Home Forums Akumuliatoriai / valdymo sistemos / įkrovikliai Kompiuterio baterijos celiu keitimas.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #2099
    Gytis
    Participant

    Sveiki!

     

    Ikveptas straipsnio apie celiu keitima jo kompiuteryje, pamaniau kad ir man saunu butu taip pasikeisti. Turiu Acer Extensa, baterija jau visiskai viska atidavus, vos kelias minutes laiko, 8 Sanyo celiu, 4.8Ah.

     

    Jeigu pavyktu is alibaba uzisakyti po kelis zalius samsung celiu, butu puiku. Taciau mane glumina tie virintos ploksteles prie celiu. 1472827_634344153274716_111886613_n.jpg

    Zinau Sarunas kaip supratau veza kazkur i imone suvirinti tas ploksteles. Kaip yra is tiesa? Kokios mazdaug kainos tokio darbo?

    #6172
    agniusm
    Participant

    Jei celiu neuzsakes dar, paieskok, buna su privirintais galais. po to imi ir sulituoji. daug maziau vargo o rezultatas mazai kuo skirsis, tiesa pasakius tik isvaizda. as sau taip dariau tik va elektronika buna padusta ir neleidzia naudoti keistu celiu. nzn kodel, yra youtube vaizdu kaip priversti pcm uzsikurti, bet man nepavyko. tikriausiai ne visiem laptopam taip buna bet efektas kaip makitos licio akumuliatoriam jei girdejot.

     

    P.S. As Siauliuose virinau celes, u 50vnt paeme 70lt su IR patikrinimu ir medziagom sumokejau uz siuntimus puse tiek papildomai.

    #6173
    Šarūnas
    Keymaster

    Agniau, Ričaldas tau virino? Labai konfliktinis veikėjas…

    Teisingai sakai, kur kas geriau yra paieškoti celių su jau privirintais tab’ais – bus mažiau vargo, prilituosi ir tiek.

     

    O kas su PCM mirtimi? Neteko apie tai girdėt. Bet, kita vertus, rimtesni PCM turi tokį režimą kaip “critical failure”. Vienas iš kriterijų – staigus celių įtampos kritimas… Tai gaunasi kaip ir normalu, kad užsilokina ir viską atjungia. Reikia programiškai nuresetinti, o kaip tai padaryti per SMBUS – nežinau, nesigilinau…

     

    Kai sau celes keičiau, įtariau kad gali būti bėdos, tai keisdamas įsitikinau kad PCM vis dar gauna maitinimą ir mato visas celes. T.y. keičiau tik po vieną celių bloką, o prieš iškerpant ceną, lygiagrečiai prijungiau naują… Žodžiu viską dariau “ant gyvos” baterijos.

    #6174
    Gytis
    Participant

    Ahaa, radau tokias. Manau su tais galiukais ir siusiuos, tik reikia rasti patikima koki tekeja dabar..

     

    IMR_Samsung_ICR_18650_2600mAh_rechargeable_battery.jpg

    #6175
    Šarūnas
    Keymaster

    Visi jie patikimi, kai moki paypalu ir mokėjime aiškiai pažymi “purchase” ir paskirtyje parašai už ką. Jei negautum, pardavėjas turėtų grąžinti pinigus.

    #6176
    agniusm
    Participant

    jo Sarunai, dariau pas Ricarda tik man bedos su juo nebuvo. Zmogus pasneketi megsta ir siaip malonus bendravimas buvo.

    Del PCM tikriausiai kaip tu ir sakai, uzsiblokuoja.

    Cia tokis video:

    http://www.youtube.com/watch?v=xyeHKKe2z0Q

    bet man nepadejo

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.