Home Forums Bendras Vilniuje – antrasis elektromobilių paradas

  • This topic has 30 replies, 10 voices, and was last updated 12 years ago by Tyro.
Viewing 11 posts - 21 through 31 (of 31 total)
  • Author
    Posts
  • #4368
    agniusm
    Participant

    Nu ir pavarei Aliau, gerai, kažkas užsiėmė rimčiau pafotografuoti. As kai peržiurėjau savo muilinę, daug ko neradau ka fotkinau, matyt buvau ant bangos :) Mano samakato nuotraukytė liuks gavosi, kažkaip į wideangle objektyvą truputi neša? Nepamenu vardo bachuriuko už Aleksandro, bet rodos jis nuo parado greičio užmigo :D

    #4369
    spicasss
    Participant

    to bahuriuko vardas rimas arba kaip kiti jy vadina rycka :) na jo jo ir aleksandro dviratuku greiciai gana neblogi, sakyciau padorus. pas aleksandra gps rode max 72km/h o ryckos holo davikliu duomenys 82km/h bet abu vaziavo kaip ir vienodu greiciu. :) jo foto labai grazios juokingai sau atrodau su salmu :D

    #4370
    spicasss
    Participant
    #4371
    agniusm
    Participant

    Super

    #4372
    spicasss
    Participant

    pasitaisysiu ne rimas tas bahurelis o Rytis :D po naktines pamainos jau ir vardus painioju :D reikia eiti miegot reiskia :D

    #4373
    aleksanderis
    Participant

    west_siberian_laika_1208_0.jpg 

    laika :)

    #4374
    spicasss
    Participant

    tavo? ar seip? :)

    #4375
    Tyro
    Participant

    Paskutine foto siaip ikeliau nes patiko, ten jau po sventes pro sali vaziavo FIDI karavanas siule pasivyti ir prisijungti, bet kai ju traukia dviraciai >70, o mano iki 25 km/h, tai pasilikau :))

    Spicasss tas salmas visai ok, gal tik seselis ne tuo kampu :))

    o tas Laika speju siaip, is FB zargono :)

    #4376
    spicasss
    Participant

    :)

    #4377
    Rytis
    Participant

    Pavaret cia su foto. Galvojau nusnausiu penkiom minutem, kol veiksmas joks nevyksta, o cia atsirado akylas fotografas ir prigavo mieganti ant dviracio :D

    #4378
    Tyro
    Participant

    prigavo :)) Geriau nusnausti kol nera veiksmo nei vaziuojant :)

     

    Labai patiko video nuo 2:12-2:20 :D

Viewing 11 posts - 21 through 31 (of 31 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.