarūnas
    Keymaster

    Na mano mintis būtų pirma išsitestuoti kaip veikia ir, jei patiks, pasidaryti naują PCB su normaliu aušinimu ir korpusu, tinkamu dviračiams ir motoroleriams.

    #11269
    serafanas
    Participant

    Turiu dar 2 plikas plokštes. Tas kontroleris netinkamas pastoviai 1kw galiai ir man nepatinka, kad plokštė 4 sluoksnių. Brangiai kainuoja ir triukšmai turi būt dideli.

    Martynai, Vilniuj aš. Nereikia hol’ų šitam kontroleriui. Puikiai sensorless režime veikia pasak Vedder’io.

    Šarūnai, dėl surinkimo susisiekt gali su manim donatasATstonciusTaškaslt

    #11270
    Martynas
    Participant

    kadangi nėr PM parašiau tau į paštą, na bent jau teoriškai su holais pajudant iš vietos sukimo momentas bus visad daug geresnis sencored naudai, taip pat jei staigiai pasikeičia variklio RPM visgi dinaminė apkrova, ECS gali pamesti reikiamą fazę ir gaunam srovės spaiką, (tikėtina kad dėl to ir naudoja tokios didelės galios mosfetus) o kaip pats ECS susitvarko su hall sencoriais tai kitas klausimas:D

    • This reply was modified 8 years, 7 months ago by Martynas.
    #11272
    serafanas
    Participant

    šitas ESC pastoviai matuoja rotoriaus poziciją :) yra softas į kompą ir per USB gyvi duomenys matosi. vedder.se puslapyje gali pasižiūrėt video kaip iš vietos pajuda, stabdo regeneraciniu būdu ir t.t. Gan gudrus soft’as sakyčiau. Į mail po darbo atrašysiu :)

    #13181
    Martynas
    Participant

    šioks toks update: nuskynė ir mane bevažiuojantį nuo vaizdo mašina:D gerai, kad visai neblogai baigėsi, na greitis nebuvo didelis gal iki 15-20km/h ir visas smūgis minkštai į mane, o po to griūvant spėjau pastatyt koją ir dviratis vėl minkštai ant manęs atsigulė:D tik nepasisekė kiniškui veidrodėliui, nusuko vairą jau griūnant (bet apsižergus atsukau atgal) ir truputi priekinio rato stipinus teko pasukiot (vėliau jau važiuojant namo pamačiau). O situacija tai gan kvaila važiavau gatve pirmoj juostoj, prie perėjos stovėjo mašina, bet užsidegė žalia ir aš kiek pristabdęs, kol ji nepradėjo važiuot lenkiau iš dešnės (nes buvo didelis tarpas paliktas) bet buvo laisva antra juosta ir kita mašina antra juosta pravažiavo nestabžius perėją ir kol pirma dar nepradėjo važiuot lenkdama pirmą iškart sumanė sukti į parduotuvės kiemą ir taip šonu mane pašalino nuo vaizdo, aišku šone aukštas bortas ir man jau nėr kur dingt:D tai kokias geras 15min pasiginčiujus, nes iš pradžių labai šakojos, bet pats matau sveikas, dviratis ir nieko ko nebūtų galima pataisyt, tai pagalvojau ką ten vargt, tai išsiskyrėm be priekaištų viens kitam. O iš įdomesnių detalių tai išpradžių reikalo civilinės atsakomybės draudimo:D (na kur mašinos privalo draustis)

    o ironiška, kad šiandien vakare pylimo g. nebūtų vienas “mašinistas” tyčia nuo kelio nuskynęs, nes buvo labai nepatenkintas buvo, kad prie raudono šviesoforo jį stovintį aplenkiau ir priešais sustojau tai poto pasivijęs asilais ir visokiais gyviais apmėtė, gerai kad bortas žemas buvo:D

    Nesėkminga savaitė:D

    P.S. matau nuotraukų jau nebeliko:/

    #13182
    Šarūnas
    Keymaster

    Klasikinis nukirtimas… Beveik identiškas ir mano atvejis buvo.
    Nemoka mūsuose vadeliotojai prieš sukdami per dešinį veidrodį pažiūrėti, jaučiasi visų greičiausi.
    Jei būtumėt kvietę policiją, būtų verkęs krokodilo ašarom. Drąsiai galėjai pareikalaut “50€ ir skirstomės”.
    Dar patarimas: pagal KET, dviratis turi važiuoti ne toliau kaip 1m nuo kelkraščio. Tai geriausia yra važiuoti lygiai metrą, ar net toliau, kad realiai būtų užimta visa juosta. Tai yra auksinė motociklininkų taisyklė – važiuoti juostos viduriu. Tuomet psichologiškai nekyla noras užlįsti.

    #13183
    Martynas
    Participant

    gal kiek pabijojau dėl savo TP, klausimas koks patrulis atvažiuos ir kas jam šaus į galvą dar iš vis konfiskuot sugalvos, nors ir laidai nekyšo, celės ore nekaba ir šiaip atrodo dizainas visai neblogas, tai pagalvojau iš situacijos perdaug nieko nepralošiu, tai kam rizikuot, beto automobilistas susimokės “baudą” savo auto glaistydamas ir laižydamas, nes nors ir plastikinis veidrodėlis, bet brūkšnį paliko nemažą.

    tas patarimas geras, kada važiuoju didesniu greičiu tada jau arčiau vidurio juostos laikau, nes ten ir kelias lygesnis būna, ir šiaip daugiau laisvės reaguot, nors paprastai judriom gatvėm kada daug mašinų privengiu važiuot, bet dažniausiai važiuoju gan dėkingu maršrutu antakalnio galas-naujamiestis, tai gan gera Vileišio g. tada atsargiai gedo pr ir Pylimo g autobusų juosta

    #13184
    Nerijus
    Participant

    na bijot kviest diskoteku mano manymu nereikia. Mano atveju vairuotojas gavo “priza ” 144eu , draudimas atsege kelis šimtus eu .Policijos protokole – savadarbis dvirtis ir tiek .

