Home Forums Skelbimai Suvirinimo darbai

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #11801
    belek
    Participant

    Sveiki,

    Kaip matau yra poreikis suvirintoju/suvirinimo darbams. Kadangi esu prijauciantis dviraciams, jusu modamas ir suvirinimui, tai jeigu kazkam prireiks pagalbos, kreipkites :) virinu TIG budu (“argonu”) bet koki metala. turiu sertifikatus ir kvalifikacija.

    • This topic was modified 8 years, 6 months ago by belek.
    #11803
    sopkis
    Participant

    Suvirintoją rasti ne problema, bėda ta, kad jie kartais visiškai neadekvačių kainų užsiprašo, pvz 1cm siūlės kempu – 1€ arba už porą taškų stafkė min 10€. Įdėtum darbo pavyzdžių su įkainiais, būtu kur kas aiškiau ką ir už kiek darai. Taip pat domina ar tik virini, ar dar kažką padaryti gali, pvz juostinės pjovimo staklės, frezavimas ir tt.
    Nes dabar tai išvis kaip pirmam pranešimui tai atrodo kaip pasireklamavimas ir tiek. Kontakto susisiekimui ir miesto išvis nematau.

    #11804
    Šarūnas
    Keymaster

    Manau viskas čia normaliai su skelbimu. Kam reikia, tas susisieks, tik kontaktas kažkoks gerai būtų. Ir miestas koks?

    #11805
    Darius
    Participant

    Kainos ir mane domintų :)

    #11807
    belek
    Participant

    Realiai tik virinu, nes kitu irankiu neperdaugiausiai turiu ir nenoriu zaisti su projektais nuo 0, nebent tai butu labai paprasti. Kaina cia vel labai indvidualus dalykas, jeigu tau reikia tik poros siuliu kurios sudaro pora cm, tai manau kaina nuo 3e yra normali. Atsimink viskas kainuoja, sistema argonu uzpildyti, sureguliuoti ir naudoti aparata, elektra, viela… jau nekalbant apie mano laika, nes visgi ir iki garazo atvykti uzima laiko. Kaina priklauso nuo metalo, metalo storio, gaminio paruosimo virinimui, gaminio sudetingumo ir daugelio kitu faktu.

    Vilnius
    [email protected]

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.