Home Forums Elektronika / programavimas variklio valdiklis – teoriniai pasvarstymai

Viewing 9 posts - 21 through 29 (of 29 total)
  • Author
    Posts
  • #2388
    Nerijus
    Participant

    Taigi, ieškau naujo valdiklio “golden motor” varikliui.

    Reikalavimai; įtampa nuo 36V iki 72V, ar daugiau, programuojamas, 12 tranzistorių.

    Kol kas akys krypsta į “LYEN’s Edition” produkcija. Gal žinot kita alternatyvą, būtų gerai išgirsti jūsų nuomonę.

    Šarūnai, tu kažkokį valdiklį planavai gamint, gal reikalai pajudėjo?

    #2389
    Šarūnas
    Keymaster

    Alternatyva lyen’ui – crystalyte bei begalė kitų kiniškų. Aš turėjau du lyen kontrolerius. Vienas veikė bet nesiprogramavo, kitas nei veikia nei programuojasi. RC motorų nei vienas nepasuka. Pinigai į balą.

    O mano kontrolerio projektas yra sustabdytas dėl labiau prioritetinių darbų…

    #2390
    Nerijus
    Participant

    Tarkim, crystalyte stai šis: http://www.crystalyte-europe.com/product.php?productid=16188&cat=271&page=1

    Ar jis gali dirbti nuo 24V iki 72V, ar tik 72V ?

    Ar jis tiktu “golden motor” varikliui ? nes šis variklis su padėties sensoriais (jai neklystu).

    Ir, ar jis neturės tokio š…, kaip greičio ribotuvas (kažkokie du laidai sujungti į krūvą ar pan.) nes logiškai mąstant jeigu jis programuojamas, tokios nesąmonės neturėtu būti?

    Kokios jo tobulinimo galimybės ?

    Gal dar yra konkreti alternatyva šitam. Norėčiau kad pasiūlytumėt modeliuką atitinkantį mano poreikius.

    #2391
    Nerijus
    Participant
    #2392
    Linas
    Participant

    sis jei neklystu bus lyeno analogas, ta pati infineon plokste.

    Man paciam irgi teko kelis kontrolerius pabandyti, net infineono plokste 6 fetu perdariau kad laikytu 200a :), kol kas ant infineon kontroleriu negaliu labai pykti, RC varikliukus jie nelabai noriai suka, bet hubam tinka. kaip tik dabar gavau keleta pavyzdziu is kinijos, 6 ir 12 fetu primityviu kontroleriu, jie labai panasus i infineon, gal net ir programavima turi, (bet dar nebandziau), keista, bet jie net besensorini varikli sugeba pasukti, tik nematavau dar efektyvumo, uztat kaina mazesne.

    Jei kartais esi is Kauno galima butu parodyti kas per zaislai…

    siaip kad tuos visus kontrolerius teisingai iventinti (lyeno, clyte, ir begale kitu kinisku, beje lyeno ir clyte yra tu paciu kinu gamyba) , reiketu visas rusis susipirkti ir bandyti kiekviena vienodom salygom pratestuoti :)

    #2393
    Nerijus
    Participant

    Linai, tavo kontroleriai, kokiom įtampom dirba? Matai man reikia universalaus, kad veiktu 24V, 36V, 48V ir 72V. nes dar nenusprendžiau kokį akumuliatorių naudot.

    Šarūnai, tu savo antrame e-dviratyje naudojai crystalyte valdiklį, kiek supratau, nenusivylei? Ir dar, girdėjau kad palaikai ryšį su MIROMAX, gal gali sužinot, ar jų valdikliai su greičio limitu (kai iš jų pirkau komplektą savo dviračiui, tai jie nesileido į kalbas dėl valdiklio programavimo ar patobulinimo).

    #2394
    Šarūnas
    Keymaster

    Taip, crystalyte esu patenkintas, veikė be problemų ir jokių nesąmoningų apsaugų ar dar kažko.

    Su Miromax ryšių nelabai palaikau. Kažkada remontavau ir turbinau jų valdiklius, ratus surinkinėjau… Bet nebeturiu tam laiko.

    #2395
    Nerijus
    Participant

    Tada, tebūnie crystalyte. Gal dar gali, savo valdiklio modelį parašyti?

    #2396
    Šarūnas
    Keymaster

    Maniškis motoroleryje yra Infineon 18fet, LYEN edition. Bet nerekomenduoju, labai jau kaprizingas.

Viewing 9 posts - 21 through 29 (of 29 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.