    #14243
    Martynas
    Participant

    šioks toks update to e-transporto priemonė, eilinį kartą keičiau padangos kamerą:D nes tiesiog akyse bestovint namie išsileido, (gan įdomiai nusprogo, lyg kas būtų perpjovęs)
    Tad jau kad nuėmiau ratą ir laisvas priėjimas prie kontrolerio, tai pagalvojau dar galima implementuoti “rankinį stabdį” nuo vagių:D išsiardžiau kontrolerį, iškroviau pagrindinį galios kondensarių, kiek palitavau ir po to kažkaip uždėjau jį ant replių ir pokšt! graži duobutė ant replių, na nieko pagalvojau kažkoks mažas kondikas užsitrumpino tarp savo kontaktų ir baigiau upgrade ir net netikrines surinkau viską atgal į dviratį, tada jungiu ir neužsidegė LED stovintis ant kontrolerio +5V railo pirmas b….t, vėt atgal išardžiau pamatuoju įtampą ant +5v rail įjungus rodo 0.6v, pamatuoji varžą tarp +5v ir gnd 32omh antras b….t, išlituoji įtampos reguliatorių situacija nepasikeičia, trečias b….t, trumpam pajungi tiesiogiai 5v į +5v railą, žiūri kas kaista, kaista CPU ketvirtas b….t, išlituoji CPU, tarp vdd ir vss 32omh, visiškas b…t

    Kad neskaityt visos rašliavos pamokos išvados: visad iškrauti visus kondikus, elektroniką dėti tik ant izoliuoto pagrindo

    Taip pat gal kas turi atiduoti/parduoti tokį nusprogusį kontrolerį, bet su sveiku CPU? (STM8S)
    atrodo Luyuan 12Fet’ų 50A


    čia jau kiek modifikuotas:D

    • This reply was modified 7 years, 10 months ago by Martynas.
    #14245
    Šarūnas
    Keymaster

    Čia labai panašu į prakirtimą :) Dėl to žmonės ir dedasi motociklinius ratus.
    Stipriau pripūsk ir ramiau važinėk.

    #14246
    Canis
    Participant

    Labai tas plyšys sutampa su kameros liejimo siūle, labiau atrodo, kad kameros gumos resursas pasibaigė, gal žiemą šaltai išleistą ar nepilnai pripūstą laikei? Nors tai tokių šaltų žiemų lyg ir nebėr…..

    #14247
    Martynas
    Participant

    šiaip tą dieną neužtaikiau ant jokios geros duobės:D ir labai jau lygūs kraštai lyg peiliu prapjauta:/ gamyklinis brokas??

    o šiaip kad užsiminta apie slėgį, tai kiek pučiat? pas mane ant universalios padangos parašyta 4.5BAR max, tai pripučiu 3BAR (lyg ir mažoka dviračiui) bet daugiau pripūtus labai jau kietai važinėt vilniuje, tai gal minusas, kad greičiau dyla padanga, didesnė tikimybė duobėje sugadinti ratlankį

    #14248
    Martynas
    Participant

    to canis: ta padagos kamera nė mėnesio neišlaikė, pirkta prieš mėnesį, šalčio nemačius:D

    #14249
    medlaizis
    Participant

    aš tai pučiu 3.5 bar. ant padangos irgi rašo 4,5 bar max. Bet tai mano trasa yra beveik vien užmiesčio žvyrkeliai :) Per du metus jau dvi padangas pramušiau. Vieną visai neseniai. Dabar užsidėjau kažkokią Maxxis larsen TT. Kol kas laiko….

    #14250
    Canis
    Participant

    Na tokiu atveju aišku…. bus tas pats variantas, kai vaiko triratukui paėmiau pačias pigiausias. Arba brokas arba pardavėjas netinkamai laikė, tai net pripūst normaliai nepavyko plyšo panašiai kaip ir tau. Kai peršala atsiranda daug trūkimų, dažniausiai palei lenkimo vietas, čia to nematau. Ar guma kartais neplėšosi lengvai rankomis? Vaikiškas galėjau plėšyti nes jos nesitampė kaip normalios guminės kameros, tarsi anglies pridėta buvo daugiau nei gumos, bent jau man taip atrodė ir lyg indiškos, o ne kitaiskos buvo.

    #14251
    agniusm
    Participant

    Kiek pamenu, tai kuo mažesnis ratas, tuo daugiau galima pūst. Rodos maxxi hookworm 20tukas iki 7bar. Aš pučiu maksimaliai kiek leidžia, naudingumas didesnis :)

    #14252
    Canis
    Participant

    Tikrai toliau nuvažiuosi, tik užpakalį baisiai krato, jei reti ir dideli karbai :)

Viewing 19 posts - 41 through 59 (of 59 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.