Home Forums Elektronika / programavimas Navitas TMP-400 valdiklis

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Posts
  • #12376
    agniusm
    Participant

    Buckis padėjo UK nusipirkti šį valdiklį. Didelis dėkui jam už tai. Kaina buvo gera, bet jie matyt buvo pritaikyti kažkam kitam. COM prievadas uždengtas dangteliu ir nebuvo aišku ar jis ten iš vis yra. Teko išsirinkti ir pažiūrėti kaip atrodo viduriai. Problema ta, kad jo programavimui reikalingas 250usd kainuojantis kabelis. Kai nupirkau, užsisakiau generic pigų can adapterį, o gal veiks:)
    Kol kas progreso jokio, tik kelios nuotraukos:

    #13020
    Linas
    Participant

    as pora tokiu i smarta idejas, greiti isvysto iki 100km/h :) zinoma nera sportinis variantas, bet miestui tinkamas, beje jei kam reiks turiu ir keleta pardavimui.
    Agniau, turiu ir programavimo kabeli jei reiktu kazka pakoreguoti…

    #13021
    agniusm
    Participant

    Dar neturiu į ką įdėti. Nupirkau nes labai nebloga kaina ir kažkam tikrai prisireiks. Ar bandei regeneraciją ir precharge funkciją? Tos man labiausiai patiko, dar vienas pliusas, kad akumuliatoriui išsikraunant ir krentant įtampai reguliuoja greitį.

    #13022
    agniusm
    Participant

    Tiesa Linai, kaip manai ar negalima būtų nuskaityti kokie duomenys išeina iš to Navitas adapterio, kaip jie tuos duomenis pakeičia ar užkoduoja?

    #13023
    Martynas
    Participant

    gan keistai tas vargšas laidas prikabintas atrodo, ką jis daro? genuine bodge?:D

    #13024
    agniusm
    Participant

    Aš manau, kad šie valdikliai buvo custom užsakymas kažkam, dėl to su tokiu laidu.

    #13025
    Buckis
    Participant

    tas laidas taip ir turi but, beto ju keletas, greiti mazina ir perkaitus valdikliui, su 7 leaf celem as isibegeju iki 60mph toliau kelio pritruksta, stabdymui. kiek laido nuoma kainuoja, nors man paprasciau pas pardaveja nusiusti

    #13026
    Buckis
    Participant

    Seip gal ne i tema bet, sitas valdiklis pas mane prijungtas prie agni 95r stipriai kaito variklio uzmaitinimo laidai nepamenu kvadraturos bet tilpdavo gyslos i 10mm vamzdeli, laidas buvo 90proc aliumas 10proc varis, tokie patys ir nuo akumo iki valdiklio, zodziu dabar pasgaminau 70 kvadr. laidus iki variklio nuo valdiklio.

    ar reiktu sunerimti ir apie akumo laidus? nes ju patikrinti neturiu galimybes labai trumpi ir daug apsaugu uzdeta konstrukcijoi. suprantu kad 70kvad laidas kaip ir per riebus bet taip jau gavos

    #13027
    agniusm
    Participant

    As susidejes 35mm^2 suvirinimo laidus, nesyla visai.

    #13028
    Linas
    Participant

    precharge nebandziau, o regeneracija neveikia pas mane nes varikliai series wound…

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.