Home Forums Bendras Susitikimas ziema :)

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 42 total)
  • Author
    Posts
  • #9271
    Oldschooler
    Participant

    Buvot susirinkę pavažinėt? Kur nuotraukos? :)

    #9273
    Linas
    Participant

    Nenoriu kurti maujos temos tad truputi aprasysiu cia:
    Ta pati sekmadieni man teko irgi daryti mini susitikima (Vilnius, Antakalnis), tik si karta su dviraciu ir moto sporto profesionalais pasibandyti mano dviratukus, baltos spalvos visiem zinomas standartinis modelis, o greta jo nedazytas aliuminis prototipas su mid drive sistema (perdarytas standartinis remas, tad vaizdas ne koks)
    prorotipo galia apie 8kw, skysciu ausinamas, bandymu metu daugiau 40 laipsniu nebuvo uzkaites, tuo tarpu hubinis variantas be ausinimo ir tik 4kw galios, sugebejo pasiekti 100 laipsniu.

    bei trumpas video (cia mano pirmasis atsisedimas ant prototipo, tad baisu siek tiek vaziuoti kai vos spustelejus gaza kelia prieki, o pats be jokiu apsaugu, tad vaizdu geru tikrai nera):

    #9274
    Šarūnas
    Keymaster

    Sudalyvavau šiame pasibandyme ir aš. Kai nepratęs, prototipu važiuot buvo kiek baisoka :)

    #9275
    Tadas
    Participant

    Kai pamaciau pirmas sekundes rusiskai nusikeikiau prisipazystu :)Jau is video matosi kad tas “dviratukas” skrenda.Taigi isvada viena:

    MID DRIVE VALDO :)

    #9276
    agniusm
    Participant

    Gal ir nedažytas, bet atrodo puikiai. O kokia mid-drive hub’o nominali galia? Norėjau dar tokį klausimuką, jei variklio galia tarkime 1kW ir perdavimas 4:1 tai galia ties ratu padidėja atatinkamai ar keičiasi sukimo momentas? Nesigilinau, kažkaip dabar įdomu pasidarė.

    #9277
    Linas
    Participant

    Gal ir nedažytas, bet atrodo puikiai. O kokia mid-drive hub’o nominali galia? Norėjau dar tokį klausimuką, jei variklio galia tarkime 1kW ir perdavimas 4:1 tai galia ties ratu padidėja atatinkamai ar keičiasi sukimo momentas? Nesigilinau, kažkaip dabar įdomu pasidarė.

    ten paimtas 1kw hubinis varikliukas su custom vyniojimu kad apsuku butu daug (sroves laiko tiek kiek hubzila variklis), bei perdarytas visas statorius, asis, ausinimas. o darant perdavima grandine, siuo atveju 2.5:1 gauname didesni sukimo momenta. labai grubiai skaiciuojant tai paciai galiai gavosi sutaupyti kokie 3kg.
    Tadai, pagal si video hubinis variklis su tokiu pat kontroleriu ir akumu elgiasi lygiai taip pat, mid drive jauciasi tik vaziuojant offroad, plentu bei nedideliais nelygumais skirtumas beveik nejauciamas.

    #9282
    bondas83
    Participant

    Ikeliau pasivazinejimo video, kieno mandro, bet vis.

    • This reply was modified 9 years, 4 months ago by bondas83.
    #9289
    Šarūnas
    Keymaster

    Teisingai. Jei jau važiuot gatve, tai trečia juosta. :)
    Pasiilgstu pojūčių tokių…

    #9348
    Rytis
    Participant

    Stai dar kelios sio zieminio pasivazinejimo nuotraukos:

    http://i281.photobucket.com/albums/kk238/dexter_lt/e-bike/vazinejimai/DSC_0524.jpg

    http://i281.photobucket.com/albums/kk238/dexter_lt/e-bike/vazinejimai/DSC_0523.jpg

    http://i281.photobucket.com/albums/kk238/dexter_lt/e-bike/vazinejimai/DSC_0522.jpg

    http://i281.photobucket.com/albums/kk238/dexter_lt/e-bike/vazinejimai/DSC_0526.jpg

    #9479
    Šarūnas
    Keymaster

    čia dar prieš įsigaliojant 0 promilių pataisai? :)

    #9484
    Rytis
    Participant

    Ai, nepaminejau, kad mes, kaip gamtos myletojai, plastikine tara naudojam daug kartu, ir nuotraukose sioje taroje viso labo gira :D

    #9485
    Tadas
    Participant

    Tai kad motociklam berods tik uzmete ta 0 promiliu.Cia gi visi gira geria ir su 250 w pedalec vazineja gi saziningi gamta mylintys vyrai :)

    #9488
    spicasss
    Participant

    tai aisku kad visi su 250w ir pedalec :DDD ir ten pas ka gira o pas ka jau perfiltruota gira, ryt analizus i poliklinika nesim, tai kad indelio nepirkti panaudojom buteli :DDD

    #10958
    Karolis
    Participant

    Ryt važiuoju pravažiuot Neries regioniniu parku, gal kas nori prisijungt?

    #11922
    Šarūnas
    Keymaster

    Jau beveik žiema, tai į temą.
    Nusimato gražus savaitgalis… Gal bus norinčių palakstyt?

    #11924
    Martynas
    Participant

    kur žadat lakstyti? aš visai prisijungčiau, bet pas mane MTB hardtailas su beveik 1kwh baterija be onbord pakrovėjo, tai ar nebūsiu stabdis palyginus su jūsų monstrais:D

    #11925
    bondas83
    Participant

    As si karta tikrai nedalyvausiu

    #11926
    Šarūnas
    Keymaster

    Nesu sugalvojęs konkretaus maršruto, dar yra laiko apsispręst. Dėl hardtailo manau problemų nekils, 1kWh irgi pakaks. Būna žmonės važiuoja ir su 500 ir net 280Wh. Geriausia būtų į kuprinę įkroviklį įsimest, dėl visa ko.
    Susidėjau šviesas, tai jau drąsiau tamsoje. :)

    #11927
    Šarūnas
    Keymaster

    Na tai manau planas toks: rytoj (2015-10-31) 13:00 vingio parkas. Atvyksiu tik jei bent vienas iki 12:30 patvirtins, kad irgi bus. :) Jei ne, tai važiuosiu savo keliais.
    Galimas maršrutas būtų į lazdynėlių mišką (yra gerų tiesiųjų) arba paneriai (tų vietų nelabai žinau).

    Jei yra bijančių šalčio: važinėjau visą šitą savaitę ir vargo nemačiau. Tačiau yra reikalingos storos pirštinės, pošalmis arba šalikas, vilnonės kojinės arba geri batai, “kalsonai” arba geros kelnės… Na ir žinoma temsta gana anksti, tai reikalinga lempa ant dviračio ar galvos. Atšvaitai būtini.

    #11928
    Martynas
    Participant

    sorry, visgi aš bebūsiu, atsirado kitos veiklos nuo 15h:/

Viewing 20 posts - 21 through 40 (of 42 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.