Home Forums Informacija Rodykime save!

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Author
  Posts
 • #10274
  Šarūnas
  Keymaster

  Bendruomenė pamažu auga, narių daugėja. Siekiant padidinti diskusijų patogumą, norėčiau paskatinti visus forumo dalyvius nebijoti parodyti savo veidą ir įsidėti nuotrauką profilyje. Jei drovitės, galit įsidėt dviračio nuotrauką ar bet kokį kitą jums būdingą paveikslėlį, pagal kurį būtų lengviau atpažinti, kas rašo.

  Tai galite padaryti bet kur forume paspaudę ant savo niko, o atsidarius jūsų profiliui, spausti Edit -> Avatar -> Choose image.

  #10277
  agniusm
  Participant

  O aš savo ruožtu siūlyčiau nenaudoti kažkokių nikų, o savo vardą ir pirmą pavardės raidę. Bendraujam ne tik forume, su vienais dažniau, su kitais rečiau ir sunku įsiminti koks nikas prie kurio vardo turi būti.

  #10278
  Tyro
  Participant

  O kaip pereinamasis etapas? :) As jeigu persivadinsiu tai nebent is avataro matysis kas toks buvau. Na dideles bedos nebus nes daug nerasau, taciau as pasimesciau kitus pamates vardais. Beje, nemaza dalis vardais ir rasosi.

  #10279
  Martynas
  Participant

  šiaip dar toks bugas, susijąs su tuo, kad norint įeiti į savo profilį turi ieškoti senesnio savo posto forume ar burti naują, ir nėra kaip kituose tokio dizaino forumuose prie vardo ir log-Out kažkokio kontekstinio meniu ar panašiai, pačioj pradžioj naują forumą paleidus veikė, bet po to pradingo, bent jau ant Win7 ir Chrome, o IE11 išvis keistai rodo, bet niekas jos nenaudoja manau:D

  #10280
  Tyro
  Participant

  Taip, manau toje vietoje virš rubrikų kairėje kur rodo tavo nick’ą ir log-out tai paspaudimas ant nicko turėtų įeiti į minimą puslapį.

  #10281
  Šarūnas
  Keymaster

  Pažiūrėsiu kaip tai padaryti neįsiveliant į savo pluginų rašymą. :)

  #10282
  Martynas
  Participant

  šiaip kartais visai patogu, jei reik pažiūrėt kokią ankstesnę savo pradėtą temą ar šiaip postą, tada nereik bandyt ieškot per paiešką ar knistis per visas temas iš eilės

  #10283
  Tyro
  Participant

  Pažiūrėsiu kaip tai padaryti neįsiveliant į savo pluginų rašymą. :)

  Manau pakaktų pakoreguoti tempalate’ą kad vietoj <nick> rašytų adresą /forums/users/<nick>/. Gal dar yra koks globalus kitamasis visam forumui, tai tuomet pradžią pakeisti reikėtų juo.

  #10284
  Šarūnas
  Keymaster

  Tai tą ir žiūrėsiu. :) Problema kad tas nikas dešinėje yra dalis plugino, kuris ateina su savo stiliumi. Kad ten ką nors įdėti, tikėtina, kad reikia tą pluginą redaguoti. O jei paredaguosiu, tada teks atsisakyti updeitų. Žodžiu paprastas darbelis gali labai greitai virsti visiška koše. Aiškinsiuosi, bet šiom dienom kiti reikalai labiau dega…

  #10305
  vvaldasv
  Participant

  Užduotis įvygdyta. Paveiksliukas yra :)

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.