Home Forums Mechanika / konstrukcijos Priekine sake

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • #1861
    agniusm
    Participant

    Gal kas gali patart nebloga priekine sake (suspension) isskyrus White Brothers Rc80

    Ir meks carbon

    Dekui

    #3638
    Šarūnas
    Keymaster

    Reikėtų daugiau duomenų, ko tikiesi iš šakės. Pvz. man, Marzocchi Shiver DC yra nebloga.

    #3639
    agniusm
    Participant

    Sveikas Sarunai. Dekui, zinau, pasirinkimo tavo patarto lygoje pilna, man reikia sakes 20ties coliu ratui, t.y excactly, tas kurias as vardinau butent tokios ir yra, pirma isvis pagal atsiliepimus l. gera bet kaina man aukstoka antra truputi prastesne, kaina zemesne, bet visvien auksta. Daugiausiai kiek galiu skirti yra 200 baksu. Dekui

    #3640
    agniusm
    Participant

    Yra tokia rst capta 20 bet kazkaip atsiliepimai nelabai kokie, eiga tik 45 mm, gal man ir nereik kazin ko kai ant lygaus kelio mano aparatas bus skirtas???

    #3641
    Šarūnas
    Keymaster

    Po teisybei nelabai aš tose šakėse gaudausi, pats pasikliaunu atsiliepimais internete… Bet žinau, kad RST yra bene žemiausios klasės brendas. Aišku geriau už noneimus visokius, bet neypatingai.

    #3642
    Tadas
    Participant

    Taip Sarunas teisus del RST bet kad Dart1,2,3 yra lygiai tos pat klases ir dar suntour irgi tas pats.Manau kad plentui parkui kai vazinesi lygiu keliu tai nereik nei tos eigos po 10+cm nei dar kazko..Aktualiau kas megsta krosa ar didesniu nei 50km/h greiciu planuoja lakstyt daznai tada gal ir reik labai rimtu daliu kad duobe pagaves neisitaskytu aparatas.

    #3643
    agniusm
    Participant

    Na gel sakes pasirinkimo daugiau kaip ir neturiu, reikia mazos o kita galesiu nusipirkt kai pirma lemona uzdirbsiu :D Norejau paklausti del priekinio rato nes jau susimakalavo galva. Prie tos sakes parasyta: Front Axle Type 9×1, tai kokios man asies reikia nes kiek ziuriu visur 10mm. Is esmes man reikia 20″ BMX rato su hubu diskiniam stabdziui, galvojau 20mm through asis, bet dabar ziuriu, kad jau ir tai sakei netiks???

    Surinkt rata – vos ne raketa israst, ble. Nervas ima.

    Gal kas ka daugiau ismano arba as nesuprantu nieko. Cia ta sake: Sakes linkas

    Reik kad butu tvirtas ratas su diskiniam stabdziui

    #3644
    Šarūnas
    Keymaster

    Mano žiniomis dviratinės ašys būna dviejų storių: 9mm arba 20mm. 9mm yra standartinė, su užsukamomis veržlėmis arba greitveržte. Tau tokios reikia. 20mm yra motociklinio stiliaus, naudojama naujuose downhill aparatuose…

    #3645
    Paulius
    Participant

    Na kiek suprantu pats: 9×1 yra 9mm ašies diametras ant 1mm “įgilinimo” veržlės prisukimui. Toliau, front hub spacing (šitą tikrai žinau :) ) yra tarpas tarp “drop out’ų” (tarp šakės galų kur ašies galai prisisuka; U galų viduje (tikiuosi labai nepasimetei…)). Jeigu klaidinu, mane tikrai pataisys ;)

    #3646
    Paulius
    Participant

    Pridėsiu prie Šarūno:

    Quote:
    Mano žiniomis dviratinės ašys būna dviejų storių: 9mm arba 20mm.

    Taip pat ir 15mm ir 10mm ;) Daug jau išardžiau ir surinkau ;)

    EDIT: 20mm ašis naudojama beveik visiems BMX dabartiniams. Ratlankiai kuriuos turiu ir turėjau, kurie buvo ir yra skirti BMX – visi alei vieno buvo 20mm ašies diametro.

