Home Forums Mechanika / konstrukcijos Garažo vartų atidarymas telefonu

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Author
  Posts
 • #14068
  Canis
  Participant

  Ieškodamas pultelio pamainos, radau tokį gudruolio išmislą http://hackaday.com/2011/06/15/an-even-simpler-smartphone-garage-door-opener/
  Kokios nuomonės dėl tokio priemonės panaudojimo?

  #14069
  sopkis
  Participant

  Turi būti 100% įsitikinęs, kad ausinė nepyptels jokiais kitais atvejais, tik susijungus-atsijungus nuo suporuoto telefono, kad ausinė nesugalvos išsijungti po x valandų nepaspaudus jokios knopkės ir nesant telefono, kad ausinė nesugalvos pyptelt trumpam dingus krovimui. Jei dėl šitų punktų (ir dar galbūt kitų esamų kurių nesugalvojau) esi tikras, tada gali naudoti.

  #14073
  Canis
  Participant

  Pats kažin ar taip rizikuosiu, išsikraunant baterijai signalų pakanka tokiuose įrenginiuose, be to yra išbaigtesnių produktų. Taip tai įdomus pigus sprendimas.

  #14074
  sopkis
  Participant

  Panašu kad tu net nedažiūrėjai iki galo savo siūlomo vartų valdymo būdo aprašymo. Ausinukas jungiasi į pakrovėją, ir jokių baterijos išsikrovimo signalų nebus. Tik bėda – patikrinau du ausinukus, abudu išsijungia gavę maitinimo įtampą.

  #14084
  Canis
  Participant

  Būna kai elektra dingsta, jai dingus vartai neatsidarytu, tačiau ką gali žinot ar jai atsiradus nepyptels koks signalas…garaže tai daug vertingo, bent jau man, turto :) Dėl išsijungimo reiktu būtent jo minimą modelį ieškot, jegu begamina zamzungas.

  #15635
  Dainius
  Participant

  As vartu atidarymui panaudojau toki irengini ,,sonoff,,

  #15638
  Canis
  Participant

  Kaip tą WIFI jungiklį jungi prie vartų valdymo?

  #15654
  Nemirtingasis
  Participant

  Galiu sukonstruoti tokį, paprasčiausias variantas tai valdomas per wifi tinklą arba internetą, aišku ne už 5 eurus, bet jei reikia tai ir su įvairiais priedais, už savaitės kitos įmesiu į forumą panašų, bet su daugybe priedų ir funkcijų sau darytą sprendimą.

  #15658
  Tom
  Participant

  Gan įdomus dalykėlis ir įdomu būtų pamatyti pritaikymo galimybes visų tų priedų ir funkcijų.

  #15660
  Nemirtingasis
  Participant

  Įmesiu kai viską sumontuosiu į savo vietas, priedai kuriuos įdiegiau – RFID skaitytuvas ir durų spynos valdymas, vonios kambario drėgmės ir temperatūros matavimas ir atitinkamai ventiliatoriaus valdymas, el. grindų temperatūros matavimas ir šildymo įjungimas pagal nustatytą savaitinį kalendorių, programuojamos LED juostos valdymas – apšvietimui prie durų ir namo, viskas valdoma per web ir išbandyta ant stalo, panaudotas tik vienas wifi ESP8266-07 modulis, kelios SSR ir dar keli smulkūs komponentai.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.