Home Forums Skelbimai Reikia hidraulinių stabdžių rankenėlės

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #14255
    Šarūnas
    Keymaster

    Bandysiu kabinti slėgio sensorių regeneracijai valdyt. Nežinau, ko tikėtis, tai nenoriu labai investuot. :)
    Mintis būtų trumpinti šlangutę iki kokių 30cm ir vietoje suporto prijungti išsitekintą perėjimą į slėgio sensorių. Todėl reikalingas ir tas varžtas iš suporto.

    Taigi ieškau dešinės pusės (galinio, arba priekinio, jei apsiverčia) stabdžio hidraulinės rankenėlės, geros būklės. Su šlangute ir suporto varžtu. Gali būti ir visas suportas, koks miręs, nesvarbu.

    #14256
    sopkis
    Participant

    Čia kaip supratau kad būtų atsakas? Pačio stabdančio suporto nebus? Su trumpa šlangute bus labai bukas atsakas, nes skysčio spūdumas, šlangelės išsiplėtimas ir suporto-kaladėlių spūdumas keičia atsaką ašyse eiga-slėgis iš eksponentės ilgoje sistemoje į paprastą slėgio kilimą be eigos pasiekus tam tikra tašką. Ir nors toks dalykas veikia, bet nejauku kai stabdžių rankenėlė įsiremia ir nebejuda, nors stabdymo jėgą ir reguliuoja.
    Slėgio jutiklį tikiuosi bent 100 bar paėmei.

    #14257
    Šarūnas
    Keymaster

    Gale stabdžio nedėsiu, regeneracijos per akis, o dėl saugumo ir priekinių pilnai pakanka. Problema tik ją reguliuoti patogiai…
    Realistiškam “atsakui” reikės specialiai palikti šiek tiek oro sistemoje. Barai paskaičiuoti, manau tik su atsaku reikės pasižaisti. Blogiausiu atveju dar į perėjimą gal kokio elastomero gabaliuką galima bandyt įdėt, kad jis tepale susispaustų kažkiek.

    #14259
    rtl
    Participant

    Galiu entuziastams nemokamai parupinti ivairiu slegio 0…45bar davikliu.Taip pat NTC,PTC,PT100,PT1000 temperaturiniu.

    #14260
    agniusm
    Participant

    Aš kažkaip manau, kad nereikia to feedback’o nes ir taip jausis, jausis kitaip, bet lėtėjimas regeneruojant ir bus tas feedback. Va man įdomu ar įmanoma naudoti akseleratoriaus rankenėlę su holo davikliu tam reikalui? Gal klystu, bet pas liną ant neematic lyg ir maciau.
    Pas man yra avid code, balta, bet kazko neveikė tai mes keitėm. Jei nori galiu išsiųst, ltexpress išlaidos kainuos:) bet reik patikslint kurios pusės

    #14261
    Šarūnas
    Keymaster

    Pasibandymui šitą sensorių nusipirkau:
    http://ebay.co.uk/itm/152070960195
    Bus matyt, kas gausis. Jei ką, kreipsiuos, rtl. Tu turbūt irgi kažką panašaus turi?
    Agniau, parašysiu privačiai.

    #14262
    Rytis
    Participant

    Labai idomus sprendimas, tikimes atsiliepimu kaip ir kas iseis su tokiu valdymu. Rankenele naudosi su VESC kontroleriu ?

    #14264
    Šarūnas
    Keymaster

    VESC man dar nepavyko normaliai pasileisti sensorless režimu, net po kelių fw updeitų: labai bjaurus startas, galimai dėl mano senos plokštės… Su sensoriais dar nebandžiau, gal bus geresni rezultatai. Realiai dar nežinau, kokį valdiklį naudosiu.

    #14265
    Tyro
    Participant

    Dėl rankenėlės su holu regeneracijai tai taip eina, taip naudojau su Kelly valdikliu valdomą regeneraciją, taip pat darysiu ir su Sabvoton.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.