Home Forums Mūsų projektai / susitikimai licio akumulaitoriaus gaminimas

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 54 total)
  • Author
    Posts
  • #15556
    Mantas556
    Blocked

    14s3p o kad cia tiek mazai celiu tai ar negali atsitikti taip kad celes neatlaikys apkrovos

    #15557
    sopkis
    Participant

    Taigi tau jau aiškino – imi 30-50% nuo gamintojo rekomenduojamos maksimalios srovės ir laikys. Bet man atrodo kad tu mus arba trolini, arba svajones rašinėji, o nieko nesusirinksi, nes labai jau nepastovios tavo mintys. Tai litį naudotą imi, poto šviną, dabar jau vėl litis, bet klausimus tuos pačius vėl uždavinėji. Aš tau jau siūliau – paskaityk forumus ir žinosi ką rinktis, ir nereikės tų pačių klausimų n-tajį kartą uždavinėti, nes pabosti kartoti tuos pačius atsakymus kas metus.

    #15558
    Mantas556
    Blocked

    as tik noriu paklausti ar kaip agniusm sake kad man uztektu 42 celiu kad pasidaryciau 14s3p akumuliatoriu ir ar jis neperkais ir nedinks talp celiu

    #15559
    agniusm
    Participant

    Jau atsake Aurimas. Vaziuosi max 15a ir laikys. Jei nori 1kw, negalvok kad tai nekainuos. Apskritai tai jauciasi kad viska reikia sukramtyt ir idet i burna. Daro zmogus akumuliatorius, pasakyk kiek nori nuvaziuoti, kokia galia or greiciu, tau jis pasakys kiek kainuos pagaminti, susimokesi ir turesi nesnis to ka skaitom atrodo, kad nelabai la ir pasigaminsi savo jegom jei negali issistudijuoti elementariu dalyku, o ir nariai parase visa reikiama informacija. I am out

    #15566
    Mantas556
    Blocked

    kodel negalima lituoti celiu o reike jas virinti su nikelio plakstelem

    #15567
    Tom
    Participant

    Todel, kad gali perkaitinti ir taip sugadinti ja.

    #15568
    Mantas556
    Blocked

    na tai tada reiske kad pirksiu licio celes o kur man gauti ta imaute plasmasine kur pakaitina aptrauke akuma

    #15569
    Šarūnas
    Keymaster

    Man čia paskaičius kvepia gaisru… Labai rekomenduoju geriau sumokėti kiek daugiau, bet iškart nusipirkti jau pagamintą bateriją, su korpusu ir BMS. Darydamas pats beveik garantuotai ką nors sugadinsi. O rizika labai didelė: kadaise sekiau mėgėjų sukeltus gaisrus ir buvo labai daug sudegintų namų. Toli ieškoti nereikia, ne vienas forumietis galėtų pasigirti tokia patirtimi.

    #15571
    Mantas556
    Blocked

    o tai jegu kaska netaip padaryciau tai jis uzsidektu per pirma krovima ar kad ir po puses metu ar dar tik sujunginejant celes

    #15572
    Šarūnas
    Keymaster

    Visi trys variantai.

    #15576
    Canis
    Participant

    Mūsų laikais sakydavo, darbuotojo kvalifikacija, proporcinga sugadintų detalių skaičiui. Gesintuvas visad prie šono praverstu, dėl viso pikto….. Man tai užteko darant stroboskopą elektrolitinį kondiką klaidingai pajungti, kad rimčiau radiotechnikos darbus pradėčiau vertinti :)

    #15595
    Mantas556
    Blocked

    tai as cia sugalvojau nusipirkti 6celiu 11.1 4000mah loptopu akumu nauju viso78 celes
    tai pasidarysiu 13s6p akuma tai manau jeigu tikrai tiks tai kita savaite uzsakysiu

    #15596
    Mantas556
    Blocked

    ir dar gal galit pasakiti kaip apskaiciuoti kiek viena cele turi amperu pvz 6celiu 11.1v 4000mah akumas laptopinis

    #15597
    Mantas556
    Blocked

    ir gal jau is tokio akumo eis imt 1kw ir 26.7a

    #15598
    Aurimas
    Participant

    Mantai kam taip kvailai apsimetinėti? tikrai pats žinai, juk parašei 6 celes po 3,7v tai viena cele 2ah.
    Su tokia konfigūracija ir šitais akumais pamiršk apie 1kw variklio pajungima, nes spėju akumai labai ilgai gulėjo tai bus prarade savo galinguma ir loptopuose dedamos celes su max 1-2c iškrovimu.

    P.s. ir aš neįsivaizduoju kaip su tokiom savo žiniom sugebėjai susitverti kitus akumus apie kuriuos minėjai.

    #15599
    Mantas556
    Blocked

    bet gi kompu akumus is parduotuves naujus pirksiu jei gi nenaudoti

    #15600
    Mantas556
    Blocked

    ir tie akumai buvo mazi tai ten ziniu kaip ir daug nereikejo nes jungdavau vos 120w varikliuka

    #15601
    Aurimas
    Participant

    ir po kiek tu juos žadi naujus pirkti iš parduotuvės?

    #15602
    Mantas556
    Blocked

    uz akuma 3.7eur o siuntimas 5.67eur

    #15603
    Mantas556
    Blocked

    beja akumu firma asus

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 54 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.