Home Forums Akumuliatoriai / valdymo sistemos / įkrovikliai kur perkat akumuliatorius?

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 94 total)
  • Author
    Posts
  • #9897
    mixed
    Participant

    Reikia zoliapjovei akumo 36v 5-10ah. ziuri aliexpres bet nelabai pasitikiu kinieciais http://www.aliexpress.com/item/-/1991335637.html.
    galit patarti kokiu patikrintu pardaveju?

    #9898
    aleksanderis
    Participant

    Geriausias http://www.pingbattery.com/

    • This reply was modified 9 years, 1 month ago by aleksanderis.
    #9929
    Linas
    Participant

    36v 10.5ah panasonic (4C max iskrovimo srove) celiu akumas su plastikiniu celiu tvirtinimo korpusu, analogisku siam:
    ir paprastu 15A bms kaina ~200€ zinoma galimos ivairios konfiguracijos
    linas.kr (eta) gmail.com

    #10385
    arturasr
    Participant

    Atnaujinsiu temą, nes planuoju įsigyti celių LiFePo4, 16vnt. EclipseBikes.com – ar teko susidurti, headway 10Ah? Litrade.de šiuo metu neturi, bet gal turės, tik neaišku kada ir ar apsimoka laukti. Labai neblogai būtų http://www.lifepobattery.eu/en/lifepo4-cells/25-lifepo4-battery-cells-32v-14-ah.html, bet vargu ar rasčiau kur butent tokių. (parduoda min 100). Masčiau apie prizmatines, bet sumetus visus siuntimus ir pnš, gaunasi headway kaina, na ir linkstų link jų.
    Ar turėsite kokių patarimų, kur patys perkate celes jei naudojat LiFe?
    Beje 26650 ir pnš netinka nes neturiu galimybės susivirint…

    • This reply was modified 8 years, 11 months ago by arturasr.
    #10387
    Šarūnas
    Keymaster

    Virinimo paslaugą galėčiau suteikti. Gal net ir visą baterijos sprendimą pasiūlyt. Parašyk ko reikia: sarunas prie e-motion taškas lt.

    #10388
    Nerijus
    Participant

    headway esu pirkęs per aliexpress 38120s – ju ir virint nereikia . Naudoju kai kurias kelis metus -kitas dar ilgiau , kol kas viskas gerai . Mano manymu dviračiui jos gerai jei akumas iki ~1,5 kwh (gabaritai , svoris).

    #10389
    vvaldasv
    Participant

    Aš visada perku iš http://www.ev-power.eu/LiFePO4-small-cells/ , ateina iki namų per 5 dienas. Kokybe nesiskundžiu :)

    • This reply was modified 8 years, 11 months ago by vvaldasv.
    • This reply was modified 8 years, 11 months ago by vvaldasv.
    #10392
    arturasr
    Participant

    Su mokesčiais iš ali daug brangiau gausis, dar ir keliauja ilgai. O su tom prizmatinėm tai būčiau jas ėmęs, siuntimas tik nepigus. Ir baterijos voltage pasididinau tai nei šis nei tas gaunas, ar pakanka galios? vienas mažiausių discharge rate iš matytų. Dar buvo kilus mintis dvigubint iš 8Ah į 16Ah, nes gera kaina, bet žiūriu jau pakilo :) ir dar šiaip tempiu laiką, laukiu kol euras pakils :)

    #10399
    vvaldasv
    Participant

    Arturai r, be reikalo tempi laiką laukdamas. Euras dolerio atžvilgiu dar labiau kris ir tai vyks iki 2016m rugsėjo pabaigos. Bus kaip su Vagnorkomis (talonais). Jei šiandien daikto nenusipirkai – ryt mokėsi dvigubai.
    Citatos iš straipsnių:
    -Europos Centrinis Bankas (ECB)oficialiai paspaudė pinigų spausdinimo mašinos įjungimo mygtuką. Tokiu būdu ECB didins savo balansą bei į rinką išleis naujai sukurtą pinigų masę 1 trilijoną eurų.
    -Antra, silpnėsiantis euras brangins importuojamas prekes, taigi augins infliaciją, kartu dėl tos pačios priežasties augs euro zonos gamintojų konkurencingumas.-

    Išvada tokia: kuo ilgiau lauksi – tuo mažiau celių už tą pačią eurų sumą nusipirksi.

    • This reply was modified 8 years, 11 months ago by vvaldasv.
    • This reply was modified 8 years, 11 months ago by vvaldasv.
    #10402
    arturasr
    Participant

    Taigi, panašu jau pražiopsojau “galingą” pirmadienio pakilimą :) Faktas, kad prieš metus buvusio santykio nesitikiu :)
    Neįtemą, gal kam teko iš bmsbattery siųstis? noriu stipinų 12G, nežinau api’pvm’ins ar ne, kaina 8 usd bet siuntimas 30 :) Šiaip gal dar kam reiktų, berods už pora komplektų siuntimas nesikeičia.

