Home Forums Skelbimai Paspirtuko kūrimas,

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #17582
    arminasc
    Participant

    Sveiki, ieškau savamokslių ir ne tik, išmanančių elektrinių paspirtukų, motorolerių ar el. dviračių subtilybes. Norėčiau pasikonsultuoti, gal net pasiūlyti bendradarbiavimo galimybes. Parašykit asmeninę žinutę su kontaktais, susisieksiu ir aptarsim detales.
    Paprastai kalbant ieškau žmogaus, kuris galėtų apsiimti sukonstruoti padorų paspirtuką, vystyti jo masinę gamybą arba bent jau suorentuoti ar įmanoma pakonkuruoti su Kinija.

    #17591
    agniusm
    Participant

    Vargu ar gausis pakonkuruoti su kinais. Rinka perpildyta tokiais dalykais. Kinam paprasčiau, pas juos visi komponentai yra vietoje o ir custom detalės kainuoja daug pigiau. Kai pavizdys, reikėjo štampo nedidelėm detalėm štampuoti, Lietuvoje 3000€ Kinijoje 800$. Prie to dar pridėk logistiką ir konkurencigumas nuplaukė.
    Vietoje manau reikia gaminti nišinius produktus turinčius patikimumo vertę. Visvien pilka masė renkasi pagal kainą

    #17592
    Šarūnas
    Keymaster

    Jei trumpai, neverta.

    #17593
    Tadas
    Participant

    Jau vien pagal forumo aktyvuma galima spresti kad savadarbiai projektai neapsimoka finansiškai.Baigėsi tie laikai kai kinai štampavo toki mėšla kad važiuot nesinorėjo.Paskutinis mano projektas(elektrinis lengvas mopedas) kainavo man apie 2.3k(neskaitant mano paties vargo) o uz 2.8k galima nupirkt kiek sunkesni super soco ts ir nei piršto nepajudinant važinėtis legaliai sau.Nebent kažka virš 10kw nominalios galios gaminti tai dar liks kažkiek logikos nes ten jau kainos žiaurėja bet vėlgi kalba eina apie naudojima bekelėje arba esat sadomazo ir norit kovot su tuvlitos vėjo malunais.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.