Home Forums Skelbimai Reikia hidraulinių stabdžių rankenėlės

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • #14255
  Šarūnas
  Keymaster

  Bandysiu kabinti slėgio sensorių regeneracijai valdyt. Nežinau, ko tikėtis, tai nenoriu labai investuot. :)
  Mintis būtų trumpinti šlangutę iki kokių 30cm ir vietoje suporto prijungti išsitekintą perėjimą į slėgio sensorių. Todėl reikalingas ir tas varžtas iš suporto.

  Taigi ieškau dešinės pusės (galinio, arba priekinio, jei apsiverčia) stabdžio hidraulinės rankenėlės, geros būklės. Su šlangute ir suporto varžtu. Gali būti ir visas suportas, koks miręs, nesvarbu.

  #14256
  sopkis
  Participant

  Čia kaip supratau kad būtų atsakas? Pačio stabdančio suporto nebus? Su trumpa šlangute bus labai bukas atsakas, nes skysčio spūdumas, šlangelės išsiplėtimas ir suporto-kaladėlių spūdumas keičia atsaką ašyse eiga-slėgis iš eksponentės ilgoje sistemoje į paprastą slėgio kilimą be eigos pasiekus tam tikra tašką. Ir nors toks dalykas veikia, bet nejauku kai stabdžių rankenėlė įsiremia ir nebejuda, nors stabdymo jėgą ir reguliuoja.
  Slėgio jutiklį tikiuosi bent 100 bar paėmei.

  #14257
  Šarūnas
  Keymaster

  Gale stabdžio nedėsiu, regeneracijos per akis, o dėl saugumo ir priekinių pilnai pakanka. Problema tik ją reguliuoti patogiai…
  Realistiškam “atsakui” reikės specialiai palikti šiek tiek oro sistemoje. Barai paskaičiuoti, manau tik su atsaku reikės pasižaisti. Blogiausiu atveju dar į perėjimą gal kokio elastomero gabaliuką galima bandyt įdėt, kad jis tepale susispaustų kažkiek.

  #14259
  rtl
  Participant

  Galiu entuziastams nemokamai parupinti ivairiu slegio 0…45bar davikliu.Taip pat NTC,PTC,PT100,PT1000 temperaturiniu.

  #14260
  agniusm
  Participant

  Aš kažkaip manau, kad nereikia to feedback’o nes ir taip jausis, jausis kitaip, bet lėtėjimas regeneruojant ir bus tas feedback. Va man įdomu ar įmanoma naudoti akseleratoriaus rankenėlę su holo davikliu tam reikalui? Gal klystu, bet pas liną ant neematic lyg ir maciau.
  Pas man yra avid code, balta, bet kazko neveikė tai mes keitėm. Jei nori galiu išsiųst, ltexpress išlaidos kainuos:) bet reik patikslint kurios pusės

  #14261
  Šarūnas
  Keymaster

  Pasibandymui šitą sensorių nusipirkau:
  http://ebay.co.uk/itm/152070960195
  Bus matyt, kas gausis. Jei ką, kreipsiuos, rtl. Tu turbūt irgi kažką panašaus turi?
  Agniau, parašysiu privačiai.

  #14262
  Rytis
  Participant

  Labai idomus sprendimas, tikimes atsiliepimu kaip ir kas iseis su tokiu valdymu. Rankenele naudosi su VESC kontroleriu ?

  #14264
  Šarūnas
  Keymaster

  VESC man dar nepavyko normaliai pasileisti sensorless režimu, net po kelių fw updeitų: labai bjaurus startas, galimai dėl mano senos plokštės… Su sensoriais dar nebandžiau, gal bus geresni rezultatai. Realiai dar nežinau, kokį valdiklį naudosiu.

  #14265
  Tyro
  Participant

  Dėl rankenėlės su holu regeneracijai tai taip eina, taip naudojau su Kelly valdikliu valdomą regeneraciją, taip pat darysiu ir su Sabvoton.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.