    #10403
    Šarūnas
    Keymaster

    Stipinus siūlau pažiūrėti ebay – gal bent siuntimo kaina žmoniška bus. O su bmsbattery visada problemos kyla.
    Euras aišku problema, bet dėl jo ateities visokių nuomonių yra.

    #10404
    arturasr
    Participant

    yra ali custom ilgio ~15usd+free shipping, bet iki poros mėn laukt:) šiaip jei per mėn gaut tai jau tiktų. Dar variantas ir Eu tiksliai neprisimenu, tiek kad panašiai gaunas kaip iš bms, bet jei reputacija nekokia, ieškosiu dar.
    Dėl Euro jo, nematau kur čia smigt labaiu, bet jei jau taip tikrai žinotume, kad kris tai čia visi dolerius pirktume vietoj batareikų :D

    #10408
    Nerijus
    Participant

    esu pires is bms battery krovikli 48 v 18a kol kas viskas gerai su juo atlaike pernykštę kelionę į Latviją . Šarūnai įdomu kokios su tuo bmsbattery problemos .

    #10409
    Šarūnas
    Keymaster

    Su bmsbattery bėdos prasideda sužinojus siuntimo kainą, na ir išsisukinėjimas problemos atveju. Pakeitimo ar refundo galima nesitikėt… Tik labai gerai jiems paaiškinus paypal taisykles galima kažko tikėtis.

    #10415
    Mirtingasis
    Participant

    Aš pirkau iš šio pardavėjo tik kad 48v akumus, praardžiau akūmą tai celės pagal užrašus ir skaičių atitiko talpą, atsiuntė be problemų, brolis jau virš 1k km pravažiavo kolkas be problemų, jei reiktų 48v tai planuoju dar siūstis ne vieną, gautūsi jaučiamai pigiau, įmečiau linką 36v:
    http://www.aliexpress.com/store/product/fast-TNT-EMS-shipping-5pcs-lot-New-Rechargeable-36V-10Ah-Li-ion-Battery-with-BMS/806274_1761930004.html

    #10416
    Mirtingasis
    Participant

    Kitos nebrangios celės apie kurias mastau bet dar nebuvau užsakinėjęs iš jų:
    http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-E-car-battery-cell-3-7v-35ah-8-10c-high-discharge-rate-battery/1918051037.html

    #10419
    arturasr
    Participant

    va čia tai gautųs padori baterija, kaina tik įtartina net.
    Dabar kolkas jau nebereikia, vakar spejau užsakyt.

    #10420
    agniusm
    Participant

    Kitos nebrangios celės apie kurias mastau bet dar nebuvau užsakinėjęs iš jų:
    http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-E-car-battery-cell-3-7v-35ah-8-10c-high-discharge-rate-battery/1918051037.html

    Atrodo kaip Nissan Leaf modulių atrabotkė. Pažiūrėk kaip tabsai prisnargliuoti. Žiaurus vaizdas.
    Apie Victpower galiu tik patylėti, keli užsakymai, visi su problemom. Labkai gerai tinka – skūpus moka du kartus.

    • This reply was modified 8 years, 11 months ago by agniusm.
    #10422
    Mirtingasis
    Participant

    agniau, sutinku su tavimi ir tuo pačiu ne,
    jei skaičiuojant raionaliai tai, elektrinis kolkas apsimoka tik koks motoroleris ar dviratukas, ir iš nebrangių komponentų, jei iš brangių tai pilna alternatyvų, benzininiai motoroleriai bei motociklai, aš turiu elektrinio tranto visokio bet jau dairausi normalaus motociklo, yra minusų bet pliusai nenuginčyjami, su elektra neskūpus moka 3 kartus o kiti vazinėja ant benzo :)

    #10423
    agniusm
    Participant

    Kol kas elektrinis neapsimoka visai jei žiūri iš finansinės pusės, kita vertus igyta patirtis konstruojant, tylumas, terlionių nebūvimas su tepalais, degalinių nelankymas man atsveria, be to man asmeniškai kvaila naudoti TP kurios yra neefektyvios ir energija švaistoma šilumos pavidalu veltui. Galimybių kol kas nėra, bet jau senai važinėčiau elektromobiliu.
    Tevas mano nenulipa nuo keturračio krapštymo, mato kokį aparatą darau broliui ir mato kiek aš neturiu rūpesčių su savo dviratukais ir seilą varvina.
    Kalba buvo apie akumuliatorius ir perkant iš tokių victpower galiausiai sumokėsi kelis kartus ir tam pačiam pigiam dviratukui. Faktas vienas kaip blynas – netaupyk akumuliatoriaus sąskaita!

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 94 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.