Home Forums Mūsų projektai / susitikimai # Meet 2k17 #

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 50 total)
  • Author
    Posts
  • #16173
    Šarūnas
    Keymaster

    Vasara už kelių dienų. Žinant mūsų tempus, gal laikas pradėti planuoti susitikimą?
    Ar būtų idėjų?

    #16176
    karpis
    Participant

    2016 ir Kauno r., tai neprisikviečiau per forumą nieko :), galiausiai 2017 pavasarį buvom tik su Nerijum susitikę, ir link mano siūlytos raketų bazės Karmėlavoje nuvažiavę (gal vėliau įkelsiu foto).
    2K17 susitikimas-kur, turbūt Vilniuje?

    #16177
    Tyro
    Participant

    Pernai mano dviratis dar nevažiavo, šiemet jau galiu dalyvauti pilnu frontu. Ribotų nebent tai, kad turimas įkrovėjas įkrauna akumą per 6val. Tačiau jeigu važinėtume cruisinimo greičiu kaip užpernai, tai energijos pakaktų su kaupu net ir su vienu įkrovimu.

    Naujų idėjų nepasiūlysiu, bet senesnės idėjos, kad važiuoti kur nors dviračiams pritaikytais keliais ar miškeliais ir finale išsikepti mėsytės man jau būtų geras planas :) Miestas Vilnius, Kaunas, ar kokia nors trečia, dviračiams pritaikyta vieta. Kaip pvz. galėtų būti Birštonas, Rumšiškių Lietuvos liaudies muziejus – abiejuose daug vietų kur apkeliauti vaikštant užtruksi o dviračiu apvažiuoti būtų pats tas, ir šalia vanduo, Rumšiškėse ir apžvalgos bokštas yra.

    Važiuojant per Rumšiškes įveikiamu atstumu yra Kruonio HAE. Į vidų patekti nepavyks (ekskursijos tik darbo dienomis, reikia registruotis iš anksto), bet galima privažiuoti pasižiūrėti vamzdžių)
    https://www.google.lt/maps/dir/54.8664413,24.2023777/54.8018414,24.245374/@54.8370678,24.2220861,14.56z/data=!4m9!4m8!1m5!3m4!1m2!1d24.224972!2d54.8459457!3s0x46e71579b8b81f79:0xcb665e4ba50c8afa!1m0!3e2

    • This reply was modified 6 years, 10 months ago by Tyro. Reason: Kruonio info
    • This reply was modified 6 years, 10 months ago by Tyro.
    #16180
    Nerijus
    Participant

    Jjei važiuot iš Rumšiškių link Kruonio He keliu galima užsukti link Mergakalnio (je neklystu ten yra ir poilsiavietė), Lašinių piliakalnio.

    Apžvalgos bokštas yra Rumšiškių muziejaus teritorijoj

    #16181
    Nemirtingasis
    Participant

    Dviračių takų nelabai žinau, bet jei bus kur netoliese tai manau sudalyvausiu ir aš, Rumšiškės – Kruonis man tinka, maždaug kokiai dienai (mėnesiui) planuojat ?

    #16213
    miunchy
    Participant

    Jeigu meetas butu Vilniuje ar apylinkese as mielai sudalyvaučiau.

    #16223
    karpis
    Participant

    Iki Rumšiškių, palaikant susitikimo idėją, turbūt atvažiuočiau. Geriau
    žinoti datą iš anksto. Organizavimo šiais metais pats negaliu užsiimti.

    Toliau Rumšiškių-tai pats turbūt nevažiuočiau, dėl to kad ir pajėgumai
    ir akumuliatorių talpa, pas visus skiriasi. Važiuojant grupėje-reikia
    derintis prie mažesnių/lėtesnių, nežiūrint kad kažkas turi daugiausiai
    WH ir KM/H. 2.Tas kelias iki Kruonio HE gana nesaugus-siauras ir be
    kelkraščių, ar tai jie žvyro. O automobiliai pralekia 90-100km/h greičiu.
    Palinkėčiau būti labai atsargiems su dviratėm transporto priemonėm keliuose,
    ypač kai neseniai įvyko mirtinas įvykis draugo su motociklu Kaune, aplinkybės
    nėra iki galo aiškios.

