Home Forums Mechanika / konstrukcijos Kartingo ratai, gal kas nujaučia kur gauti?

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • Author
  Posts
 • #9521
  agniusm
  Participant

  Norėjau pasiteirauti, padiskutuoti. Gal kas supranta tokios ašies kainą? 60 žalio už gabaliuką vamzdžio atrodo brangu, nekyla rankos. Gal kas susidūrėte, kokia medžiaga naudojama, kokie išmatavimai? Manau galima pasigaminti pigiau, kokius 10 kartų…

  • This topic was modified 7 years, 11 months ago by agniusm.
  #9522
  Šarūnas
  Keymaster

  Kainos tikrai yra užlaužtos visiškai neadekvačiai. Tai, deja, galioja daugeliui dviračių dalių…
  Ar gamyba bus pigiau – klausimas. Jei turi įrangą ir neskaičiuoji savo laiko – greičiausiai taip.

  #9524
  agniusm
  Participant

  Na jo, dviračių dalys brangios tačiau daugiau mano manymu taupančios gramus kur jau kosmosas prasideda. Čia pažiūrėjau, Brooks sėdynė kainuoja 90 dolerių kai tuo tarpu 7075 vamzdelio gabaliukas minimum 50.
  Mano supratimu yra storasienis vamzdelis užsriegtas iš abiejų galų. Darbo neturėtų būti daug – atpjauti ir užsriegti. Kaip aš suprantu varžtais šiek tiek priveržiama stebulė, o ašis paskiausiai suveržiama šakėje. Kiek žiūrinėjau, ašelė vienodo storio. Gal kas pakomentuos?

  #9525
  Buckis
  Participant

  na galbut kokis blatnas metalas asies juk ne aliumas? o jei aliumo lydinys tai jau blatnas, kiek teko pati blatniausia matyt tai aliumo lydini mielsvos spalvos (nedazytas ir neoksiduotas) sake kaina jo tukstanciais uz gabaleka, buvo igrustas i 5 asiu cnc redbull ralistu komandos dirbtuvese.

  Jei tarkim plienas tai tarkim EN24T dar reikia tureti kuo apdirbti, tikriausiai nebetkoki sriegikli panaudosi, kitas dalykas jei asis daryta rankiniu budu ji ir nebus pigi, tarkim 30 baksu uz darba ir irankius, kitas 30 uz metala.

  #9526
  agniusm
  Participant

  Na kiek as maciau tai aliumas 7075. 30usd uz metala?
  Melsvo metalo kazin ar buna, matyt juodintas titano lydinys

  • This reply was modified 8 years ago by agniusm.
  • This reply was modified 8 years ago by agniusm.
  #9529
  Buckis
  Participant

  Juodintas is vidaus?

  Aliumas tikrai nesunkiai tikintis ir nesudėtinga bus uzsriegti, tik nebent skirtingų krypčių sriegis ir ne metric

  • This reply was modified 8 years ago by Buckis.
  #9537
  Šarūnas
  Keymaster

  Ta ašis apkrovų beveik negauna, todėl metalas ten tinka praktiškai bilekoks. Net ir paprastas minkštas aliuminis tiks. Viską galima pasidaryti su tekinimo staklėmis, gebančiomis sriegti. Sriegis yra tik vienoje ašies pusėje.

  #9538
  agniusm
  Participant

  Nelabai supratau kodel negauna apkrovu, juk ratas ant jos kaba?! Suprantu, kad mazesnes apkrovos kadangi stebule arti sakes, bet vis vien, jei metalas minkstas prie didesnio suolio tikriausiai gali ir nukirsti

  #9539
  Tyro
  Participant

  Man atrodo kad aprova gauna stipinai, nes jie turi lankstumo, ratlankis, o po to perduoda apkrova asis sakei (amortizatoriui), remui. Pas mane tarp sakes ir stebules tarpo nera visiskai, vamzdelis 20mm storasienis, tad abejociau ar eitu ji nukirsti. Net nesulinks. Yra silpnesniu vietu.

  #9540
  agniusm
  Participant

  Na aisku. Tai tada pakaks lengvai prieinamo 6061

  #9700
  agniusm
  Participant

  Jieškau priekinių kartingo ratų ar ratlankių. Senovinių nereikia, reikia naujų, priekinių, 130mm ir su guoliais. Gal kas susidurė ir žino kur rast, nes man kol kas kaip adatos šieno kupetoj ieškot sekasi :)

  #9701
  agniusm
  Participant

  Jau gavau

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.