Home Forums Akumuliatoriai / valdymo sistemos / įkrovikliai klausimas del akumuliatiriaus

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    Posts
  • #1843
    Anonymous
    Inactive

    Sveiki visi noreciau suzinoti kiek kw akumuliatoriaus uztektu per viena pakrovima nu vaziuoti 55km varikli planuoju pirkti toki http://www.crystalyte-europe.com/product.php?productid=16148&cat=250&page=1 kontroleri toki http://shop.crystalyte-europe.com/product.php?productid=16188&cat=258&page=1 akumuliatorius svininius 6vnt po 18ah ir 6vienetai po 7ah bendra galia 1.8kw ir kiek prie akumuliatoriu raso ju maksimalus pakrovimas ura 13.65v bet teo riskai tas akumas turetu buti 12v bet jai as viska sujungsiu nuoseklai tai gausis nebe 72v o daugiau jai jie visi pilnai pakrauti tai ar tai nesudegins variklio ir kontrolerio ir ar imano pasiekti su siuo varikliu 100km greiti su 26ratu ar cia tik teoriskai buvo parasita

    #3255
    Anonymous
    Inactive

    dar viskas turetu buti nuo 72v

    #3256
    Paulius
    Participant

    Iš patirties tau sakau: nepirk švino, o jeigu jau užsispirsi, tai bent neimk skirtingų parametrų baterijų. Iš esmės 12V baterijos, turi ~13.5V (labai jau apvalinu :) ). Jeigu imsi gilios iškrovos, galėsi jas iškrauti iki ~10.5V, jei paprastas – iki ~11.5V (čia surašau taip, kad nesugadint baterijų). Savo projektą tau su mielu noru duočiau pažaist, kad suprastum, kas per daiktas tas švinas. Dėl greičių, tai ten parašyta, kad su 20″ ratu ~100km/h gauni prie 72V. Perdavimus skaičiuok pats, kokie prie 26″ bus. Dėl visų tų voltų: tikrai nesudeginsi nieko :) Gal pats kaunietis?

    #3257
    Anonymous
    Inactive

    Pats is vilniaus as noriu imti ias evitos tada 12v 18ah long life ir koki cia atstuma nuvaziuociau

    #3258
    Paulius
    Participant

    Tau atstumo tikrai negaliu nusakyti :) Yra keletas faktorių: kiek smaugsi, koks tavo+daikto svoris ir visi kiti faktoriai, tokie kaip netgi padangų pasipriešinimas :) Mano asmeninė sistema: 1kW, ~37km/h, ~35kg transportas + ~70 aš. Atstumas ~20km laisvai, bet važiuojant atsargiai, lėtai, pasaugant išėjo ~40km nuvažiuoti. Jei būtų ličio geležies fosfatai, atstumų skaičius būtų galima rašyti dvigubus, tiem patiem svoriam.

    Turiu 12V20Ah*3 komplektą, svoris 20kg. Man gaunasi 36V ir ~700Wh energijos. Maksimaliai imu 32A iš jų. Pagalvok ar verta terliotis su švinu. Jis sunkus, negali daug amperų iš jo paimti, gyvenimo trukmė menka. Net ir skaičiuojant ilgainiui kainas, švinas pralaimi prieš kitas chemijas.

    #3259
    Nikor
    Participant

    Oj, nepirk tuos Pb. Buvau nusipirkęs “Long life” Evitoje. Talpa 7Ah. Bendra įtampa 48V. Su Crystalyte 408 pravažiuojamas atstumas buvo ne daugiau 15km. Po 1000km, teko atsisakyti Pb – prarado talpą.

    #3260
    Anonymous
    Inactive
    #3261
    Šarūnas
    Keymaster
    #3262
    Anonymous
    Inactive

    o kaip ja nauditis is kur zinoti pvz su lifepo4 nuvaziuoti 40km vienu pakrovimu kiek ah reikia

    #3263
    Gl_as
    Member

    Kol dar neturejau savo pingo, atlikau nemazai bandymu su svinu. Ziauriai nuvyle. Buvau net susikroves 3 masininius akumus po 55Ah, tai su jais nuvaziavau lygiai 10km ir viskas. Tiesa tada dar lauke buvo -10, bet dviratis vos judejo is vietos nuo tokios mases, o i kalna variklis net zviege :) Taip pat bandziau ir upsinius Shimastu akumus, rezultatas geresnis, bet mano poreikiu visvien nepatenkino. O dabar su lifepo4 jau esu pramynes beveik 2000 km ir esu labai patenkintas. Nerekomenduoju svino vienareiksmiskai

    #3264
    Anonymous
    Inactive

    MAtau kad apie svina net nereikejo galvoti reik is karto imti lifepo4 o ar as galeciau tada su 48v 10ah nuvaziuoti 35km su padangu pasvilinimu ir pasidraskimu

    #3265
    Šarūnas
    Keymaster

    Sąžiningai atsakyk: koks tavo amžius?

    Skaičiuoklė juk duota. Ji atsakys į visus tavo klausimus.

    #3266
    Anonymous
    Inactive

    AMzius 13m skaiciuokle nelabai suprantu kas tas resursas ir kodel tiek daug km per resursa rodo

    #3267
    Anonymous
    Inactive

    Siam projektui ketinu skirti iki 5000lt

    #3268
    Šarūnas
    Keymaster

    Nesuprantamus žodžius žiūrėk žodyne. Tai yra kilometrų skaičius iki kada įranga nusibaigs.

    Prieš rašydamas krūvą žinučių gerai pats savarankiškai pasiaiškink, čia ne realaus laiko pokalbių kambarys.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.