Home Forums Informacija Puslapis perkeltas

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 47 total)
 • Author
  Posts
 • #1764
  Šarūnas
  Keymaster

  Vakar vakare (2011-03-23) visi mano asmeniniai puslapiai iš namų serverio buvo perkelti į komercinį serverį. Taigi, jei ką nors rašėte nuo to laiko ir dabar (24d) savo žinutės neradote – atleiskit, ji dingo.

  Namų serveriukas arė kelis metus be jokių sutrikimų, tačiau kas mėnesį suvalgydavo elektros už 10 Lt. Taip pat dūzgė kažkiek. Komercinio serverio išlaikymas pigesnis ir keliantis mažiau problemų. Ir veikti turėtų stabiliau.

  Tai tiek.

  #2712
  Šarūnas
  Keymaster

  Puslapis vėl buvo perkeltas į kitą serverį. Prieš tai naudojausi hostex paslaugomis (užsisakiau su didele nuolaida), tačiau dabar atėjo >200 Lt sąskaitą už kitus metus, kas man yra gerokai per brangu, taigi ieškojau alternatyvos. Šįkart mano puslapius visiškai nemokamai (!!) priglaudė webart.lt komanda. Ačiū jiems už tai.

  Dar neišsiaiškinau kodėl pagrindiniame puslapyje nerodo naujų forumo pranešimų – sutvarkysiu vėliau. Jei pastebėjot dar kažkokių bėdų – sakykit.

  #2713
  fanatik
  Member

  Pagrindiniam puslapį nerodo lietuviškų raidžių, labai krenta į akį. O kitur nežinau, neperžvelgiau :)

  #2714
  Šarūnas
  Keymaster

  Jei turi minty circuit.lt, tai jo, bėda žinoma. Tik priežastis neaiški… Ir dabar neturiu laiko gilintis.

  #2715
  Šarūnas
  Keymaster

  Šią naktį hostingo įmonė puslapį perkėlė į kitą serverį, taigi kurį laiką galėjo būti sutrikęs puslapio pasiekiamumas. Man jau pradėjo veikti, bet visi DNS serveriai atsinaujins tik po kurio laiko.

  #2716
  Paulius
  Participant

  Tai paaiškina sutrikusį PHP veikimą. Dabar viskas švariai veikia.

  #9619
  Šarūnas
  Keymaster

  Dėl su dabartiniu serveriu kilusių visokiausių kvailų problemų, taipogi dviejų serverio nulaužimų per porą savaičių, puslapį vėl perkėliau į kitą serverį. Nors ir iki šiol serveris buvo nemokamas, visokiausios problemos sukėlė per daug vargo. Dabar prisiglaudžiau vhost.lt – bus matyt… Jei kas neveikia, rašykit čia arba: sarunas prie e-motion taškas lt.

  #11376
  Šarūnas
  Keymaster

  Na ką, vėl kvailos problemos su serveriu, tik jau su VHOST.lt. Šįkart geram pusvalandžiui leido siųstis visus PHP failus, kas yra labai grubi saugumo spraga. Pastebėjau kiek pavėluotai, bet iškart ryšį užblokavau, kol problema nebuvo pašalinta.
  Galimai nutekėjo duomenų bazės prisijungimo duomenys, todėl iškart imsiuosi būtinų veiksmų juos pakeisti. Galimi trumpalaikiai puslapio veikimo sutrikimai.
  Taip pat jau ieškau kitos hostingo bendrovės. su serveriai.lt niekada nekilo problemų, tačiau kaina 3 kartus didesnė – 5€/mėn. Kaina beveik siekia optinio interneto kainą, kas yra nelabai adekvatu, todėl dar ieškosiu optimalaus sprendimo.

  #11377
  agniusm
  Participant

  Nebandei OVH?

  #11378
  Šarūnas
  Keymaster

  Kažkaip neteko jų girdėt, baisu vėl užsiraut. Su serveriai.lt dirbu jau kokius 5 metus, niekada nėra kilę problemų. Tik asmeniniams reikalams kiek brangoka.
  O nuo šitų pigių pavargau lakstyt nuo vieno prie kito… Ir vis nuvilia.

  #11379
  serafanas
  Participant

  Tik serveriai.lt :) pigų š šunys ėda :) OVH profesionaliems sprendimams gerai, bet irgi būna nevienareikšmių nuomonių. Dirbu kasdien su serveriai.lt ir nematau bėdų. Dažniausiai. Tik projektai pas mus kitokio tipo – apkrovos didesnės.

  #11382
  bondas83
  Participant

  O prisijungimai ne md5 koduojami, nes jei koduojamis, nesbus tu problemu.

  #11383
  Šarūnas
  Keymaster

  Wordpresso duomenų bazės prisijungimo duomenys plaintextu guli php faile, kurį gana ilgą laiką galėjo siųstis visi, kas netingėjo.
  Tai blogietis galėjo gauti priėjimą prie DB.
  Duombazėje slaptažodžiai užkoduoti, todėl vartotojų prisijungimai turėtų būti saugūs. Bet emeilai guli plaintextu, tai yra tikimybė gauti spamo.

  #11385
  agniusm
  Participant

  Draugas geras dirba OVH, pamaniau, kad paklausciau, gal deal’ koki padarytu…

  #11386
  Šarūnas
  Keymaster

  Na, jei padarytų dėl bendruomenės, būtų smagu :) Dar turiu porą savaičių, kol esama paslauga pasibaigs.

  #11387
  agniusm
  Participant

  Gal gali parasyti kokia reikalinga disko vieta, koks traffic’as per para ir kiek mazdaug vidutiniskai zmoniu lankosi per para. Gal kazka pasiulys, sake, kad buna remia tokius visuomeninius projektus

  #11389
  Šarūnas
  Keymaster

  Parašiau privačiai.

  #11812
  sopkis
  Participant

  Šiandien mačiau buvo tvarkomas puslapis, bet bent jau man dabar RECENT ACTIVITY neatsinaujina. Čia kažkas blogai gavosi, ar po kiek laiko atsigaus?

  #11813
  Šarūnas
  Keymaster

  Puslapį perkėliau į kitą serverį ir atnaujinau. Kas atsitiko su recent activity – dar nesupratau, bet greičiausiai pluginas sugriuvo dėl naujos wordpress versijos. Aiškinuosi.

  #11821
  Šarūnas
  Keymaster

  Įdomūs dalykai vyksta, net SQL užklausa veikia kitaip – grupavimas pagal temą vyksta atbulai… Na, bent jau aišku, kurioje vietoje problema. Kol kas grupavimą panaikinau, kad bent matytųsi, kas rašo. Spręsiu kažkaip…

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 47 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.