Home Forums Skelbimai Nissan Leaf neadytas akumas pardavime

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 56 total)
  • Author
    Posts
  • #16064
    minde28383
    Participant

    Sveiki,
    gal kam aktualu. Atsirado skelbiu lt / autopliuse’e skelbimas. Paruodada visa neardyta Nissant leaf akuma, minejo 9 tukst. pravaziuota.

    Mane domintu tik 8 moduliai is sito viso akumo, bet pardavejas akumo neardo ir atskirai packu neparduoda.

    #16065
    Tyro
    Participant

    Nežinau ar aš vienas toks, bet tikėčiausi kad rašydamas apie skelbimą įdėtum ir nuorodą :)

    #16067
    sopkis
    Participant

    Nežinau ar aš vienas toks, bet tikėčiausi kad rašydamas apie skelbimą įdėtum ir nuorodą :)

    Nuoroda tai galima ir susirasti, bet kodėl kainos neįdėjo? Nes panašu kad skambinosi, žino kiek visas kainuoja ir kiek modulio kaina gaunasi, o dabar reikia traukti tą informaciją.

    #16068
    andriusk
    Participant

    Skambinau ir aš prieš savaitę. Kaina 2500 eur (gaunas 52 eur/vnt isigijimo savikaina). 9000myliu lygu 14400km (tikėtina, kad pardavėjo sažinė nėra krištalinė ir rida yra didesnė. Kraunant akumą kas 120 km gaunas 120 ciklų. Kažinkokia galėtų būti talpa?

    #16069
    sopkis
    Participant

    Talpą sužinosi tada kai pamatuosi, nes ją ne tik rida įtakoja. Pas estus vienas Leaf´as jau 300000km nuvažiavęs, ir dar gyvas.

    #16071
    minde28383
    Participant

    gera kaina? Gal dar kiek nusideretumem.
    Galim pirkti ir issidalinti modulius? Man 10 reiktu. Yra norinciu daugiau? Kas kiek paimtu moduliu?

    Pasiruosusiu pirkti “sia diena” yra?

    #16072
    ramus
    Participant

    Pagal kaina ir mylias visko gali, kad ir as tam paciam skambinau. Tiesa cia kazkur po nauju metu. Tai jei tas pats idomu kokios jo laikymo salygos buvo…

    #16144
    Giedrius
    Participant

    Mane ir domina, 5 moduliai.

    #16145
    minde28383
    Participant

    Labas Giedriau,
    Kol kas tik mes du norim pirkti.

    As planuoju 8is deti i skuteri.
    Tu paimtum 5 modulius.

    Taigi dar 35 moduliu laisvu. Reikia kam?

    #16162
    ilgas
    Participant

    Sveiki, jeigu talpa artima naujoms – paimciau 6 modulius.
    Kiek teko ieskoti leaf moduliu – ju paklausa visada yra, tik pasiula nekokia. Klausimas kas uzsiims ir paleis visa baterija dalimis ir patikrinti talpa.

    • This reply was modified 6 years, 11 months ago by ilgas.
    #16201
    Aurimas
    Participant

    sveiki,
    aš irgi paimčiau 5 modulius ir galėčiau patikrinti talpa.

    #16202
    Linas
    Participant

    pazystamas greitu laiku gaus 2013m su ~30k km rida, masina be greito ikrovimo, tad akumai bus sveikesni nei su greitu krovimu. nusidevejima galesiu suzinoti veliau.
    man jis su parsivezimu ir isardymu atsieitu apie 57 uz moduli, tad jei susirenka kas noretu imti galime bandyti dalintis, kas ima pirkimo metu tada butu po tuos pacius 57, o jei veliau tada +5 uz moduli, ka manote?

    #16205
    ilgas
    Participant

    Linai, planas geras. Reikia info dėl talpos ir galima priimti galutinį sprendimą.
    Preliminariai man gali skaičiuoti 7vnt. Jeigu riekės greitos komunikacijos 86773957du

    #16207
    Tyro
    Participant

    Tikrai aš negriausiu jūsų plano ir sprendimus priimkite patys. Tik pažiūrėčiau į tai ir iš pardavėjo perspektyvos:

    Klausimas kas uzsiims ir paleis visa baterija dalimis ir patikrinti talpa.

    ir

    Reikia info dėl talpos ir galima priimti galutinį sprendimą.

    Jeigu pardavinėju akumą su N tūkst. km. aš ir sakau kiek jis padėvėtas – n tūkst. km. Ir neleisčiau skersti mano akumą, iškraudinėti kad pamatuoti talpą. nes po to kai vėl viską sujungsi į krūvą kol subalansuoti 30 Ah tai tikrai užtruks ir ne kiekvienam tai padaroma. Arba ieškosi “durniaus” kuris nupirks visą akumą, paskers ir matuos talpas. Ir iki tol nežinos ar ims “gudresni” iš jo tą akumą ar jis galės juos po stalo koja pakišti kad šis nesiūbuotų – sukiš pinigus ir prisiims visą riziką kai gal kiti pasiplaus kai testas parodys prastesnius rezultatus.

    Linas dabar siūlo akumus kurie naudoti 2013m. mašinoje be greito įkrovimo, pravažiuoti 30k km kas yra tikrai pliusai o ne minusai. Ir belieka pirkti arba ne. Kurio siurblį pirkdamas laužyne jį išbandai visaip kaip įmanoma, su kuru, sumontuotą ir pan? Arba kokius kuro purkštukus. Manau, kad ne. Pasižiūri į tą purkštuką, į auto iš kurios išimtas, pasklausi kodėl ta auto nevažiuoja ir priimi sprendimą su rizika. Tik čia rizika mažesnė, nes tas akumas tikrai veiks. Tik gal vietoje 33Ah turėsi 28Ah. Bet pagal kainą ir Ah vistiek būsi pliuse.

    #16208
    Giedrius
    Participant

    Planas man tinka, man reikia 5 modulių.
    Manau visų, čia rašančių, tikslas – įsigyti kuo sveikesnių modulių.

    #16209
    Aurimas
    Participant

    man taip pat tinka ir imsiu 5 modulius.

    #16239
    Spruklys
    Participant

    Jei kam reikia moduliu po 35Eur

    Parduodu Nissan Leaf modulius po 40Eur

    #16241
    Šarūnas
    Keymaster

    Nekritikuoju, bet smalsumas nugalėjo: kaip ten gaunasi, kad celės yra 32.5Ah, bet prisuka po 22.5Ah?

    #16242
    Spruklys
    Participant

    Nu gi specifikacijos tai nauju celiu surasytos

    #16243
    Šarūnas
    Keymaster

    Na tą suprantu, bet kaip su 40k rida baterijos sugeba visiškai nusidėvėti? Laikoma, kad baterija yra pilnai nusidėvėjusi, kai likutinė talpa yra 80%. O šiuo atveju likutis 67%…
    Tokį nusidėvėjimą teko matyti tik po iškrovimo iki 0V ir prievartinio įkrovimo po to.
    Ar čia įprastas reiškinys leafui?

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 56 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.