    #3647
    agniusm
    Participant

    Na man dabar idomu, as pergalvoju pastoviai savo projekta ir na dabar jau is triju galvosiu lipdyti viena pagal savo poreikius. projektu skyriuje pridejau nuotraukyte, tipo cargo bike, ir man idomu ar tos 9mm aseles uztex mano poreikiam. Logiskai galvojant tikriausiai tokias ir dowhill naudoja mano galva tai gal ir uztex. Ka manot? ar bandyt susirinkt rata 36h asis 9mm hub’as 100mm ratas 20″?

    #3648
    Paulius
    Participant

    Downhill 9mm lydiniai metalo labai jau prabangūs. Jeigu naudosi geros firmos gerą gaminį – kodėl gi ne? Kad ir neskirtą ekstrymui :) Man asmeniškai, daug kartų mieliau būtų 20mm. Grąžtas metalui 20mm kainuoja ~15LT. Pats dariau tvirtinimų platinimus, kroviau svorius, dariau specialiai stresines situacijas ir tikrai laiko, nelūžta, nepabėga.

    #3649
    agniusm
    Participant

    dekui Pauliau. na as taip galvojau, tik va ar mesos ant sakes uzteks kad skyles didint, na bet tikriausiai reiks daryt ir ziuret, gal davirinsiu, visvien zadu tig pirkt.

    cia tikriausiai daug kas naudoja clyte hs3540, kokio ilgio stipinus pirkt 26″ ratui?

    dekui

    #3650
    Paulius
    Participant

    Visada prašom ;) Pagal nuotraukas, tau mėsos TIKRAI užteks :) Virinti tikrai nereikės.

    #3651
    agniusm
    Participant

    Sveiki. Pauliau, norejau taves paklaust gal zinai kur man gaut 20″ ratlanki, hub’a skirta diskiniam stabdziui, stipinus ir 26″ stipru ratlanki 36H, kazkur maciau pastaraji 36mm plocio. Man kazkaip nesiseka arba jei kazka randu tai kaina tokia kad as savo automobiliui visus ratus pasikeisciau.

    #15130
    Aurimasp
    Participant

    Sveiki, nekuriant naujos temos.
    Kokias sakes naudojat savo ebaikams ar gal turit nusiziureja kazkokiu geru variantu ir gletumet pasidalinti?

    #15132
    Canis
    Participant
    #15133
    Aurimasp
    Participant

    Nu ir kaip atsiliepimai tavo apie ja?

    #15134
    Tyro
    Participant

    Užsienio važinėtojai iš pigesnių mėgsta DNM USD-8, matyt pasiteisina.

    Pats važinėju su Marzochi Super-t PRO 2003 metų. Tvirta, gal biškį per kieta. Tačiau gal reikia tik geriau sureguliuoti.

    Jeigu nenaudosi dviračio su labai galingu varikliu, nesitrankysi laukais, tai siūlyčiau ieškoti ne double crown šakės, nes ji dviratį iškart “mopedu” paverčia :) O su single crown dviratis “lieka” dviračiu :) Čia mano asmeninė nuomonė.

    • This reply was modified 7 years, 5 months ago by Tyro.
    #15141
    Canis
    Participant

    Aurimai, kažkoks kosmosas tikrai nėra, tačiau ankstesnis boxeris kuris parėjo su dviratuku labai jau nugyventas buvo. Amortiko spyruoklė buvo apsukta kameros gumos juosta ir tik vaizdavo slopinimą. Išardžius radau, kad trūksta detalių, buvo subyrėjusių plastmasių. Dabartinė be oro, manau bus paprastesnė priežiūra. Patarimas jei iš ten ką pirksi palauk, kol dominanti šakė po naujų atpigs,
    nes pasirodys 2017 metų modeliai. Kokį šimtuką eurų turėtum sutaupyti, jei nepražiopsosi.

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.