Home Forums Motorai / perdavimas Motoras dviračiui

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • #2025
    Servis
    Member

    Sveiki Chebryte!!

    Norėjau jūsų paklausti apie šį motorą http://www.ebay.com/itm/500W-24V-DC-26-7A-electric-motor-for-scooter-bike-go-kart-minibike-or-quad-/160968006241?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item257a70da61

    Gal kas bandę šį motorą dviračiui? Koki maksimalų greitį galėtų išvystyti?

    Man pradžiai tokio reiktu,bet reikalinga jūsų nuomonė.

    Ačiū iš anksto :)

    #5505
    agniusm
    Participant

    Su iprastu ratu nezinau, bet gali pasidaryti skaiciavimus remiantis siuo projektu: mPICAXE-08M

    #5506
    Paulius
    Participant

    Atsakau: tikėtis gali <40km/h prie labai gero perdavimo ir vėjo į nugarą (neminant) :) Mano galingesnis. Išspaudęs maks ~60km/h buvau, bet važiuoti tikrai nemalonu, nes perdavimas greičiui, tikrai netinkamas traukos atžvilgiu. Sistemą parduodu, užmesk akį: NUORODA

    #5507
    rtl
    Participant

    Turiu du lygiagriaciai sujungtus kolektorinius 24v 200w variklius MY1016 (asys sujungtos vienu velenu) .

    Noriu panaudoti turima 250w kontroleri , skirta vienam tokiam varikliui.

    Kas ivyks, pajungus du variklius ?

    #5508
    rtl
    Participant

    Paklausiu konkreciau :

    Ar padides tikimybe sudegint kontroleri pajungus du variklius ?Mano galva neturetu- juk kontroleris riboja srove,

    vadinas pajungus nors ir 10kw apkrova, atiduos savo 250-300w , tuo apsaugodamas pats save.

    Kitas dalykas – kas bus su ratui perduodama galia ?

    Tarkim, vienas 24v 200w motoras isvysto savo nominala prie 8A , o siuo atveju – du lygiagriaciai dalinsis kontrolerio duodamus 11-14A .

     

    p.s. du varikliai panaudoti del konstrukcijos ypatumo, o ne siekiant dvigubos galios.

    #5509
    aleksanderis
    Participant

    Varikliams bus lengviau, abudu pasidalins siluma ir srove, o valdiklis riboja srove tai jam visai vienodai ka drivint, nors ir lempute.

    #5510
    rtl
    Participant

    Bandau jungt, ir tikiuosi kad uzrasas “250w” ant kontrolerio korpuso reiskia ribojama srove, o ne momenta kada is jo parauskta dumai :)

    #5511
    rtl
    Participant

    Ar rezistorius R21 atlieka sunto, ribojancio srove vaidmeni ?

     

    Nuotrauka0140-vi.jpg

    #5512
    Martynas
    Participant

    nemanau nes jo varža 75 omh, šunto varža dažniausiai matuojama miliomais ir turėtų būt panašu į link tie du vielos gabalai viršuje kairėje; geriau matosi čia link2

    #5513
    Šarūnas
    Keymaster

    Šitas rezistorius dalyvauja žemesnės įtampos, reikalingos logikai, stabilozavimo procese.

    Beje, šuntas pats savaime srovės neriboja, jis tik konvertuoja ją į įtampą, kad galima būtų matuoti.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.