    #16224
    karpis
    Participant

    įkeliu laikinai (gal ir ne) mūsų su Nerijum susitik. 05.14. Karmėlavos raketų bazėje (dar yra foto ir su Leninu ;)

    taip pat kaip alternatyvą galiu pasiūlyt 2016m. siūlytas vietas (kryptis: Karmėlava, iki, tarkim Jonavos). Kelias tai žymiai saugesnis iki Jonavos (naujas lygus asfaltas, ir platūs kokių 2-2,5m asfaltuoti kelkraščiai). Taip pat galima iki/iš Jonavos keliu palei Nerį (žvyrkelis ir asfaltas, bet nėra didelio eismo)

    FOTO

    • This reply was modified 6 years, 10 months ago by karpis.
    #16474
    karpis
    Participant

    Kaip su tuom 2K17 susitikimu bus? Šiaip, ryt dieną važiuoju beveik į tą pačią vietą prie Kauno marių, kur buvo 2K15 susitikimas. Greitu laiku yra planas ir pro Rumšiškes, aš savais keliais toliau, bet suplanavus-galima susitikti.

    #16477
    Tadas
    Participant

    As pro ta vieta 2-3 kart savaitej pravaziuoju kai geras oras buna.Tiek kad i darba ir is darbo o pasivazinet nelabai yra laiko.

    #16478
    karpis
    Participant

    Tai galima kada susitarus ir susitikti, aš beje irgi dažnai neturiu laiko, tai nesiimu organizuoti, galima kada ekspromtu parašyt kas kur važiuoja, jei kas norės-prisijungs. O kokiu aparatu pats dabar važiuoji? Susitikus ir yra įdomu pamatyt ką kiti vairuoja, elektrinio.

    Beje čia vienas bajeris? -alternatyva :D biski pavojinga ne tik sau bet ir aplinkiniams.. (kadangi netinka kurt nauja temą ne apie E.transportą:
    https://www.youtube.com/watch?v=_O4mw0OMukE )

    #16526
    Tyro
    Participant

    Nemačiau kada parašei čia. Aš už susitikimą, galiu įvairiom savaitės dienomis, savaitgaliais rečiau būnu laisvas.

    #16529
    Tadas
    Participant

    Ryt rodo gera ora tai tureciau buti petrasiunuose su dviratuku iki 5 vakaro.

    #16530
    Nemirtingasis
    Participant

    Aš rytoj galiu nebent iki 16val. užporyt ar kitom dienom galiu beveik bet kada darbo metu, šiuo metu savaitgaliais ir po darbo esu labai užsiėmęs, savaitgaliai atsilaisvins tik už kokio mėnesio, kaip jums metas darbo metu ?

    #16532
    karpis
    Participant

    Aš ryt-poryt-šeštad. negaliu, išvykstu. O darbo d. iš principo galima, susiderinus laiką. Kitą sav. greičiausiai važiuosiu į Rumšiškes, galim iki ten, arba susitarus pačiose Rumšiškėse susitikt.

    #16537
    Tyro
    Participant

    Prie jūsų pasiderinčiau. Šią savaitę neišeina, kitą savaitę darbo dienomis galiu beveik bet kurį vakarą. Savaitgalis užimtas.

    #16538
    Nemirtingasis
    Participant

    Kaip suprantu tai man ir daugumai geriausia būtų kitą savaitę !? aš manau reikia planuotis kitai savaitei.

    #16549
    miunchy
    Participant

    Vilniečiai, gal ir mes koki meet’a padarom, o tai tuoj žiema presides…?

    #16550
    Mi
    Participant

    Jai yra norinciu galim daryti kita savaitgali.

    #16555
    miunchy
    Participant

    Mi, jei orai leis organizuojam, galiu pasiulyt Vingio parkas- Žalieji ezerai maršruta, puikiai žinau vietove. Tiesa, jei ne paslaptis koks tavo konfigas?

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 50 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.