Home Forums Skelbimai A123 20AH uzpirkimas, ONSpower

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 53 total)
  • Author
    Posts
  • #1972
    agniusm
    Participant

    reikia 2ju a123 20ah celiu

    #5104
    Martynas
    Participant

    galbūt nebus off topic, bet reikėtų man 16vnt a123 20ah celiu, gal kas planuoja didelį užsakymą, mielai prisijungčiau:)

    #5105
    Tadas
    Participant

    O tai butinai A123?Nes sakau gal tokios tiktu Martynai tau? http://www.ev-power.eu/LiFePO4-small-cells/LiFePO4-High-Power-Cell-3-2V-20Ah.html?cur=1

    #5106
    Martynas
    Participant

    ne, tokios tikrai netinka, jos per didelės ir per sunkios,

    jos skirtos labiau el. mašinoms manau.

    #5107
    agniusm
    Participant

    Siulau mestis i kruva pirkt A123 celiu kor ju dar yra. Manau is ONSpower ar Keeppower kaip ir Sarunas pirko. Kadangi manau jis nenores tuo uzsiimti, reikes man vargti nes, bet kokiu atveju projektas stovi del dvieju celiu. Taigi kam reikia salygos tokios:

    Gausiu kaina, uzsakomu celiu su atsiuntimu ir mokesciais, padalinsiu is celiu skaiciaus ir pagal tai paskaiciuosiu kiek kam kainuos. Daugiau celiu – didesne siuntimo kaina, manau taip sazininga.

    Garantijos jokios. Pats negausiu todel ir nesiulysiu.

    Pries atiduodamas patikrinu celiu itampa ir tiek.

    Norintys uzsiraso, per PM pranesiu kur atlikti pavedimus. Dekoju

    #5108
    Buckis
    Participant

    A per kuri laika planuojama cia visa sita reikala prasukti? bo man reiketu, tik vat jei jus cia baisei greit susisuksit tai nespesiu as surinkti pinigelis

    #5109
    agniusm
    Participant

    Na nzn, tik parasiau tai kaip ir negalvojau. As manau menesio begyje butu gerai sutvarkyti.

    Susisiekiau su ONSpower, turi USA brandintu celiu ilgais kontaktais. Kiek zinau Victpower pradejo stumdyt visoki s…

    Paklausiau del 30-50 celiu nes nelabai tikiuosi kad kas atsiras per daug kas nores, laukiu pasiulymo is ONS, po to derybos ir panasiai.

    #5110
    Martynas
    Participant

    smulkus pastebėjimas, firma vadinasi “OSN Power”, o ne ONS kas gūglinsit, nes kitaip neranda

    #5111
    Romualdas
    Participant

    man reike 24v tik nelabai skubu pinigus reike suringti

    #5112
    Romualdas
    Participant

    man reike 24v tik nelabai skubu pinigus reike suringti

    #5113
    Romualdas
    Participant

    man reike 24v tik nelabai skubu pinigus reike suringti

    #5114
    Buckis
    Participant

    mane domintu 16S bet situacija tapati kaip minejau zaibiskai nesurinksiu pinigu reiktu laiko menesi 2, nes si menesi dar nusimato BLDC pirkimas

    #5115
    iNdigo
    Participant

    kiek labai grubiai kainuotu viena cele?

    #5116
    agniusm
    Participant

    Man praeitais metais kainavo 95lt viena su viskuo, bet taip gavos nes del sugadintu celiu man atsiunte virsaus. Kai Sarunas organizavo apie 110lt kainavo. Sunku pasakyti, priklauso nuo kiekio, kaip pavyks su kinais susitarti. Gal reiketu apsispresti del datos kad visi patektu i traukini nes vienam paprastai buna brangiau pirkt del siuntimo pagrinde.

    #5117
    Buckis
    Participant

    As soku i traukini jei sutinkat palaukt grubei 1.5 men. didele tikimybe kad pinigelis bus i tavo saskaita pervestas zymei greiciau.

     

    Saraso paskaiciavimui as apeliuoju i 16 A123 celiu

    #5118
    Martynas
    Participant

    Paimčiau 16 vnt. dėl laiko problemų nėra.

     

    Na tik kaina pasiskaičiuot reikėtų tiksliau, visgi dolerio kursas dabar gan aukštai, įdomu kokią kainą kinai pasiūlys

    #5120
    Romualdas
    Participant

    24 vnt.tikrai imsiu.

    #5119
    Romualdas
    Participant

    24 vnt.tikrai imsiu.

    #5121
    agniusm
    Participant

    ok, tai sakykime lapkricio 15diena dedlainas. Tikslias kainas sunku butu pasiskaiciuoti siuo momentu

    #5122
    Buckis
    Participant

    na bet juk kitaicu pasiulita kaina turetu but aiski zinoma priklausomai nuo uzsakomo kiekio. plius pasto islaidos pasirinktam kiekiui ir turetu but aisku. belieka suma kuri dasides muitinant. tai ta suma ir domina kuri gaunasi iki ismuitinimo

Viewing 20 posts - 1 through 20 (of 53 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.