Home Forums Bendras Ruseliai užbanino

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • #16282
    agniusm
    Participant

    Buvau užsiregistravęs electrotransport.ru. Rašiau apie 18650 moduliukus. Pradėjo aiškinti kokius testus turėčiau atlikti nes tą ką darau yra tik showoff ir nieko nereiškia. Na, aš savo ruožtu užklausiau, kas toks per autoritetas ir kuo specializuojasi, kad darytų tokius teiginius.
    Kitas atlėkęs aplamai ne į temą, kažkur iš konteksto detalę komentuoja ir t.t. Galiausiai parašiau, kad kažkokio progreso iš to galo nesimato, kad daugiau pliurpia ir kritikuoja kitus nei padaro ir dar šiek tiek prieskonių pridėjau (be keiksmų). Rezultatas toks:
    пошёл нахуй, гейропеец ёбаный, хули вообще сюда припёрся со своим комплексом неполноценности.
    Čia moderatorių leksikonas. Ką nori sakyk, bet ten mentalitetas didžios masės aiškus.
    Mano puskės vyras užsiima high-end audio sistemomis (avd.lt). Gamino DAC ir susidėjo su rusais. Prasikeikė ir ruskelius prakeikė (pats jis rusas). Toks va ten kontingentas, nieko nedarau, pinigus siurbiu ir aiškinu kaip vakarietiškas viskas mėšlas ir kaip mes čia viską mokam ir žinom, ir fantazuot mokam:)

    #16283
    Šarūnas
    Keymaster

    Na gal nekurstykim neapykantos. :) Yra visko, nors ir rusuose to visko yra kur kas daugiau. Lietuvoje irgi yra forumų, kur labai sunku pritapti ir ne vieneri metai praeina, kol “įsileidžia”.
    Šiaip su savo idėjomis siūlyčiau atsargiau, nes aš jau kelis atvejus žinau, kur mano darbus nukopijavo ir naudoja komerciškai. Kad ir ta pati Honda…

    #16284
    agniusm
    Participant

    Nekurstau, yra draugų rusų tik didesnis kontingentas nesusipratėlių. Nei man pikta, nei aš linkiu ką bloga, man greičiau jų gaila, juk toks elgesys ir požiūris ateina ne iš gero gyvenimo daugelio individų prasme.
    Dėl komercijos aš turiu tokį požiūrį, kad tą ką darau stambiem neįdomu, o kiti paprasčiausiai tingi užsiimti. Dabar dauguma vakariečių nori visko gatavo, nesukti sau galvos, tingi.

    #16285
    Šarūnas
    Keymaster

    Na ir aš taip maniau. Klydau… Kadaise mano buvusius asmeninius projektėlius dabar perka Siemensas…

    #16286
    raimis
    Participant

    na taip, ne šventieji puodus žiedžia :)

    o dėl forumų, tai akivaizdu kad pas visus žmones yra kompleksų. Ir pasitaikius progai tie kompleksai prasiveržia…
    vaizdelis kartais būna nelabai koks.

    #16292
    Nemirtingasis
    Participant

    Užtenka youtube vaizdus pasižiūrėti ir aiškiai matosi skirtumai tarp europiečių mentaliteto ir rusiško, nors realiai LT sakyčiau per vidurį, labiausiai man “patinka” jų betvarkė (bezpredielas) keliuose, ir juokinga ir žiauru ;)

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.